Po prawie trzech dekadach rozwoju, Elżbieta Dominiak zbiera owoce swojej pasji i wytrwałości. O projektantce pisaliśmy wcześniej, ale mamy kolejną okazję by napisać o Niej ponownie.

Article zrzut ekranu 2018 10 10 o 15.41.46

W miniony weekend Elżbieta Dominiak, wraz z takimi sławami jak Maryla Rodowicz, Monika Zamachowska czy Martyna Wojciechowska – odebrała w warszawskim hotelu Bellotto prestiżową statuetkę Businesswoman and Life, w kategorii MODA – Leader w Projektowaniu Sukien Wieczorowych.

Statuetkę kaliskiej projektantce wręczała Elżbieta Piorun, która słynie z tego, że ubiera osoby z pierwszych stron gazet, między innymi Pierwszą Damę.

„Pokaz uświetniły trzy moje jak, je nazywam supermodelki – Krolina Motylewska, Justyna Lewicka – Szczęsna i Małgorzata Horyń – Olszewska – każda z nich inna i niepowtarzalna. Ubrane w szarfy z napisem “Queen of Dominiak Design” budziły prawdziwy podziw.”

„Przyznanie nagrody było dla mnie zaskoczeniem” – mówi projektantka ”głównym celem mojego pobytu na Gali była organizacja pokazu moich sukien. Ten pokaz przypadł dokładnie w 10 dni po poprzednim pokazie, który miał miejsce w Mediolanie podczas Mad Mood Fashion Week. Mogę więc powiedzieć, że przeżywam „jesienne pasmo sukcesów”.

Elżbieta Dominiak na swój sukces pracuje konsekwentnie od 29 lat. Z pasją i zaangażowaniem prowadzi swoją magiczną pracownię, zajmującą dwa piętra stylowej kamienicy przy kaliskim ratuszu. W pracy kieruje się prostą zasadą: “każda Klientka jest piękna, suknia stanowi jedynie oprawę jej diamentu, który to piękno wydobywa”.

Chyba właśnie dlatego, sezon po sezonie, stały strumień Klientek odwiedza magiczną pracownię przy ratuszu, aby zabłysnąć i pokazać piękne strony swojej natury pod uważnym okiem tej niezwykłej projektantki.

Obecnie coraz częściej gości młode dziewczyny, które chcą mieć niepowtarzalane i oryginalne suknie na studniówki czy 18-tki. Oczywiście najbardziej pracochłonne są suknie ślubne, które wraz z Panną Młodą są zawsze głwonymi bohaterkami tego jedynego i wyjątkowego dnia w życiu.

Zobacz także
Thumb 7082271a5bc967ef69b00d4be9816cfe
Magia Świąt - Galeria Amber dla Wigilii na kalis...
Thumb zrzut ekranu 2018 12 15 o 22.08.32
Znamy daty kolejnego Turnieju Masters w Kaliszu
Thumb image001
Kaliscy piłkarze laureatami turnieju w Krakowie.

Komentarze


Uwaga: Komentarze moderowane. Twój wpis pojawi się po akceptacji moderatora.Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb b 1
Msm icon 30
Przedszkole Niepubliczne "BURSZTYNOWY ZAMEK"
Thumb music store black
Msm icon 30
Szkoła Muzyczna MUSIC STORE
Thumb matuszk fizjoterapia uslugi
Msm icon 30
Gabinet Fizjoterapii Estetycznej i Medycznej Matuszak
Thumb desmiss
Msm icon 30
Specjalistyczny gabinet pielęgnacji stóp Dermiss
Thumb zrzut ekranu 2014 02 03  godz. 23.54.31
Msm icon 30
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "ZIELONE ŁĄKI"
więcej»
Bico australia 20131216 146n120