Okres jesienno – zimowy to najlepszy czas na rozpoczęcie depilacji laserowej. Opalenizna i ekspozycja słoneczna – to największe przeciwwskazania do wykonywania wszelkich zabiegów laserowych. Gdy za oknem pogoda nas nie rozpieszcza, warto zadbać o swoje ciało i rozpocząć przygotowania do sezonu wakacyjnego. Zwłaszcza wtedy, kiedy włoski na naszej skórze nie pozwalają nam czuć się komfortowo w wielu sytuacjach.

Article dsc 1284

Dla kogo jest depilacja laserowa?

Twoje włosy odrastają bardzo szybko, a tradycyjne metody depilacji podrażniają Twoją skórę? A może wyglądają nieestetycznie, przeszkadzają Ci lub krępują w sytuacjach intymnych?

Jeśli tak, to depilacja laserowa sprawdzi się u Ciebie doskonale. Światło lasera powoduje uszkodzenie mieszka włosowego i cebulek włosa, dlatego zabieg jest bezinwazyjny, bezpieczny i przede wszystkim trwały. To wielka wygoda i komfort – gładka skóra na lata, bez ciągłych podrażnień, częstego golenia i tracenia pieniędzy na produkty do tradycyjnej depilacji.

Technologia jest ważna!

Najbardziej bezpiecznym i najnowocześniejszym laserem do depilacji jest laser diodowy LIGHT SHEER DUET. Dzięki niemu, w sposób precyzyjny, trwale usuniemy niechciane owłosienie – zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

LIGHT SHEER DUET to złoty standard w depilacji laserowej od ponad 15 lat. Laser ten posiada dwie głowice. Pierwsza z głowic posiada niewielkie szkiełko, wykonane z szafiru. Jej wymiary to 9×9mm, dzięki temu dotrze do każdego miejsca i zrobi to bardzo precyzyjnie. Końcówka ta posiada system chłodzenia, dzięki któremu nie musimy się obawiać dyskomfortu. Druga z głowic posiada wymiary 22×35mm i wykorzystuje technologię podciśnienia. Dzięki niej możemy usunąć owłosienie z większych partii w szybkim tempie.
Zabiegi w Laser Delux w Kaliszu wykonujemy przy wykorzystaniu właśnie tej aparatury.


Bikini – najpopularniejsza okolica depilacji

Jednym z najchętniej wybieranych zabiegów w naszym Salonie Laser DeLux w Kaliszu jest depilacja okolic bikini. Osoby decydujące się na depilację laserową tego miejsca kierują się nie tylko kwestiami higienicznymi, tj. częste podrażnienia miejsc intymnych w przypadku tradycyjnych metod usuwania owłosienia, np. maszynką, ale również estetycznymi. W zależności od preferencji wykonujemy bikini klasyczne, hoolywodzkie i brazylijskie.

Depilacja brazylijska to coraz popularniejsza metoda usuwania owłosienia z okolic intymnych. Podczas zabiegu włoski zostają usunięte z okolic bikini, pachwin, warg sromowych(głębokość zależy od preferencji klientki) oraz z okolic pośladków i pomiędzy nimi. Efektem depilacji jest idealnie gładka skóra.

Jak przygotować się do zabiegu?
- Skóra nie powinna być opalona, dlatego 4 tygodnie przed planowanym zabiegiem powinno się zrezygnować z kąpieli słonecznych
- Nie należy stosować samoopalaczy
- Skóra nie może być podrażniona ani przesuszona
- Na tydzień przed zabiegiem nie można używać kremów do depilacji
- Na kilka dni przed zabiegiem miejsca gdzie ma być wykonany zabieg, nie mogą być smarowane lekami z witaminą A i C
- W dniu zabiegu skóra powinna być czysta, bez kremów, perfum czy dezodorantów
- Dzień przed zabiegiem należy zgolić włosy w miejscu wykonywanej depilacji

Jak wygląda zabieg?

Zabieg depilacji laserowej poprzedzony jest dermokonsultacją. Kosmetolog przeprowadza wywiad, i jeśli nie ma przeciwwskazań do depilacji, ocenia typ i stan skóry oraz włosów. Następnie na podstawie wyników dobiera odpowiednie parametry wiązki lasera. Wybrane partie skóry naświetlane są małą wiązką światła. Częstotliwość lasera powoduje uszkodzenie mieszka włosowego i cebulek włosa, dlatego zabieg jest bezinwazyjny i bezpieczny. Nie wpływa on negatywnie na tkanki otaczające włos. Zabieg trwa od kilkunastu minut do godziny, w zależności od wybranej części ciała. Dzięki zaawansowanej technologii lasera LIGHT SHEER DUET oraz doświadczeniu naszych kosmetologów – zabieg przebiega komfortowo, odczuwamy jedynie delikatne mrowienie. Skóra po depilacji laserowej jest minimalnie zaczerwieniona, natomiast podrażnienie to ustępuje po kilku godzinach od zabiegu.

Na efekty nie trzeba długo czekać

Pierwsze efekty widać już po jednej wizycie, lecz aby uzyskać trwały efekt należy wykonać całą serię zabiegów. Usuwamy trwale tylko te włosy, które znajdują się w fazie wzrostu włosa. Należy jednak dodać, że nie wszystkie rosną równocześnie, dlatego też, zabiegi wykonuje się w seriach, zwykle do pełnej skuteczności potrzeba około 5-6 wizyt w salonie, ilość zabiegów jest kwestia indywidualną. Zabiegi należy powtarzać w odstępach 4-8 tygodni– zagwarantuje nam to pełne bezpieczeństwo i skuteczność.

Efekty depilacji laserowej www.laserdelux.pl/kalisz/galeria-przed-i-poz

Interesuje Cię bezpłatna dermokonsultacja? Masz pytanie dotyczące depilacji laserowej, bądź innych zabiegów? Skontaktuj się z nami 607 055 524 lub wejdź na naszą stronę www.laserdelux.pl/kalisz i skorzystaj z darmowej konsultacji online z kosmetologiem.

Laser Delux
www.laserdelux.pl/kalisz

www.facebook.com/Laser-DeLux
ul. Majkowska 17a
62-800 Kalisz
tel.607 055 524

Zobacz także
Thumb 1ef5adbace0490274e37700864714596
Sportowy konkurs w Galerii Amber!
Thumb article dsc 0743
El Capitano Zostaje w Kaliszu
Thumb tolkien
Biografia twórcy Hobbita i Władcy Pierścieni w K...

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy
Thumb v1
Msm icon 30
Suknie Ślubne - Pracownia Krawiecka Emilia Elżbieta Błaszczyk
Thumb pobrane
Msm icon 30
Materace Koło - M&K Foam Koło
Thumb 92d2e5e3 cd7c 42f2 b964 1ab8ceac5055
Msm icon 30
SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO - Szkoła Tańca
Thumb dentical logo
Msm icon 30
NZOZ Dentical
Thumb bioskin logo
Msm icon 30
Bioskin - Piękno i Zdrowie
więcej»