17 lutego przypadał Dzień Kota. W naszej szkole miłośników tych uroczych futrzaków nie brakowało. Wszyscy mogli wziąć udział w konkursie plastycznym „Kot – mój ulubiony bohater”. Prace były wykonane w dowolnej technice i przedstawiały ulubionego kota z baśni, wierszyków lub opowiadań dla dzieci. Pomysłowość autorów była imponująca.

Article kot1 External article
fot. Organizator

Już 16 lutego do biblioteki szkolnej zostali zaproszeni przedszkolacy, żeby wspólnie z dziewczynkami z Koła Przyjaciół Biblioteki wziąć udział w słuchaniu bajeczek o kotach oraz zabawach dramowych i relaksacyjnych. Dzieci wykazały się też inwencją plastyczną podczas wykonywania plakatów o kotach.

Uczniowie klas I-III również brali udział w różnorodnych zabawach związanych z kotami.
Dla wszystkich zorganizowano trzydniowe głośne czytanie w bibliotece. Zaproszeni do akcji nauczyciele wraz z panią dyrektor czytali podczas przerw baśnie Beaty Pawlikowskiej „Kot Krzysiu Kolumb opowiada”.

Uczniowie chętnie odwiedzali bibliotekę, aby zatopić się w magiczny świat baśni o Złotym Ptaku czy Walecznym Groszku. Wszystko po to, żeby rozbudzić w dzieciach zamiłowanie do książek.

Zobacz także
Thumb czo%c5%82o  1
8. kolejka TravelShops Liga Kaliska za nami
Thumb dsc 3063
Wyniki egzaminu gimnazjalnego i ósmoklasisty
Thumb article dsc01142
Poznaj zakamarki klasztoru oo. Franciszkanów
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy
Thumb bioskin logo
Msm icon 30
Bioskin - Piękno i Zdrowie
Thumb logo haft140 lecie
Msm icon 30
Haft - firanki i zasłony ze 140-letnią tradycją
Thumb logo  1
Msm icon 30
CAFE CALISIA.PL - Kawiarnia i Internet
Thumb pobrane
Msm icon 30
Materace Koło - M&K Foam Koło
Thumb logoprzedszkola
Msm icon 30
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "ZIELONE ŁĄKI"
więcej»