Czerwony Goździk dla pań z okazji święta wszystkich Kobiet. Uczniowie MUSIC STORE uczcili ten dzień goździkiem i piosenką.

Article 20180307 171937 External article
fot. MS

Dziś Dzień Kobiet, zaczęliśmy świętowa07.03. Koncert „Czerwony goździk”- dedykowany był wszystkim paniom, a Komoda rozbrzmiewała muzyką, śpiewem i pozytywną energią. Dzięki ogromnej pracy p. Magdy Niciejewskiej, Magdy Gruchociak, Marysi Jankowskiej, Klaudii Poziemskiej, Kasi Krzyżaniak i Piotrowi Kowalskiemu mogliśmy uczestniczyć we wspaniałym widowisku. Do tego konferansjer z klasą Paweł Ogórkiewicz, który śpiewem rozpoczął i zakończył koncert. A w jego wykonaniu usłyszeliśmy ” Dookoła noc ” sł. A. Osiecka i ” Grande Valse Brillant” sł. J.Tuwim. Repertuar był bardzo różnorodny ale każdej propozycji twarzyszył czerwony goździk, życzenia i uśmiech skierowany dla pań.

Bohaterami na scenie byli: Marcel Tułacz- „ Będziesz moją panią” z rep. M Grechuty, Amelia Przybyszewska –„Mała smutna królewna”, Malwina Stróżyńska, Julia Muzyka, Gabrysia Wieczorek „ Batumi” z rep.Filipinki, Miłosz Smura- „ Tak blisko” z rep. Rafała Brzozowskiego, Gabrysia Wieczorek „ Być kobietą”- z rep Alicji Majewskiej, Julia Muzyka –„ Parasol” – Tori Amos, Wiktor Żelazny „ Wish you were heve” Pink Floyd ( gitara z akomp. Piotra Kowalskiegdo), Marcel Grabiński “Stoję czy leżę” z rep Mietka Szcześniaka, Zespół taneczny w składzie: Nadia Kolanowska, Julia Muzyka, Wiktoria Janiak, Julia Tomczak, Wiktor Tomczak, Natan Janiak i Miłosz Kałużny, Marcel Tułacz „ Miłość w Zakopanem” Keyboard, Marcin Zienkiewicz- „ Kiedy umrę kochanie” sł. Halina Poświatowska, z rep. Janusz Radek, Emilia Nogaj i Marika Żychlińska „ Być kobietą”, Antoni Leśniewski „ The way you lok tonight”

Na scenie wypowiedzianych zostało wiele pięknych słów, dziś chcemy je dla wszystkich pań z gorącymi życzeniami powtórzyć:

„Tajemnicą jesteś, Z księgi czarów – zbiegłą, Mgłą zaklętą, Którą nieliczni tylko przejdą. Kobieto – puchu marny, A nie do zdobycia. Kobieto – ile w tym słowie – piękna, miłości i życia „-

Zobacz także
Thumb 42470036 236160133729460 2436403920453500928 n
Bezdomni zasiedlają plac przy Baszcie Dorotce i ...
Thumb dsc06931
Świat zabawek, modeli, technologii i kolekcjoner...
Thumb gabrysia
Gabrysia z brązowym medalem na Mistrzostwach Mię...
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb empik
Msm icon 30
Empik - Szkoła Języków Obcych
Thumb 2
Msm icon 30
Restauracja Pałac Tłokinia
Thumb zrzut ekranu 2018 03 16 o 13.58.43
Msm icon 30
Marco Pizzeria - pizza z dowozem
Thumb elena logo big
Msm icon 30
ELENA - Kolagenum i naturalne dodatki do żywności
Thumb cafe logo
Msm icon 30
CAFE CALISIA.PL - Kawiarnia i Internet
więcej»
Bico australia 20131216 146n120