Pasjonujesz się fotografią? Znasz interesujące miejsca w okolicach Koźminka? Zgłoś się do konkursu fotograficznego „Najpiękniejsze miejsca w gminie Koźminek”!

Article 2
kozminek.pl

Konkurs organizowany przez Urząd Gminy Koźminek ma zachęcić mieszkańców z terenu gminy do rozwijania swoich pasji fotograficznych i uwieczniania urokliwych miejsc ze swojej okolicy. Ma charakter otwarty i skierowany jest dla fotografów amatorów.

Swoich sił w konkursie może spróbować każdy, kto potrafi uchwycić niebanalne kadry. Zdjęcia muszą być wykonane na terenie gminy Koźminek.

Konkurs trwa od 8 lutego do 15 marca br. Wykonane prace należy dostarczyć do Urzędu Gminy Koźminek do pokoju nr 37.

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się w załączonym regulaminie podanym do wiadomości na stronie internetowej gminy Koźminek: www.kozminek.pl

Zobacz także
Thumb article article article article kla2
Kursowanie autobusów w dniach 20-23 czerwca
Thumb img 0202
Chętni do organizacji wieczorów z tangiem poszuk...
Thumb wakcaje
Akcja „Lato 2019”

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy
Thumb music store sluchawki
Msm icon 30
Szkoła Muzyczna MUSIC STORE
Thumb logo haft140 lecie
Msm icon 30
Haft - firanki i zasłony ze 140-letnią tradycją
Thumb logo
Msm icon 30
Ignaszak - Salony Audi, VW i Skody
Thumb b 1
Msm icon 30
Przedszkole Niepubliczne "BURSZTYNOWY ZAMEK"
Thumb logoprzedszkola
Msm icon 30
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "ZIELONE ŁĄKI"
więcej»