Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Kaliszu świętowali jubileusz 30-lecia placówki. Życzenia z tej okazji złożył personelowi oraz wszystkim podopiecznym Grzegorz Sapiński, prezydent Kalisza, który objął imprezę honorowym patronatem.

Article 4
fot. DPS Kalisz

- Dziś trudno wyobrazić sobie miasto bez placówek takich jak Dom Pomocy Społecznej. To dzięki nim ich mieszkańcy mogą liczyć na fachową profesjonalną opiekę i pomoc – mówił prezydent Grzegorz Sapiński. - Pracownikom i wszystkim podopiecznym życzę wytrwałości w realizacji działań, zdrowia i pogody ducha.

Uroczystości rozpoczęła msza św. w Sanktuarium Świętego Józefa w Kaliszu. Następnie pracownicy i mieszkańcy DPS-u oraz zaproszeni goście spotkali się w Auli Collegium Novum Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego. Zebranych powitała Halina Szalska, dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Kaliszu. Po oficjalnych przemówieniach i życzeniach zaprezentowali się artyści: chór „Kopernik” oraz Marzena Ugorna.

Dalsza część uroczystości odbyła się w siedzibie DPS-u przy ul. Winiarskiej. Nie zabrakło wspólnego biesiadowania i zabawy przy muzyce. Wystąpili: chór „Agnus Dei”, młodzież ze Studia ArtMuz, Henryk Orczykowski, młodzież ze Szkoły w Stawiszynie, odbył się także pokaz kick-boxingu w wykonaniu zawodników Klubu Sportowego ZIĘTEK Team.

Zobacz także
Thumb article article img 2172
Święto Wojska Polskiego i Wniebowzięcia Najświęt...
Thumb article img 6181
Kaliskich chemikaliów może być znacznie więcej. ...
Thumb img 7997
Rusza protest kierowców tirów. Przygotujmy się n...

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb marysienka
Msm icon 30
Marysieńka
Thumb towers
Msm icon 30
Sklep Bico Australia
Thumb zrzut ekranu 2017 11 14 o 13.36.07
Msm icon 30
SHADE Studio Fryzjersko – Trychologiczne
Thumb desmiss
Msm icon 30
Specjalistyczny gabinet pielęgnacji stóp Dermiss
Thumb elena logo big
Msm icon 30
ELENA - Kolagenum i naturalne dodatki do żywności
więcej»
Bico australia 20131216 146n120