15 stycznia (poniedziałek) godz. 18:30 zapraszamy na kolejne babskie spotkanie z cyklu Kino Kobiet. Zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Dobra zabawa gwarantowana – zagramy “Gotowi na wszystko. Exterminator”.

Article 25158209 313838695799881 973173484319312728 n Wyniki konkursu

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie, dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – to wszystko poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

Jak na każdej imprezie, pamiętamy o motywie przewodnim!
Mamy karnawał, więc złote bluzki, złote sukienki, złote buty (raczej nie chodzi o złote obrączki, ale o mocne bijące po oczach złotem karnawałowe kreacje).

Szczegóły i bilety na stronie kina: www.helios.pl/40,Kalisz/KinoKobiet

Atrakcja wieczoru:

Każda z nas gdy pozostała bądź ma zostać mamą ma pewne obawy, dylematy i niepokój czy podołamy nowym obowiązkom, przewijaniu, karmieniu oraz usypianiu naszego nowego członka rodziny. Otóż na najbliższym Kinie Kobiet postaramy się aby niektóre z baw nie były tak straszne. Pani Dominika Kanarkiewicz ze szkoły rodzenia Happy Med przybliży nowoczesne techniki chusto noszenia dzieci oraz pokaże metody prawidłowego wiązania chust.

UWAGAWYNIKI KONKURSU

1 podwójne zaproszenie na Kino Kobiet – na poniedziałek, 15 stycznia, godz. 18:30 w Kinie Helios zdobywa Agnieszka Michalska.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Zobacz także
Thumb czo%c5%82o 2
Politycy „grają” zwierzętami ze schroniska? „Kie...
Thumb czo%c5%82o
Wyprowadź psa z kaliskiego schroniska w sobotę
Thumb dzielnica fb
Już jutro spacer po Plantach Miejskich.

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb dominos
Msm icon 30
Domino's - doskonali w smaku, szybcy w dostawie!
Thumb mika
Msm icon 30
Mika-Stal
Thumb logo
Msm icon 30
Helen Doron English. Jak szybko i skutecznie Twoje Dziecko może nauczyć się j...
Thumb desmiss
Msm icon 30
Specjalistyczny gabinet pielęgnacji stóp Dermiss
Thumb towers
Msm icon 30
Sklep Bico Australia
więcej»
Bico australia 20131216 146n120