W sobotę i niedzielę, podczas Drzwi Otwartych w Salonie Forda w Opatówku – można było przetestować najnowszy model Forda Fiesty MK 8,
który wyrasta na prawdziwego leadera segmentu pojazdów B. Każdy, kto odwiedził w ten weekend Salon Forda mógł liczyć na wspaniałe niespodzianki.

Article img 6353

W przypadku modelu Ford Fiesta MK 8 śmiało można mówić nie o ewolucji, ale prawdziwej rewolucji i to w całym segmencie B.

Nowy Ford Fiesta urósł, dojrzał i stał się jeszcze bardziej komfortowy, niezawodny i ekscytujący. Pod maską pracuje znana i wielokrotnie doceniana rodzina silników turbo doładowanych EcoBoost. Na uwagę zasługuje fakt, że od pięciu lat silnik 1.0 EcoBoost zdobywa światową nagrodę dla silnika roku „International Engine of the Year" w kategorii do jednego litra. Do wyboru są również jednostki benzynowe wolnossące jak i trwałe i ekonomiczne silniki wysokoprężne.

Nowa Fiesta oferuje najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa takie jak system Lane Keeping Alert wspomagający utrzymanie pojazdu na pasie ruchu czy system Driver Alert monitorujący koncentrację kierowcy już w standardowej wersji wyposażenia.

Ochronę podróżnym zapewniają przednie i boczne poduszki powietrzne oraz kurtyny powietrzne chroniące pasażerów w pierwszym i drugim rzędzie.

Najnowsze dziecko Forda oferuje najwyższy poziom komfortu dostępny w tej klasie pojazdów. Pasażerowie zyskali więcej przestrzeni, a kierowca wzorową ergonomię i najlepsze materiały wykończenia wnętrza. Fiesta podążając za najnowszymi trendami techniki motoryzacyjnej oferuje swoim użytkownikom duże, czytelne oraz dotykowe ekrany systemu SYNC o przekątnej 6,5" oraz 8". To również system B&O Play dbający o nasze doznania akustyczne dzięki 10 głośnikom od firmy Bang and Olufsen.

Podczas tego weekendu w Salonie Forda było sporo atrakcji dla dorosłych i dla dzieci. Rozdano 10 tabletów, auto na weekend z pełnym bakiem paliwa oraz nagrody dla dzieci. Każdy, kto przyszedł do Salonu Forda mógł też skosztować wyśmienitych firmowych słodyczy.

Więcej informacji dostępnych jest na profilu facebookowym Auto Centrum Lis.

Zobacz także
Thumb article article policja
Ciało mężczyzny przy ul. Harcerskiej. Policję za...
Thumb dsc 9203
Rekordowy Business Mix Calisia.pl i Inkubatora
Thumb widok ok
Wirtualny spacer z Piotrem Sobolewskim

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb img 7400
Msm icon 30
SzkolaNarciarstwa.pl - szkoła sportów wodnych i zimowych
Thumb zdjecie 2
Msm icon 30
Organizacja Imprez Turystycznych ,,BŁĘKITNA’’
Thumb  mg 7002
Msm icon 30
CAROK - detailing Twojego samochodu
Thumb music store black
Msm icon 30
Szkoła Muzyczna MUSIC STORE
Thumb zrzut ekranu 2014 02 03  godz. 23.54.31
Msm icon 30
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "ZIELONE ŁĄKI"
więcej»
Bico australia 20131216 146n120