Dlaczego wszyscy dokoła powtarzają słowo „pozycjonowanie”? Ponieważ wyszukiwarka Google jest najwygodniejszą drogą do znalezienia tego, czego szukamy. Jak zaistnieć w pierwszych wynikach wyszukiwania? Dzięki pozycjonowaniu – SEO. Nie masz korzystasz z takiej usługi? Inni zabierają Twoich klientów.

Article wykres poz

Teoretycznie jeśli masz sklep czy stronę internetową, możesz mieć klientów z całego świata. Ale w praktyce, Twoją stronę odwiedza np: 20 osób dziennie. Dzieje się tak dlatego, że mimo ładnego wyglądu i atrakcyjnych cen, ludzie po prostu nie wiedzą o Twoim istnieniu. W dzisiejszych czasach większość z nas, zanim ruszy na zakupy sprawdza możliwości w internecie. Szybkie przypomnienie. W które wyniki Google klikasz? Pierwsze trzy? Może pięć? Całą dziesiątkę już przeglądasz bardzo rzadko, a co dopiero następne pozycje w wyszukiwarce!

Strona internetowa to obecnie oczywisty „must have" każdej firmy. Jednak błędne jest założenie, że wystarczy ją tylko uruchomić. Strona to zdecydowanie najlepszy kanał, by komunikować się z Twoimi obecnymi i przyszłymi klientami. Warto chwalić się nowościami, warto aktualizować treści. Czy dobre wrażenie zrobią na odwiedzającym zdjęcia na początku aktualności z gali wręczenia nagród z… 2015 roku? Raczej nie.

Oczywiście praca nad treściami strony ma sens, tylko wtedy, kiedy Twoje informacje trafią do grupy docelowej. Będzie to trudne, gdy wyświetlamy się na piątej czy szóstej stronie wyników wyszukiwarki. Tu z pomocą przyjdzie ekspert, który dokładnie wie, co należy zrobić, by Twoja strona sukcesywnie się podnosiła, do upragnionego TOP 1. Agencja Calisia.pl http://www.agencja.calisia.pl dysponuje specjalistami, którzy wiedzą, co zrobić, by witryna zaczęła przynosić zyski. Dlaczego właśnie my?

  • Mamy 10 lat doświadczenia,
  • usługi, które dla Ciebie świadczymy są w pełni zgodne z wytycznymi Google,
  • dajemy jasne, w pełni policzalne warunki współpracy,
  • wgląd 24h do panelu z pozycjami, które dla Ciebie wypracowaliśmy.

Jak zacząć prace nad pozycjonowaniem?

Krok pierwszy, po Twojej stronie. Chcesz sprawdźić, na jakiej pozycji w wyszukiwarce jest Twoja strona? Musisz wejść w tryb incognito wyszukiwarki (inaczej dane będą przekłamane, bo często wchodzisz na własną stronę i przeglądarka to zapamiętuje) i wpisać towar / usługę jaką oferujesz. Jeżeli szukając swojej firmy, nie widzisz jej na pierwszej stronie, pomyśl czy Waszym potencjalnym klientom będzie chciało się Ciebie szukać.

Krok drugi, po naszej stronie: Zrobimy audyt Twojej obecności w Internecie. Sprawdzimy czy ze stroną (sklepem) wszystko jest w porządku i wskażemy co trzeba ewentualnie poprawić.

Krok trzeci: Przedstawimy Ci, co jesteśmy w stanie osiągnąć i w jakim czasie. Następnie zaczynamy działać, a Ty widzisz jak pozycja Twojej strony rośnie.

Zapraszamy Cię na pierwsze, niezobowiązujące spotkanie, które będzie początkiem Twoje drogi na pierwsze miejsca w Google! +48 604 404 284 skontaktuj się z nami!

Zobacz także
Thumb article tkulisiewicz rys www
Obchody Roku Kulisiewicza w Kaliszu. Jakie wydar...
Thumb dsc02150
40 lat kapłaństwa biskupa Edwarda Janiaka. Msza ...
Thumb dsc02043
Kaliszanie bawili się z kulturą! Za nami Noc Kul...


Uwaga: Komentarze moderowane. Twój wpis pojawi się po akceptacji moderatora.Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy
Thumb logo haft140 lecie
Msm icon 30
Haft - firanki i zasłony ze 140-letnią tradycją
Thumb zrzut ekranu 2015 08 14  godz. 15.34.08
Msm icon 30
Galeria Tęcza - prawdziwe centrum handlowo - rozrywkowe
Thumb logo  1
Msm icon 30
CAFE CALISIA.PL - Kawiarnia i Internet
Thumb zrzut ekranu 2017 10 24 o 14.19.59
Msm icon 30
Laser Delux – Gabinet Kosmetyki Laserowej
Thumb raster   biale full  czarne tlo
Msm icon 30
Akademia Zdrowej Skóry
więcej»