Katarzyna Żak – znana w Polsce aktorka i wokalistka była gwiazdą spotkania zorganizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Adama Asnyka w Kaliszu dla swoich czytelniczek. W Klubie Komoda Residence, 8 marca w Dzień Kobiet, odbył się wyjątkowy recital.

Article 180308 img 0108
fot. Marcin Galant, Mieczysław Zaremba

Katarzyna Żak śpiewała piosenki Wojciecha Młynarskiego, Agnieszki Osieckiej, Jana Jakuba Należytego, Mariana Hemara, Piotra Bukartyka, Magdy Czapińskiej, Juliana Tuwima, Andrzeja Poniedzielskiego i Artura Andrusa. Każdy utwór muzyczny poprzedzały opowieści i anegdoty związane z pracą aktorki, piosenkarki, a także żony i matki.

Katarzyna Żak jest ambasadorką dwóch akcji czytelniczych w Polsce: „Cała Polska czyta dzieciom” i „Czytam sobie”. Mówiła o tym jak ważne jest czytanie książek najmłodszym i posługiwanie się poprawną polszczyzną. Wybór repertuaru nie był przypadkowy i padł właśnie na „Piosenki z dobrym tekstem”.

Spotkanie przebiegło w znakomitej atmosferze. Pani Katarzyna zachwycała talentem muzycznym, umiejętnością snucia opowieści pełnych humoru i anegdot, naturalnością i pozytywnym nastawieniem do życia. Takie było też przesłanie wieczoru, aby każda z pań znała swoją wartość i była dumna z tego, że jest mądrą, silną, piękną i obdarzoną wieloma talentami kobietą.

Biblioteka przygotowała także niespodzianki dla swoich czytelniczek, a były to atrakcyjne upominki, które ufundował Salon Urody ONDINA Equipe oraz Grota Solna „Gwarek” w Kaliszu. Bohaterka wieczoru wręczała podarunki zwyciężczyniom losowania. Jeszcze długo po zakończeniu recitalu Katarzyna Żak rozdawała autografy i chętnie pozowała do zdjęć.

Zobacz także
Thumb dialogi literackie ok
Dialogi literackie z Martinem Pollackiem
Thumb dsc06840
Siatkarskie zmagania o Puchar Prezesa UKS "17" [...
Thumb dsc06931
Świat zabawek, modeli, technologii i kolekcjoner...

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb logo wizytowka
Msm icon 30
UAM Filologia Polska
Thumb zrzut ekranu 2018 03 16 o 13.58.43
Msm icon 30
Marco Pizzeria - pizza z dowozem
Thumb zrzut ekranu 2018 01 08 o 12.17.28
Msm icon 30
Prestige - Salon Kosmetyczny
Thumb  mg 7002
Msm icon 30
CAROK - detailing Twojego samochodu
Thumb b 1
Msm icon 30
Przedszkole Niepubliczne "BURSZTYNOWY ZAMEK"
więcej»
Bico australia 20131216 146n120