16 maja 2016r. w bydgoskiej Operze Nova zostały ogłoszone wyniki rankingu „Złota Setka Pomorza i Kujaw 2015”. Wśród laureatów wyróżnionych w jednym z najbardziej prestiżowych plebiscytów, honorujących najlepsze przedsiębiorstwa w województwie kujawsko – pomorskim, znalazła się Polska Rodzinna Firma z wyłącznie polskim kapitałem – Gzella Poland.

Article gzella External article
fot. Gzella

Tegoroczna uroczysta gala była wyjątkowa. Wszystko za sprawą okrągłej rocznicy – to już bowiem 20. edycja rankingu „Złota Setka Pomorza i Kujaw 2015”. Tym bardziej cieszy wyróżnienie i drugie miejsce przyznane firmie Gzella Poland w jubileuszowym zestawieniu Filary Regionu – najlepsza duża firma pod względem wyników finansowych.

Mająca swoją siedzibę w malowniczym rejonie Borów Tucholskich Gzella Poland to trzydzieści lat historii w tworzeniu smaku. Od początku istnienia firma stawia na produkcję wysokogatunkowych wędlin oraz kontrolę jakości, przeprowadzaną tak na poziomie wewnętrznym, jak i poprzez akredytowane laboratoria. Wprowadzenie wyspecjalizowanych systemów zarządzania produkcją sprawiło, że zakład produkcyjny Gzella stał się jednym z najnowocześniejszych tego typu miejsc w Europie. Firma stale poszerzająca możliwości produkcyjne to solidny partner biznesowy oraz ceniony pracodawca, zatrudniający ponad
2 tys. osób.

Wyróżnienie w tak uznanym plebiscycie jak „Złota Setka Pomorza i Kujaw 2015” to dla firmy powód do dumy, ale i motywacja do dalszego, zrównoważonego rozwoju. 30 lat doświadczenia na rynku i zdobywane laury nie pozostawiają jednak złudzeń, że pasja, zaangażowanie i szacunek do polskich tradycji wędliniarskich to gwarancja sukcesu.

O firmie:
W 1985 rozpoczęła się wyjątkowa historia, która rozwija się do dzisiaj, otwierając z każdą dekadą nowe rozdziały. Mirosław Gzella wcielił w życie odważną wizję zrodzoną z pasji do dobrego smaku. Początkowo mały zakład wędliniarski z przydomowym sklepem, na przestrzeni 30-tu lat stał się silną korporacją swoim zasięgiem pokrywającą całą Polskę, a w eksporcie sięgającą m.in regionów Afryki i Azji. Domem marki Gzella do dziś jest miejscowość Osie zlokalizowana w ekologicznie czystej, nieskażonej i naturalnej krainie położonej w samym sercu Borów Tucholskich. To właśnie w tym malowniczym otoczeniu powstają wyroby o najwyższej jakości i najlepszym smaku – niezmiennie od lat.

Zobacz także
Thumb 2 kolejkaa
Przed nami 2. kolejka TravelShops Liga Kaliska
Thumb o ojcach i synach
O ojcach i synach w Kinie Konesera
Thumb zal. nr 12.4 rys.nr 4 koncepcja projektowa wizualizacje  r3  page 001
Rozpoczęła się budowa Zintegrowanego Węzła Przes...
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy
Thumb asen 3
Msm icon 30
USŁUGI ASENIZACYJNE - wywóz nieczystości płynnych, transport materiałów budow...
Thumb img 7818
Msm icon 30
Magic Garden Hostel
Thumb matuszk fizjoterapia uslugi
Msm icon 30
Gabinet Fizjoterapii Estetycznej i Medycznej Matuszak
Thumb logo
Msm icon 30
Sklep Bico Australia
Thumb mika
Msm icon 30
Mika-Stal
więcej»