Koncert Betlejem w Polsce przyciąga tłumy widzów. Wielkie widowisko po raz kolejny gości w Kaliszu, gdzie sprzedały się wszystkie bilety. W Hali Arena stanie scena 360 stopni, na której wystąpią znani artyści tacy jak Natalia Kukulska, Mietek Szcześniak, Kasia Moś, Igor Herbut, Daria Zawiałow czy Beata Bednarz. Zaśpiewają kolędy z różnych stron świata w niezwykłych aranżacjach. Zapraszamy 11 stycznia!

Article  mg 9655 large
fot. www.betlejemwpolsce.pl

Betlejem w Polsce to 12 koncertów, w których weźmie udział łącznie ok. 90 tysięcy osób. Jest to niezwykła uczta dla oczu i uszu. Kilkadziesiąt osób pracujących przy przygotowaniach, kilka ton sprzętu i nagłośnienia, najlepsi wokaliści w kraju i wielkie duchowe przeżycie.

W Kaliszu sprzedane zostały wszystkie bilety. 11 stycznia o godzinie 19:00 Halę Arena wypełni blisko 4 tys. kaliszan. Zaśpiewamy ponad 30 kolęd i pieśni bożonarodzeniowych, które zabrzmią w nowych i oryginalnych aranżacjach. Na scenie 360 stopni pojawią się wielkie gwiazdy polskiej estrady takich artystów jak m. in. Natalia Kukulska, Mietek Szcześniak, Kasia Moś, Igor Herbut, Daria Zawiałow, Beata Bednarz, Agnieszka Musiał, Dana Vynnycka oraz Adam Krylik. Wokalistom towarzyszyć będzie AUKSO – jedna z najlepszych orkiestr kameralnych w Europie. Zagra także międzynarodowy zespół wybitnych instrumentalistów, stworzony specjalnie na tę okazję.

Trasie koncertowej Betlejem w Polsce 2017/2018 będą towarzyszyć dwie akcje społeczne. Pierwsza, to „Głodnych nakarmić”. Jej celem jest zebranie środków finansowych na pomoc dla osób niedożywionych. Podczas trasy 2016/2017 organizatorzy zgromadzili na ten cel 315 tysięcy zł. Druga akcja społeczna, to „Ambasador Miłosierdzia”. Służy ona zaangażowaniu jak największej liczby osób do udzielania bezpośredniej pomocy potrzebującym: każdy, kto dostarczy we wskazane miejsca artykuły żywnościowe dla osób potrzebujących, otrzyma tytuł Ambasadora Miłosierdzia.

Betlejem w Polsce dociera do najodleglejszych i najdawniejszych zakątków światowej kultury muzycznej, by zbliżyć nas do siebie. Taki jest cel tej pięknej muzycznej podróży. Koncert odbędzie się również Katowicach, Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Bydgoszczy, Kaliszu, Wrocławiu, Łodzi, Gdyni, Krakowie, Kielcach i Lublinie.

Tak wyglądało Betlejem w Kaliszu na początku roku 2107! – www.calisia.pl/articles/4-tys-osob-spiewalo-koledy-i-dzielilo-sie-oplatkiem-zdjecia

Zobacz także
Thumb czo o
Wkrótce wyruszy kolejna pielgrzymka na Jasną Górę
Thumb dsc09190
Sądny Dzień dla polskiego Sądu - piątkowy protes...
Thumb 5ca2edd1b0de874c314790e6af4075fa
Mistrzyni w Michałkowie

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb zrzut ekranu 2014 02 03  godz. 23.54.31
Msm icon 30
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "ZIELONE ŁĄKI"
Thumb matuszk fizjoterapia uslugi
Msm icon 30
Gabinet Fizjoterapii Estetycznej i Medycznej Matuszak
Thumb img 7818
Msm icon 30
Magic Garden Hostel
Thumb 2
Msm icon 30
Restauracja Pałac Tłokinia
Thumb zdjecie 2
Msm icon 30
Organizacja Imprez Turystycznych ,,BŁĘKITNA’’
więcej»
Bico australia 20131216 146n120