Tegoroczny jubileusz Kaliskich Towarzystw Muzycznych to zapowiedź kolejnych interesujących wydarzeń oraz inicjatyw, które zaplanowano w naszym mieście i okolicach.

Article article img 8732

Będą to:
- Konferencja popularno-naukowa : „200 lat Kaliskich Towarzystw Muzycznych w perspektywie historycznej” w dniu 20 kwietnia w Sali Fortepianowej Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku (Fundacja Rodziny Wiłkomirskich oraz Polskie Towarzystwo Historyczne O/Kalisz);

- Wydanie przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. A. Asnyka książki autorstwa Mirosława Przędzika: „Muzyczny Kalisz do 1914 r” (Miejska Biblioteka Publiczna);

- Koncert Filharmonii Kaliskiej z Chórem Bazyliki Św. Józefa na zakończenie obchodów
w dniu 23 listopada (Filharmonia Kaliska);

- Monografia Kaliskich Towarzystw Muzycznych od ich powstania do czasów współczesnych, której wydanie jest przewidziane w roku 2019, (Fundacja Rodziny Wiłkomirskich);

- koncert w ramach obchodów roku jubileuszowego 200-lecia, organizowany przez Kaliskie Towarzystwo Muzyczne im. A. Wiłkomirskiego (w trakcie uzgadniania).

Zobacz także
Thumb czo%c5%82o
Łukasz Włodarek: „Odcinamy się od fake newsów”. ...
Thumb k1
Koncert z okazji 100 – lecia Odzyskania Niepodle...
Thumb bb31
Czy masz już prezent na dzień chłopaka? Mamy coś...
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb logo wizytowka
Msm icon 30
UAM Filologia Polska
Thumb music store black
Msm icon 30
Szkoła Muzyczna MUSIC STORE
Thumb 2
Msm icon 30
Restauracja Pałac Tłokinia
Thumb towers
Msm icon 30
Sklep Bico Australia
Thumb empik
Msm icon 30
Empik - Szkoła Języków Obcych
więcej»
Bico australia 20131216 146n120