Po prawie trzech dekadach rozwoju, Elżbieta Dominiak zbiera owoce swojej pasji i wytrwałości. O projektantce pisaliśmy wcześniej, ale mamy kolejną okazję by napisać o Niej ponownie.

Article zrzut ekranu 2018 10 10 o 15.41.46

W miniony weekend Elżbieta Dominiak, wraz z takimi sławami jak Maryla Rodowicz, Monika Zamachowska czy Martyna Wojciechowska – odebrała w warszawskim hotelu Bellotto prestiżową statuetkę Businesswoman and Life, w kategorii MODA – Leader w Projektowaniu Sukien Wieczorowych.

Statuetkę kaliskiej projektantce wręczała Elżbieta Piorun, która słynie z tego, że ubiera osoby z pierwszych stron gazet, między innymi Pierwszą Damę.

„Pokaz uświetniły trzy moje jak, je nazywam supermodelki – Krolina Motylewska, Justyna Lewicka – Szczęsna i Małgorzata Horyń – Olszewska – każda z nich inna i niepowtarzalna. Ubrane w szarfy z napisem “Queen of Dominiak Design” budziły prawdziwy podziw.”

„Przyznanie nagrody było dla mnie zaskoczeniem” – mówi projektantka ”głównym celem mojego pobytu na Gali była organizacja pokazu moich sukien. Ten pokaz przypadł dokładnie w 10 dni po poprzednim pokazie, który miał miejsce w Mediolanie podczas Mad Mood Fashion Week. Mogę więc powiedzieć, że przeżywam „jesienne pasmo sukcesów”.

Elżbieta Dominiak na swój sukces pracuje konsekwentnie od 29 lat. Z pasją i zaangażowaniem prowadzi swoją magiczną pracownię, zajmującą dwa piętra stylowej kamienicy przy kaliskim ratuszu. W pracy kieruje się prostą zasadą: “każda Klientka jest piękna, suknia stanowi jedynie oprawę jej diamentu, który to piękno wydobywa”.

Chyba właśnie dlatego, sezon po sezonie, stały strumień Klientek odwiedza magiczną pracownię przy ratuszu, aby zabłysnąć i pokazać piękne strony swojej natury pod uważnym okiem tej niezwykłej projektantki.

Obecnie coraz częściej gości młode dziewczyny, które chcą mieć niepowtarzalane i oryginalne suknie na studniówki czy 18-tki. Oczywiście najbardziej pracochłonne są suknie ślubne, które wraz z Panną Młodą są zawsze głwonymi bohaterkami tego jedynego i wyjątkowego dnia w życiu.

Zobacz także
Thumb dsc 9960
Liderzy wyborów prezydenckich w Kaliszu - koment...
Thumb zrzut ekranu 2018 10 22 o 01.19.21
To były emocje - JUREK OWSIAK w Hotelu Kristoff
Thumb img 9948
Wiemy kto będzie w II turze wyborów prezydenckic...
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II