Doświadczenie, pasja i nowoczesna technologia – to idealne połączenie, aby stworzyć unikalne miejsce, gdzie każdy klient otrzyma odpowiednią poradę, wykona efektywny zabieg i poczuje się jak u siebie. Od września Salon Akademia Zdrowej Skóry ma nową lokalizację – na ul.Polnej 32/5 w Kaliszu.

Article raster   biale full  czarne tlo
Salon Akademia Zdrowej Skóry

powstał z czystej pasji jaką jest kosmetologia oraz z chęci oferowania zabiegów, które będą przede wszystkim przynosiły wymierne efekty. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – zapraszamy na konsultację, dokładnie omawiamy problem z którym do nas przyszedł oraz staramy się wybrać jak najbardziej efektywny zabieg lub zaproponować kompleksową terapię.

W dzisiejszych czasach powstaje mnóstwo salonów kosmetycznych z podobnymi zabiegami, różnymi sprzętami. Jak wybrać ten najbardziej odpowiedni?

Przede wszystkim zapytać o rodzaj sprzętu – czy jest to sprzęt kosmetyczny, czy medyczny (jedynie sprzęty medyczne są odpowiednio przebadane i dają efekty zabiegowe) oraz kwalifikacje osoby wykonującej zabieg. Cena również bywa poniekąd wyznacznikiem jakości – jeżeli dany zabieg wykonywany jest w kilku salonach, a jego cena znacznie się różni – warto zastanowić się i zapytać dlaczego tak jest.

W Salonie Akademia Zdrowej Skóry urządzenia dobierane są ze szczególną troską o bezpieczeństwo i jakość wykonywanych zabiegów. Praca na sprzęcie z odpowiednią certyfikacją medyczną daje pewność skuteczności zabiegu, przy minimalizacji działań niepożądanych.

Depilacja laserowa wykonywana laserem diodowym Vectus dedykowana jest dla każdego kto chciałby trwale pozbyć się nadmiernego owłosienia. Po wykonaniu serii zabiegów usuwane jest 90% owłosienia, a efekt jest trwały. Laser jest skuteczny również w usuwaniu włosów cienkich i delikatnych o trudnym do zdefiniowania kolorze, a także w przypadku włosów rudych. Epilacji nie poddają się włosy bardzo jasne, gdyż posiadają znikomą ilość melaniny – barwnika odpowiedzialnego za skuteczność zabiegu. W przypadku pytań lub wątpliwości – zapraszamy na konsultację.

Zabiegiem działającym na takie problemy jak cellulit, miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej, utrata jędrności i wiotkość skóry oraz wypadanie włosów jest karboksyterapia. Wykonanie zabiegu bezpiecznym sprzętem medycznym z gazem stosowanym przy laparoskopii dodatkowo oczyszczanym trzema filtrami zapewniającymi sterylność, możliwością kontroli przepływu oraz opcją jego ogrzania gwarantuje efekty oraz redukuje przykre odczucia podczas zabiegu. Karboksyterapia często łączona jest z mezoterapią igłową w celu wytworzenia efektu synergii i wzmocnienia działania wykonywanych zabiegów.

Zabiegiem kosmetycznym błyskawicznie poprawiającym wygląd skóry jest Geneo – idealne do wykonania przed ważnym wyjściem, czy też uroczystością w celu zapewnienia sobie olśniewającego wyglądu. Procedura łączy w sobie intensywne mechaniczne i enzymatyczne złuszczanie naskórka oraz jego odżywianie, zabieg jest całkowicie bezbolesny i szybki – trwa około 45 min.

Salon szykuje także nowości w swojej ofercie zabiegowej, już niedługo w Akademii Zdrowej Skóry będzie można wykonać bezinwazyjny lifting HIFU na ciało, okolicę oczu, czy też policzków i podbródka w celu likwidacji tzw. „chomików”. Wprowadzony zostanie również zabieg dedykowany osobom, które mają problem z rozstępami – jedyny skuteczny sposób, aby pozbyć się ich w 100%. Ale o tym już niedługo…


Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronach:

www.akademiazdrowejskory.pl

https://www.facebook.com/Akademia-Zdrowej-Skóry

Akademia Zdrowej Skóry
62-800 Kalisz
ul. Polna 32/5
kom. 574 547 140
kontakt@akademiazdrowejskory.pl

Zobacz także
Thumb o ojcach i synach
O ojcach i synach w Kinie Konesera
Thumb dsc09385
Dziś kaliszanie święcą pokarmy [zdjęcia]
Thumb 1a 768x578
Fotoplastikon. „Kaliscy krytycy i znawcy sztuki ...

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy
Thumb 10920259 953231698034258 2804574647842235346 o
Msm icon 30
Restauracja Nastrojowa
Thumb borowiak nieruchomos%cc%81ci kalisz logo
Msm icon 30
Borowiak Nieruchomości
Thumb zrzut ekranu 2017 10 24 o 14.19.59
Msm icon 30
Laser Delux – Gabinet Kosmetyki Laserowej
Thumb logo
Msm icon 30
Ignaszak - Salony Audi, VW i Skody
Thumb img 7400
Msm icon 30
SzkolaNarciarstwa.pl - szkoła sportów wodnych i zimowych
więcej»