Niedziela w Hotelu Kristoff w Łaszkowie upłynęła w klimacie ślubu i przyjęcia weselnego. Pary, które myślą o ślubie z pewnością mogły go tutaj precyzjnie zaplanować. Wydarzenie prowadziła Izabela Janachowska – dziennikaraka kojarzona z Polsce z branżą ślubną oraz Bartek Jędrzejak – dziennikarz i konferansjer .

Article zrzut ekranu 2019 03 10 o 16.02.28

Z roku na rok coraz więcej odwiedzających pojawia się na Targach Ślubnych w Hotelu Kristoff. Również z roku na rok rośnie oferta Targów.

W tym roku poza sukniami ślubnymi, samochodami do ślubu, serwisami fotograficznymi, można zobaczyc rozmaite dodatki, jak np: ręcznie robione świece aromatyczne, czy usługi jednej z najlepszych polskich brafiterek. Ale także można zasięgnąć porady… adwokata, który doradzi czy warto zabiegać o intercyzę.

Warto dodać, że na terenie Hotelu Kristoff znajduje się sala weselna o powierzchni około 200 m2 w całości ozdobiona tkaninami pochodzącymi z kaliskiego Haftu. Umieszczenie tkanin na suficie i ścianach sali trwało kilka dni – łącznie zużyto ponad 400 m tkanin!

Targi są doskonałą okazją, aby w jednym miejscu i czasie móc zebrać komplet informacji od wielu firm z branży ślubno – weselnej, a tym samym znacznie ułatwić sobie organizację tego wyjątkowego dnia.

Przyszli nowożeńcy mogli zapoznać się z ofertą firm z branży ślubno-weselnej i poznać:
- najnowsze trendy mody ślubnej i stylizacji przyjęć weselnych
- profesjonalnych fotografów i wideofilmowców,
- znakomite torty i potrawy weselne,
- eleganckie samochody dla Młodej Pary,
- niebanalne dekoracje sal weselnych oraz pomysły na personalizacje,
- atrakcje weselne

Odbyły się pokazy mody ślubnej z kolekcji Dominiak Design i Izabela Janachowska Wedding Dream, a także prezentacje muzyczne.

Ponadto, można było skorzystać z bezpłatnych porad Agencji Dekoratorskiej ALEX z Warszawy i Kancelarii Adwokackiej Łakomiak & Drożdżal.

W czasie Targów była możliwość zakupu bielizny Li Parie i skorzystania z porad najlepszej polskiej braffiterki – Jolanty Lewickiej, która pracowała jako Bra Lady na planie programu “Trinny&Susannah ubierają Polskę”, Z Gokiem Wanem “Stylowe Rewolucje Goka”, z Mają Sablewską i najważniejszymi stylistami w kraju.

W programie był także poczęstunek tortem weselnym.
Na najmłodszych zwiedzających czekały atrakcje przygotowane przez Event marzeń.

Dzięki licznej grupie wystawców planowanie jak i przygotowanie Dnia Ślubu stanie się dużo prostsze i… tańsze. Wystawcy przygotowali bowiem szereg atrakcyjnych nagród dla zwiedzających.

Do wygrania były m. in. garnitur z kolekcji PAWO, suknia z kolekcji Dominiak Design, bielizna Li Parie Lingerie, limuzyna z kierowcą na przejazd ślubny od Garcarek Mercedes, miesięczna metamorfoza w Fitness World, 20% rabat na kompleksową obsługę weselną od Cukierni Bajaderka, bony upominkowe za zabiegi od luxyryDaySpa a także wiele innych.

Pełną listę wystawców znajdziecie Pąństwo na funpage wydarzenia 

https://www.facebook.com/events/365643117363189/

Targi poprowadziła z wdziękiem Izabela Janachowska – najlepsza polska ekspertka ślubna, gospodyni programów “I nie opuszczę Cię aż do ślubu”, “W czym do ślubu?”, a także “Panny młode ponad miarę” i “Śluby marzeń”, emitowanych na TLC.

Poprowadziła ona również panele dyskusyjne z ekspertami, podczas których poruszane były najważniejsze kwestie związane związane z przygotowaniem przyjęcia.

Współprowadzącym Targi był Bartek Jędrzejak – jeden z najpopularniejszych prezenterów pogody – dziennikarz, konferansjer, wykładowca.


Hotel Kristoff
Łaszków 8a k. Kalisza
62-814 Blizanów
tel. 062 760 84 00
rezerwacja@kristoff.pl
www.kristoff.pl

Już dziś zapraszamy Państwa na kolejne Targi Ślubne za rok do Hotelu Kristoff.

Zobacz także
Thumb img 2682
Sportowe emocje w Kaliszu! Przed nami Calisia Tr...
Thumb img 8300
Kaliscy strażacy świętowali [zdjęcia]
Thumb czo%c5%82o
Minister Inwestycji i Rozwoju w Kaliszu. PWSZ co...

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy
Thumb dermiss logo
Msm icon 30
Specjalistyczny gabinet pielęgnacji stóp Dermiss
Thumb logo
Msm icon 30
Ignaszak - Salony Audi, VW i Skody
Thumb logo top
Msm icon 30
DESTINO Nieruchomości
Thumb img 7818
Msm icon 30
Magic Garden Hostel
Thumb logoprzedszkola
Msm icon 30
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "ZIELONE ŁĄKI"
więcej»