Galeria Wieża Ciśnień zaprasza na kolejny koncert z cyklu “Ciśnienie na muzykę”. Koncert Magdaleny Kowalczyk odbędzie się w piątek, 14 grudnia o godzinie 18.30. Wstęp wolny.

Article wydarzenie kon mk
fot. Galeria Wieża Ciśnień

Magdalena Kowalczyk – gitarzystka z Sieradza, absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Sieradzu, studentka Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu UAM w Poznaniu, tegoroczna dyplomantka w PSM I i II st. w Zduńskiej Woli.

Laureatka konkursów: Fingerstyle Feeling Festival czy Warsaw Fingerstyle Festival.

Gitarzystka współpracuje z niemiecką firmą gitarową Baton Rouge Guitar. Dzięki tej współpracy występowała już w Berlinie, Hamburgu, Blomberg czy Frankfurcie.

Sama o sobie nie lubi mówić wiele – Wolę wyrażać emocje muzyką i dzielić się nią z słuchaczami – mówi Magdalena Kowalczyk. Autentyczność oraz wrażliwość są jej znakami rozpoznawczymi.

W tym roku, współpracując z Baton Rouge Guitar, gitarzystka nagrała pierwszą, autorską płytę “Emotions”. Znajdują się na niej autorskie utwory, które zostały skomponowane pod wpływem różnych emocji, wynikających przeważnie z nowych, trudnych doświadczeń życiowych.

Ilość miejsc na koncercie jest ograniczona, na zgłoszenia czekamy pod telefonem 627664340. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Zobacz także
Thumb 3
Szczypiorno. Tu rodziła się niepodległość...
Thumb czo%c5%82o
Kobiety w Niepodległej - konferencja naukowa w r...
Thumb sam 0584
"Chorzy przychodzimy do pracy, jesteśmy zmęczeni...

Komentarze

 • P?s=64&d=identicon&r=pg

  A “galeria” nie zaprasza na otwarcie wystawy Romaniuka w tym tygodniu. Może on nie z tej opcji!

 • P?s=64&d=identicon&r=pg

  Wystawy co raz słabsze, a koncerty… no cóż, to chyba nie miejsce na nie. Ktoś tu łata dziury, czy daje zarobic znajomym? I czemu nie rozstrygnięto konkursu o granicy, czy na granicy? Widzialam wielkie plakaty na przystankach, a potem zrobiło sie cicho. Na tle konkurencyjnego “Tarasina” wieża wypada ostatnio bardzo słabiutko.

 • P?s=64&d=identicon&r=pg

  Od pewnego czasu imprezy kulturalne w naszym mieście z kameralnych zrobiły się mikro i minimalne.
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.Thumb 422176 271829882929891 753863972 n
Msm icon 30
EURO KEBAB
Thumb matuszk fizjoterapia uslugi
Msm icon 30
Gabinet Fizjoterapii Estetycznej i Medycznej Matuszak
Thumb cafe logo
Msm icon 30
CAFE CALISIA.PL - Kawiarnia i Internet
Thumb desmiss
Msm icon 30
Specjalistyczny gabinet pielęgnacji stóp Dermiss
Thumb zrzut ekranu 2015 08 14 godz. 15.34.08
Msm icon 30
Galeria Tęcza - prawdziwe centrum handlowo - rozrywkowe
więcej»
Bico australia 20131216 146n120