Po wakacyjnej przerwie do Galerii Tęcza Kalisz powracają bezpłatne porady stylistki, Joanny Przybylskiej. 3 razy w tygodniu, bezpłatnie, stylistka zabierze na indywidualne zakupy, doradzi, jaki kolor, fason, model jest najbardziej odpowiedni do danego typu urody czy do sylwetki. Doradzi również w kwestii wyboru odpowiednich kosmetyków.

Article stylista w galerii      t cza External article

Porady stylistki wprowadziliśmy w naszej Galerii w marcu tego roku i okazało się to strzałem w przysłowiową dziesiątkę. Nasze Klientki bardzo chętnie korzystają z porad stylistki i bardzo chwalą sobie jej pomoc, zarówno w doborze odpowiedniego stroju jak i porad dotyczących np. wyboru kosmetyków. Na życzenie Klientów postanowiliśmy po wakacjach ponownie ruszyć z projektem “Twoja osobista stylistka w Galerii Tecza”. Podobnie jak w okresie wiosennym i tym razem porady są całkowicie bezpłatne – mówi Katarzyna Rybicka, Junior Marketing Specialist w Galerii Tęcza Kalisz.

Joanna czeka na zarówno na Panie jak i Panów w każdy:

• Wtorek od 15:00 do 18:00,

• Czwartek od 16:00 do 19:00

• Niedzielę 13:00 do 17:00

Stanowisko stylistki znajduje się na 1 piętrze, vis a vis salonu Empik. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie poradami, zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji miejsc poprzez stronę

http://www.joannaprzybylska.versum.com.

Więcej informacji na www.galeriatecza.pl oraz na profilu Galerii Tęcza na portalu Facebook – www.facebook.com/galeriatecza.

Zobacz także
Thumb img 1239
Otwarcie wystawy „Niepodległość w obiektywie, sz...
Thumb helios nmf halloween 680x980mm v02  2
Maraton Halloween w Kinie Helios - 26 i 31 paźdz...
Thumb zrzut ekranu 2018 10 22 o 15.42.48
Lady Pank w Kaliszu! Mamy dla Was wejściówki! [K...
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II