Zaczynasz działalność? Masz dopiero pomysł? Prowadzisz już firmę, ale jeszcze nie zająłeś się podstawami jej marketingu i komunikacji? Chcesz pogłębić swoją wiedzę o takich podstawach?

Zapisz się na unikalne skolenie – warsztaty z podstaw komunikacji i marketingu małych firm oraz PRZYSZŁYCH PRZEDSIĘBIORCÓW „Moja Pierwsza Firma – Podstawy komunikacji”.

Article shutterstock 703607812

W trakcie szkolenia dowiesz się:

Jakie znaczenie ma nazwa Twojej firmy i dlaczego warto nad nią popracować. Poznasz trzy proste zasady tworzenia oryginalnych nazw i możesz od razu wypróbować je na sobie. Zobaczysz przykłady tworzenia nazwy „od kuchni”.

Logotyp – jak oznaczają swoje firmy i marki najlepsi na świecie. Dowiesz się jakich zasad należy przestrzegać, aby Twój logotyp, zwracał uwagę wszystkich wokół. Jak rozmawiać z grafikiem, który tworzy Twój logotyp? A może warto stworzyć logotyp samemu, korzystając z DARMOWYCH rozwiązań?

Jak efektywnie (i efektownie) zaplanować swoją obecność w internecie? Jaką dobrać domenę? Jak ją kupić? Jak ją utrzymywać na serwerach? Poznasz przykłady niepozornych domen, które zrobiły światową karierę. Dowiesz się wszystkich podstawowych rzeczy o obecności w internecie, o które zawsze chciałeś się zapytać.

Sądzisz, że wystarczy mieć profil na facebook i to załatwia całą Twoją obecność w Internecie? Otóż NIE. Dowiesz się dlaczego profil facebook jest tylko częścią Twojej komunikacji w sieci. Poznasz nowe metody komunikowania się z dużymi grupami ludzi przez Internet. Pomożemy Ci postawić pierwsze kroki w mediach społecznościowych, o których być może nie miałeś pojęcia.

Jak skutecznie chronić swoją nazwę/logotyp. Jak można oszczędzić 600 zł na takiej ochronie. Otrzymasz konkretne instrukcje, które pozwolą Ci oszczędzić CO NAJMNIEJ 600 zł na procesie ochrony Twojego znaku.

Poznasz trzy podstawowe punkty związane z Twoją firmą, której nie ma większość początkujących. Jednocześnie, te same trzy rzeczy mają wszystkie największe firmy, odnoszące sukces. Nauczysz się jak te trzy punkty w prosty sposób formułować i zyskujesz od razu na początku przewagę. Co więcej, w części warsztatowej stworzysz te punkty samemu!

Dodatkowo, poznasz inne osoby zainteresowane jak Ty, rozwojem i być może przy tej okazji nawiążesz pierwsze relacje biznesowe?

Szkolenie prowadzi Jacek Magnuszewski – „zawodowy pomysłodawca”, który mieszkał i pracował w UK, USA, Japonii, którego firma stworzyła wiele logotypów i pomaga budować marki i produkty, który na co dzień jest konsultantem i doradcą na poziomie międzynarodowym. Właściciel odnoszących niezaprzeczalny sukces portali internetowych – w tym portalu, który właśnie czytasz – Calisia.pl, podróżnik, stawiający na rozwój jednostek. Jacek nie przedstawia teoretycznych zarysów, tylko wiedzę i praktyczne umiejętności „hands on”. Poza umiejętnościami, zaraża wręcz optymizmem i energią.

Tego typu inspiracyjne szkolenia, zwłaszcza połączone z warsztatami zazwyczaj bywają drogie, w przypadku pierwszej jego emisji, cena wynosi TYLKO 199 zł brutto. To niewiele za solidną porcję praktycznej wiedzy, którą możesz zacząć stosować NATYCHMIAST.

Szkolenie – warsztat odbędzie się w kameralnych grupach umożliwiających bezpośredni kontakt z prowadzącym i swobodną atmosferę.

Właśnie z racji na małe grupy, warto zarezerwować sobie miejsce na szkoleniu – warsztacie już dzisiaj. Miejsce: sala szkoleniowa Business Airport Kalisz w Alei Wolności 17a/36.
Data: 30 stycznia 2018

ZOSTAŁO OSTATNIE JEDNO MIEJSCE NA JUTRZEJSZE SZKOLENIE. Po zgłoszeniu jeszcze jednego uczestnika zamykamy rezerwację.

Start: godzina 16:00
Przewidywany koniec : 20:00

Organizatorzy zapewniają kawę, herbatę, ciasteczka oraz materiały drukowane; uczestnicy otrzymają także stosowny certyfikat udziału w szkoleniu. Garnitury lub żakiety nie są wymagane.

Zgłoszenia na szkolenie TUTAJZAREZERWUJ MIEJSCE
Nie zwlekaj – liczba miejsc ograniczona!
Szkolenie inauguruje nowy projekt rozwijany przez Calisia.pl – Business Airport Kalisz, o którym usłyszycie już niebawem.

Zobacz także
Thumb 019c
Młodzież z Diecezji Kaliskiej w Panamie
Thumb img 1072
Berliński pokaz kaliskiej projektantki okazją do...
Thumb 50676843 1210641659090842 205935109088477184 n
Spotkanie otwarte z prof. Tadeuszem Kowalskim


Uwaga: Komentarze moderowane. Twój wpis pojawi się po akceptacji moderatora.Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy
Thumb asen 3
Msm icon 30
USŁUGI ASENIZACYJNE - wywóz nieczystości płynnych, transport materiałów budow...
Thumb zrzut ekranu 2014 02 03  godz. 23.54.31
Msm icon 30
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "ZIELONE ŁĄKI"
Thumb towers
Msm icon 30
Sklep Bico Australia
Thumb 2
Msm icon 30
Restauracja Pałac Tłokinia
Thumb zrzut ekranu 2018 01 08 o 12.17.28
Msm icon 30
Prestige - Salon Kosmetyczny
więcej»
Bico australia 20131216 146n120