Niedziela w Hotelu Kristoff w Łaszkowie upłynęła w klimacie ślubu i przyjęcia weselnego. Pary, które myślą o ślubie z pewnością mogły go tutaj precyzjnie zaplanować. Wydarzenie prowadziła Izabela Janachowska – dziennikaraka kojarzona z Polsce z branżą ślubną oraz Bartek Jędrzejak – dziennikarz i konferansjer .

Article zrzut ekranu 2019 03 10 o 16.02.28

Z roku na rok coraz więcej odwiedzających pojawia się na Targach Ślubnych w Hotelu Kristoff. Również z roku na rok rośnie oferta Targów.

W tym roku poza sukniami ślubnymi, samochodami do ślubu, serwisami fotograficznymi, można zobaczyc rozmaite dodatki, jak np: ręcznie robione świece aromatyczne, czy usługi jednej z najlepszych polskich brafiterek. Ale także można zasięgnąć porady… adwokata, który doradzi czy warto zabiegać o intercyzę.

Warto dodać, że na terenie Hotelu Kristoff znajduje się sala weselna o powierzchni około 200 m2 w całości ozdobiona tkaninami pochodzącymi z kaliskiego Haftu. Umieszczenie tkanin na suficie i ścianach sali trwało kilka dni – łącznie zużyto ponad 400 m tkanin!

Targi są doskonałą okazją, aby w jednym miejscu i czasie móc zebrać komplet informacji od wielu firm z branży ślubno – weselnej, a tym samym znacznie ułatwić sobie organizację tego wyjątkowego dnia.

Przyszli nowożeńcy mogli zapoznać się z ofertą firm z branży ślubno-weselnej i poznać:
- najnowsze trendy mody ślubnej i stylizacji przyjęć weselnych
- profesjonalnych fotografów i wideofilmowców,
- znakomite torty i potrawy weselne,
- eleganckie samochody dla Młodej Pary,
- niebanalne dekoracje sal weselnych oraz pomysły na personalizacje,
- atrakcje weselne

Odbyły się pokazy mody ślubnej z kolekcji Dominiak Design i Izabela Janachowska Wedding Dream, a także prezentacje muzyczne.

Ponadto, można było skorzystać z bezpłatnych porad Agencji Dekoratorskiej ALEX z Warszawy i Kancelarii Adwokackiej Łakomiak & Drożdżal.

W czasie Targów była możliwość zakupu bielizny Li Parie i skorzystania z porad najlepszej polskiej braffiterki – Jolanty Lewickiej, która pracowała jako Bra Lady na planie programu “Trinny&Susannah ubierają Polskę”, Z Gokiem Wanem “Stylowe Rewolucje Goka”, z Mają Sablewską i najważniejszymi stylistami w kraju.

W programie był także poczęstunek tortem weselnym.
Na najmłodszych zwiedzających czekały atrakcje przygotowane przez Event marzeń.

Dzięki licznej grupie wystawców planowanie jak i przygotowanie Dnia Ślubu stanie się dużo prostsze i… tańsze. Wystawcy przygotowali bowiem szereg atrakcyjnych nagród dla zwiedzających.

Do wygrania były m. in. garnitur z kolekcji PAWO, suknia z kolekcji Dominiak Design, bielizna Li Parie Lingerie, limuzyna z kierowcą na przejazd ślubny od Garcarek Mercedes, miesięczna metamorfoza w Fitness World, 20% rabat na kompleksową obsługę weselną od Cukierni Bajaderka, bony upominkowe za zabiegi od luxyryDaySpa a także wiele innych.

Pełną listę wystawców znajdziecie Pąństwo na funpage wydarzenia 

https://www.facebook.com/events/365643117363189/

Targi poprowadziła z wdziękiem Izabela Janachowska – najlepsza polska ekspertka ślubna, gospodyni programów “I nie opuszczę Cię aż do ślubu”, “W czym do ślubu?”, a także “Panny młode ponad miarę” i “Śluby marzeń”, emitowanych na TLC.

Poprowadziła ona również panele dyskusyjne z ekspertami, podczas których poruszane były najważniejsze kwestie związane związane z przygotowaniem przyjęcia.

Współprowadzącym Targi był Bartek Jędrzejak – jeden z najpopularniejszych prezenterów pogody – dziennikarz, konferansjer, wykładowca.


Hotel Kristoff
Łaszków 8a k. Kalisza
62-814 Blizanów
tel. 062 760 84 00
rezerwacja@kristoff.pl
www.kristoff.pl

Już dziś zapraszamy Państwa na kolejne Targi Ślubne za rok do Hotelu Kristoff.

Zobacz także
Thumb p 20190323 085306 vhdr on
Plac zabaw na Tyńcu już gotowy
Thumb dsc 0488  kopiowanie
Ligowe zmagania młodych rugbystów
Thumb teatr
Kaliskie fontanny znów ożyły!

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy
Thumb asen 3
Msm icon 30
USŁUGI ASENIZACYJNE - wywóz nieczystości płynnych, transport materiałów budow...
Thumb logo haft140 lecie
Msm icon 30
Haft - firanki i zasłony ze 140-letnią tradycją
Thumb v1
Msm icon 30
Suknie Ślubne - Pracownia Krawiecka Emilia Elżbieta Błaszczyk
Thumb empik
Msm icon 30
Empik - Szkoła Języków Obcych
Thumb mika
Msm icon 30
Mika-Stal
więcej»
Bico australia 20131216 146n120