Article academica kafel External article
fot. BN Warszawa

Od początku maja, czytelnicy Książnicy mogą korzystać z Cyfrowej Wypożyczalni Międzybibliotecznej Książek i Czasopism Naukowych ACADEMICA.
Na specjalnie wydzielonym komputerze wyposażonym w licencjonowane oprogramowanie, użytkownicy mogą korzystać z prawie dwóch i pół miliona pełnotekstowych publikacji – monografii, podręczników, skryptów, artykułów oraz całych numerów czasopism. W tym także najnowszych wydań podręczników akademickich oraz aktualnych numerów fachowych periodyków specjalistycznych, jak również tekstów źródłowych, literatury pięknej oraz zbiorów specjalnych.
Rejestracja czytelników korzystających z systemu Academica w Książnicy odbywa się za pomocą kart bibliotecznych od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biblioteki.
ZAPRASZAMY!

Zobacz także
Thumb 750x460
Uśmiechnij się Polsko – Festiwal Uśmiechu w Gale...
Thumb czo%c5%82o
Obchody Światowego Dnia Rzucania Palenia w szkol...
Thumb img 7102
Siatkarki Energi MKS Kalisz wygrywają na własnym...
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb zrzut ekranu 2017 10 24 o 14.19.59
Msm icon 30
Laser Delux – Gabinet Kosmetyki Laserowej
Thumb desmiss
Msm icon 30
Specjalistyczny gabinet pielęgnacji stóp Dermiss
Thumb sieraszewski
Msm icon 30
SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO - Szkoła Tańca
Thumb img 7400
Msm icon 30
SzkolaNarciarstwa.pl - szkoła sportów wodnych i zimowych
Thumb mika
Msm icon 30
Mika-Stal
więcej»
Bico australia 20131216 146n120