Codzienna aktywność sportowa w mieście, według opinii większości z nas, ma wiele ograniczeń. Najczęściej kojarzymy ją z takimi popularnymi sportami, jak np. jazda na rowerze, bieganie czy pływanie.
Jednak w Kaliszu, nasze możliwości wydostają się w dużym stopniu poza ten ograny schemat. My przecież MAMY BLOKOBLISKO wspaniałe miejsce wspinaczkowe, które do niedawna znajdowało się w starych murach kaliskiej fabryki przy Chopina, a obecnie zaprasza do Auaparku (II piętro).
.

Article zrzut ekranu 2017 11 29 o 10.39.26

Nie musimy ruszać się z miasta, by przeżyć wysokogórską przygodę. Wystarczy tam zajrzeć. Do miejsca pełnego wyzwań wysokościowych, gdzie wspinaczka staje się przyjemnością.

We wspaniałej, dużej sali czekają na nas nie tylko ściany zapraszające do wysiłku pokonania ich. W BLOKOBLISKO, obok odważnych nowicjuszy, spotkamy takich samych zapaleńców (stałych trenerów) jak my, którzy mając o wiele większe doświadczenie, z życzliwością służą radą i pomocą. W ich towarzystwie, bez obaw możemy rozpocząć naszą przygodę. Nawet wtedy, gdy stawiamy pierwsze kroki na ścianie, jesteśmy bezpieczni, bo oni są blisko.

Wspinaczka – to świetna zabawa dla małych i dużych, małolatów i dorosłych, dla całych rodzin. Najmłodszy, stały bywalec BLOKOBLISKO ma zaledwie 4 lata, najstarszy …, ponad 60. Adrenalina i doznania są nie do opisania. Wystarczy tylko chcieć.

Pomyślcie, jak atrakcyjne mogą być tutaj imprezy rodzinne (imieniny, urodziny) i firmowe (integracyjne), czy szkolne. BLOKOBLISKO z przyjemnością zorganizuje je dla Was.

A jakie są koszty tych wszystkich atrakcji?
Ceny są bardzo rozsądne – bilet dla dzieci to koszt 12 zł, ulgowy kosztuje 17 zł a dorośli zapłacą 22 zł. Blokoblisko honoruje też popularne karty fitness: Multisport, Oksystem, Fitprofit, zatem bez obaw możemy udać się z naszą kartą na wspinaczkę.

Nie liczy się tu czas pobytu – jest bez ograniczeń, codziennie, w godz. 15.00-22.00.

Do organizacji imprez zbiorowych czy szkolnych dostosowujemy inne, dogodne godziny. Liczy się dobra zabawa, wysiłek i emocje. A tych z pewnością w BLOKOBLISKO nie zabraknie.

Na zmęczonych i spragnionych czeka barek. Dla tych, którzy, co jest chyba niemożliwe, po wspinacze będą mieli apetyt na dodatkowe zmagania wysiłkowe, czekają inne atrakcje Auaparku, np. kryty basen.

Tak przy okazji warto dodać, że obecnie wspinaczka jest sportem olimpijskim. Mistrzostwo świata we wspinaczce szybkiej należy do Polski!

W dużych miastach takich miejsc jest coraz więcej. Na przykład, Warszawa ma ich ponad 20, Wrocław 7, a my, w Kaliszu, MAMY BLOKOBLISKO.

Już nie możemy doczekać się na Was. ZAPRASZAMY !

blokoblisko.pl
www.facebook.com/blokoblisko

Zobacz także
Thumb 1. klub blaszak
Działania w klubie osiedlowym Blaszak
Thumb article img 9837
Zmagania Strongman w Kaliszu zobaczymy w TVP Sport!
Thumb czo%c5%82o
Bartosz Przegienda leci na Mistrzostwa Świata w ...

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb zrzut ekranu 2010 11 28  godz. 19.57.34  article
Msm icon 30
Restauracja Nastrojowa
Thumb logo
Msm icon 30
Helen Doron English. Jak szybko i skutecznie Twoje Dziecko może nauczyć się j...
Thumb music store black
Msm icon 30
Szkoła Muzyczna MUSIC STORE
Thumb zrzut ekranu 2018 03 16 o 13.58.43
Msm icon 30
Marco Pizzeria - pizza z dowozem
Thumb zrzut ekranu 2015 08 14  godz. 15.34.08
Msm icon 30
Galeria Tęcza - prawdziwe centrum handlowo - rozrywkowe
więcej»
Bico australia 20131216 146n120