Praktycznie każdą chorobę można wyleczyć. Choroby leczy się konwencjonalnymi metodami, jednak skuteczność takiego leczenia można wzmocnić i przyspieszyć poprzez zastosowanie sprawdzonej nowoczesnej metody: ozonoterapii.

Article zrzut ekranu 2018 03 16 o 14.49.59

Skuteczność ozonoterapii udowodniły dziesiątki testów przeprowadzanych na całym świecie. Tysiące ludzi odczuły na sobie dobrodziejstwo tej metody.

Poza wspomaganiem procesu leczenia, ozonoterapia jest zabiegiem pozwalającym na odzyskanie energii i dobrego samopoczucia u osób kompletnie zdrowych.

Mechanizm samej metody opisaliśmy TUTAJ. Samą metodę opracowano w USA ponad dwadzieścia lat temu a jej skuteczność wyróżnia ją na tle innych metod leczenia.

Mówiąc w skrócie, kuracja jest bezbolesna, trwa około 30 minut i należy ją powtarzać kilkakrotnie, zależnie od rodzaju schorzenia.

W USA ozonoterapia uważana jest również za metodę powstrzymującą proces starzenia organizmu – stosują ją celebryci i politycy z pierwszych stron gazet.

Ozonoterapia stosowana jest też powszechnie do usuwania tzw. pajączków, czyli naczyń widocznych tuż pod skórą. Wiele osób usuwa takie pajączki metodą laserową, która jest bolesna, pozostawia blizny i jest nieco droższa. Proszę zobaczyć na poniższym filmie, jak prosto można je usunąć za pomocą ozonoterapii.

Podsumowując: OZONOTERAPIA pomaga:

- w leczeniu większości chorób przewlekłych, alergii, a nawet nowotworów. Dowiedz się czy i jak terapia ozonem może pomóc Tobie lub Twoim bliskim.

- w zachowaniu młodości, dobrego samopoczucia i wysokiego poziomu energii życiowej. Dowiedz się, jak możesz utrzymać dobre samopoczucie i młodość dzięki tej metodzie.

- w upiększaniu wyglądu, poprzez błyskawiczne usuwanie pajączków.

Mamy zatem do czynienia z metodą, która z jednej strony jest wspomaganiem, leczenia poważnych schorzeń, z drugiej wpływa na jakość naszego życia, a nawet, z trzeciej strony, pomaga nam zachować urodę.

W Kaliszu jest JEDYNY punkt, w którym można przejść ozonoterapię i doświadczyć jej korzystnych efektów. Mieści się na ulicy Fabrycznej 1. Można rejestrować się codziennie w godzinach 9 – 21 pod numerem +48 880 174 071.

Zabiegi przeprowadzane są przez fachowy personel medyczny o wieloletnim doświadczeniu. Z każdym pacjentem przeprowadzamy indywidualną konsultację. Zapraszamy!

Zobacz także
Thumb dzielnica fb
Już jutro spacer po Plantach Miejskich.
Thumb basen zewnetrzny 2018 07 20 2
Baseny zewnętrzne z podgrzewaną wodą czekają w k...
Thumb czo o
Wkrótce wyruszy kolejna pielgrzymka na Jasną Górę


Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb obrazek 4
Msm icon 30
NZOZ Dentical
Thumb cafe logo
Msm icon 30
CAFE CALISIA.PL - Kawiarnia i Internet
Thumb marysienka
Msm icon 30
Marysieńka
Thumb logo haft140 lecie
Msm icon 30
Haft - firanki i zasłony ze 140-letnią tradycją
Thumb matuszk fizjoterapia uslugi
Msm icon 30
Gabinet Fizjoterapii Estetycznej i Medycznej Matuszak
więcej»
Bico australia 20131216 146n120