Energa MKS Kalisz - Chrobry Głogów. Kolejne emocje w Arenie!

2018-03-01 22:00:00 red.

Emocji w kaliskiej Arenie ciąg dalszy. Tym razem szczypiorniści Energi MKS podejmą ekipę Chrobrego Głogów, celując w ósme z rzędu zwycięstwo. Widowisko, tradycyjnie już, szykuje się przednie. Gorąco zapraszamy!

Niewiarygodne widowisko obejrzeli kibice Energi MKS-u Kaliszu w starciu ich idoli z Pogonią Szczecin. W pierwszej połowie podopieczni trenera Pawła Ruska stracili zaledwie 3 bramki, co więcej do 19 minuty na koncie rywali widniała tylko 1 bramka. Edin Tatar wraz z kolegami zamurowali bramkę. Bezradni szczecinianie nie potrafili przebić się przez szczelną kaliską defensywę. Kaliski zespół cały mecz wygrał 25:16 (12:3) i zanotował siódme z rzędu zwycięstwo w lidze. Jako jedna z trzech drużyn, obok VIVE i ORLENU jest niepokonana w tym roku!

Już kolejne starcie naszych zawodników zobaczymy w hali Arena 3 marca, godzina 12:30. Zmierzą się wówczas z zespołem Chrobry Głogów!

UWAGAWYNIKI KONKURSU

5 biletów na mecz Energa MKS Kalisz – Chrobry Głogów – na sobotę, 3 marca, godz. 12:30 w hali Arena Kalisz zdobywają: Arkadiusz Kapłonek, Monika Hofman, Marek Matuła, Andrzej Berek, Marlena Maciaszek.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.