Zaczynasz działalność? Masz dopiero pomysł? Prowadzisz już firmę, ale jeszcze nie zająłeś się podstawami jej marketingu i komunikacji? Chcesz pogłębić swoją wiedzę o takich podstawach?

Zapisz się na unikalne skolenie – warsztaty z podstaw komunikacji i marketingu małych firm oraz PRZYSZŁYCH PRZEDSIĘBIORCÓW „Moja Pierwsza Firma – Podstawy komunikacji”.

Article shutterstock 703607812

W trakcie szkolenia dowiesz się:

Jakie znaczenie ma nazwa Twojej firmy i dlaczego warto nad nią popracować. Poznasz trzy proste zasady tworzenia oryginalnych nazw i możesz od razu wypróbować je na sobie. Zobaczysz przykłady tworzenia nazwy „od kuchni”.

Logotyp – jak oznaczają swoje firmy i marki najlepsi na świecie. Dowiesz się jakich zasad należy przestrzegać, aby Twój logotyp, zwracał uwagę wszystkich wokół. Jak rozmawiać z grafikiem, który tworzy Twój logotyp? A może warto stworzyć logotyp samemu, korzystając z DARMOWYCH rozwiązań?

Jak efektywnie (i efektownie) zaplanować swoją obecność w internecie? Jaką dobrać domenę? Jak ją kupić? Jak ją utrzymywać na serwerach? Poznasz przykłady niepozornych domen, które zrobiły światową karierę. Dowiesz się wszystkich podstawowych rzeczy o obecności w internecie, o które zawsze chciałeś się zapytać.

Sądzisz, że wystarczy mieć profil na facebook i to załatwia całą Twoją obecność w Internecie? Otóż NIE. Dowiesz się dlaczego profil facebook jest tylko częścią Twojej komunikacji w sieci. Poznasz nowe metody komunikowania się z dużymi grupami ludzi przez Internet. Pomożemy Ci postawić pierwsze kroki w mediach społecznościowych, o których być może nie miałeś pojęcia.

Jak skutecznie chronić swoją nazwę/logotyp. Jak można oszczędzić 600 zł na takiej ochronie. Otrzymasz konkretne instrukcje, które pozwolą Ci oszczędzić CO NAJMNIEJ 600 zł na procesie ochrony Twojego znaku.

Poznasz trzy podstawowe punkty związane z Twoją firmą, której nie ma większość początkujących. Jednocześnie, te same trzy rzeczy mają wszystkie największe firmy, odnoszące sukces. Nauczysz się jak te trzy punkty w prosty sposób formułować i zyskujesz od razu na początku przewagę. Co więcej, w części warsztatowej stworzysz te punkty samemu!

Dodatkowo, poznasz inne osoby zainteresowane jak Ty, rozwojem i być może przy tej okazji nawiążesz pierwsze relacje biznesowe?

Szkolenie prowadzi Jacek Magnuszewski – „zawodowy pomysłodawca”, który mieszkał i pracował w UK, USA, Japonii, którego firma stworzyła wiele logotypów i pomaga budować marki i produkty, który na co dzień jest konsultantem i doradcą na poziomie międzynarodowym. Właściciel odnoszących niezaprzeczalny sukces portali internetowych – w tym portalu, który właśnie czytasz – Calisia.pl, podróżnik, stawiający na rozwój jednostek. Jacek nie przedstawia teoretycznych zarysów, tylko wiedzę i praktyczne umiejętności „hands on”. Poza umiejętnościami, zaraża wręcz optymizmem i energią.

Tego typu inspiracyjne szkolenia, zwłaszcza połączone z warsztatami zazwyczaj bywają drogie, w przypadku pierwszej jego emisji, cena wynosi TYLKO 199 zł brutto. To niewiele za solidną porcję praktycznej wiedzy, którą możesz zacząć stosować NATYCHMIAST.

Szkolenie – warsztat odbędzie się w kameralnych grupach umożliwiających bezpośredni kontakt z prowadzącym i swobodną atmosferę.

Właśnie z racji na małe grupy, warto zarezerwować sobie miejsce na szkoleniu – warsztacie już dzisiaj. Miejsce: sala szkoleniowa Business Airport Kalisz w Alei Wolności 17a/36.
Data: 30 stycznia 2018

ZOSTAŁO OSTATNIE JEDNO MIEJSCE NA JUTRZEJSZE SZKOLENIE. Po zgłoszeniu jeszcze jednego uczestnika zamykamy rezerwację.

Start: godzina 16:00
Przewidywany koniec : 20:00

Organizatorzy zapewniają kawę, herbatę, ciasteczka oraz materiały drukowane; uczestnicy otrzymają także stosowny certyfikat udziału w szkoleniu. Garnitury lub żakiety nie są wymagane.

Zgłoszenia na szkolenie TUTAJZAREZERWUJ MIEJSCE
Nie zwlekaj – liczba miejsc ograniczona!
Szkolenie inauguruje nowy projekt rozwijany przez Calisia.pl – Business Airport Kalisz, o którym usłyszycie już niebawem.

Zobacz także
Thumb 60488996 1206465896188560 5966115865165299712 n
Kalisz stoi w wodzie [wideo]
Thumb schowek01
Sesja popularnonaukowa w III LO
Thumb article tkulisiewicz rys www
Obchody Roku Kulisiewicza w Kaliszu. Jakie wydar...


Uwaga: Komentarze moderowane. Twój wpis pojawi się po akceptacji moderatora.Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy
Thumb dermiss logo
Msm icon 30
Specjalistyczny gabinet pielęgnacji stóp Dermiss
Thumb logo top
Msm icon 30
DESTINO Nieruchomości
Thumb zrzut ekranu 2015 08 14  godz. 15.34.08
Msm icon 30
Galeria Tęcza - prawdziwe centrum handlowo - rozrywkowe
Thumb asen 3
Msm icon 30
USŁUGI ASENIZACYJNE - wywóz nieczystości płynnych, transport materiałów budow...
Thumb 39400681 2076890515677692 4664888534237184000 n
Msm icon 30
Marysieńka
więcej»