Świetna zabawa towarzyszyła drużynom biorącym udział w IV Turnieju Piłki Halowej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Kaliszu. Celem spotkania była popularyzacja tej dyscypliny sportu wśród uczestników turnieju. Organizatorami sportowych zmagań była Komenda Miejska Policji w Kaliszu, Ośrodek Sportu Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu oraz Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu. W zawodach brały udział drużyny reprezentujące służby mundurowe, ale także firmy i instytucje mające swoje siedziby na terenie Kalisza i okolic. Zwycięzcami tegorocznej edycji zostali reprezentanci Biura Usług Detektywistyczno-Ochroniarskich „LEX” Sp. z o.o.

Article 315 196015
fot. KMP Kalisz

W piątek 1 grudnia na boisku „Hali Kalisz-Arena” do turnieju przystąpiło 8 drużyn. Uroczystego otwarcia dokonał I z-ca Komendanta Miejskiego Policji w Kaliszu insp. Tadeusz Królikowski, który w imieniu organizatorów imprezy przywitał wszystkich zawodników i podziękował im za przybycie. Jednocześnie życzył każdej z drużyn nie tylko zwycięstwa, ale również sportowej rywalizacji, a przede wszystkim wspaniałej zabawy.

W rozgrywkach zwyciężyła drużyna Biura Usług Detektywistyczno – Ochroniarskich „LEX” Sp. z o.o., kolejne miejsca zajęły zespoły z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu oraz Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. Najlepszym bramkarzem został Maciej Janiak, a najlepszym piłkarzem okazał się Tomasz Kasierski. Obaj zawodnicy byli przedstawicielami zwycięskiej drużyny. Pozostałe miejsca zajęły drużyny:

Komenda Powiatowa Policji w Turku
Zakładu Produkcji Katalizatorów „JMJ” Puchalski i Krawczyk
Komenda Powiatowa Policji w Kole
Komenda Miejska Policji w Koninie
Wyższe Seminarium Duchowne w Kaliszu

Komendant Miejski Policji w Kaliszu insp. Dariusz Bieniek podziękował wszystkim za udział, wspaniałą atmosferę i dobrą zabawę, która towarzyszyła im podczas sportowej rywalizacji.
Zawodnikom biorącym udział w tej imprezie, oprócz zwycięstwa przyświecał jeszcze jeden cel – uszczęśliwienie dzieci. Każda z drużyn przygotowała książki i gry, którymi obdarowane zostaną 6 grudnia najmłodsi pacjenci kaliskiego szpitala. Zbiórkę wsparli również policjanci i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu, Firma „JAKO” Sp. z o.o., oraz Firma Budowlana Marek Antczak Sp. z o.o..

Wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu tej wspaniałej Mikołajkowej imprezy serdecznie dziękujemy.

Zobacz także
Thumb czo%c5%82o
Litewskie podium. Cztery medale Bartosza Piszczo...
Thumb article article zrzut ekranu 2018 07 04 o 22.19.51
Protesty w Kalisz nie ustają. W poniedziałek dem...
Thumb kaliszczyta
Kalisz czyta. Biblioteka poleca.

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb zrzut ekranu 2018 01 08 o 12.17.28
Msm icon 30
Prestige - Salon Kosmetyczny
Thumb b 1
Msm icon 30
Przedszkole Niepubliczne "BURSZTYNOWY ZAMEK"
Thumb img 7818
Msm icon 30
Magic Garden Hostel
Thumb zrzut ekranu 2018 03 16 o 13.58.43
Msm icon 30
Marco Pizzeria - pizza z dowozem
Thumb desmiss
Msm icon 30
Specjalistyczny gabinet pielęgnacji stóp Dermiss
więcej»
Bico australia 20131216 146n120