Wakacje tuż za progiem! Słońce, piasek, niebieskie niebo… Można leniuchować, ale można też… połączyć przyjemne z pożytecznym. Jak? Nie pisalibyśmy o tym, gdybyśmy nie mieli konkretnej propozycji!

Article 300x250 kalisz niekle

Bariera komunikacyjna dotyczyła każdego z nas (przynajmniej na początku nauki języka!). Przełamanie tej bariery to wyzwanie, które nieoswojone, potrafi sparaliżować nawet najśmielsze osoby. Znaleźliśmy rozwiązanie!

Jako że wakacje trwają tylko dwa miesiące przygotowaliśmy krótki, intensywny kurs wakacyjny, dzięki któremu przełamiesz barierę komunikacyjną. Jest intensywnie, ale efekty są rewelacyjne. Naszą receptą są konwersacje już od samego początku — chcemy przełamać Twoje obawy przed mówieniem i pokazać Ci, że nauka języków z doświadczonymi lektorami i w przyjaznej atmosferze to sama przyjemność.

Angielski zawsze był moją mocną stroną, w szkole byłam najlepszą uczennicą, za wypracowania dostawałam najwyższe oceny. Problem pojawił się dopiero przy zagranicznym wyjeździe na wakacje, mówienie na głos było niesamowicie krępujące. Stresowałam się bardziej niż przed egzaminami! – mówi Agnieszka, uczennica empik school – Po powrocie z wakacji zapisałam się na kurs, gdzie największy nacisk był kładziony na rozmawianie, konwersacje. Przy następnym zagranicznym wyjeździe mówienie już nie sprawiało mi kłopotów. Przeciwnie! Aż chciałam się chwalić tym co umiem.
Agnieszka z Kalisza

W osiągnięciu tego celu pomogą Ci nasi lektorzy z wieloletnim doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do pracy.

W empik school do każdego podchodzimy indywidualnie i praktycznie, dlatego już od pierwszych zajęć nauczysz się przydatnego słownictwa. Rozmowa o pracę w obcym języku? Już nie musisz się stresować — przygotujemy Cię! Wakacje za granicą? – sama przyjemność.

Badania pokazują, że j. angielski jest wymagany w trakcie 44% spotkań rekrutacyjnych – czyli blisko połowa! Wejście w nowy sezon rekrutacyjny z mocnym “assetem” w kieszeni na pewno zwiększy Twoją pewność siebie.

Wszyscy wiemy, że znajomość języków obcych jest niezbędna. Ale empik school to o wiele więcej niż skuteczna nauka. To również, a może i przede wszystkim, ludzie, których spotkasz na zajęciach. Wspólna nauka i motywacja są świetnym podłożem do nawiązania nowej znajomości w grupie o podobnych zainteresowaniach.

Zainteresowany? Świetnie! Efektywna nauka języka obcego w wakacje to świetny pomysł na własny rozwój, miłe spędzenie czasu i poznanie nowych osób! Aby poznać szczegóły przyjdź do najbliższej placówki empik school i zapytaj o ofertę dopasowaną do Ciebie!

Zobacz także
Thumb zal. nr 12.4 rys.nr 4 koncepcja projektowa wizualizacje  r3  page 001
Rozpoczęła się budowa Zintegrowanego Węzła Przes...
Thumb dsc 3512
Dobra passa Energi MKS Kalisz. Kolejna wygrana r...
Thumb 2 kolejkaa
Przed nami 2. kolejka TravelShops Liga Kaliska

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy
Thumb es logo
Msm icon 30
Empik - Szkoła Języków Obcych
Thumb img 7400
Msm icon 30
SzkolaNarciarstwa.pl - szkoła sportów wodnych i zimowych
Thumb pobrane
Msm icon 30
Materace Koło - M&K Foam Koło
Thumb 52592477 1852574214870698 493572552120074240 n
Msm icon 30
Restauracja Pałac Tłokinia
Thumb raster   biale full  czarne tlo
Msm icon 30
Akademia Zdrowej Skóry
więcej»