9 czerwca b.r. odbędą się I Kaliskie Targi Rodzinne, których organizatorami są Auto Grupa Pietrzak, Car Net Polska oraz Agencja Artystyczna Voice Hunters. Organizatorzy zapraszają wszystkich kaliszan. Zapowiada się bardzo ciekawe, barwne wydarzenia dla całych rodzin.

Article dsc 0003

Postanowiliśmy zadać kilka pytać pomysłodawcom wydarzenia: Krzysztofowi Telega oraz Iwonie Mikusińskiej.

Jaka idea przyświecała organizacji Targów oraz współpracy z Agencją Voice Hunters?

Krzysztof Telega: Zdecydowałem się na współpracę z Voice Hunters, ponieważ Agencja stworzyła mi możliwości realizowania swoich wizji oraz pomysłów, które mają na celu wspierać lokalne firmy, z którymi współpracujemy. W celu zacieśnienia stosunków z firmami z naszego regionu organizowałem różnego rodzaju eventy, które miały na celu zintegrować te środowiska. Od marca b.r. nawiązałem współpracę z Agencją Artystyczną Voice Hunters, której doświadczenie i profesjonalizm są pomocne w organizacji eventów na większą skalę.

Ideą organizacji Kaliskich Targów Rodzinnych było stworzenie dla kaliszan miejsca, w którym całe rodziny znajdą coś dla siebie. Należy podkreślić, iż organizacja Targów czy też innych wydarzeń nie mogła by się odbyć bez przychylności prezesa Auto Grupy Pietrzak & Car Net Polska, Pana Rafała Pietrzaka.

Jak układa się współpraca z Auto Grupa Pietrzak reprezentowaną przez Krzysztofa Telega?

Iwona Mikusińska: Współpraca z Krzysztofem Telega układa się fantastycznie. Od pierwszej imprezy, którą zorganizowaliśmy wspólnie, a był to Dzień Kobiet, jestem pewna, że jest to człowiek bardzo kreatywny, miły, z łatwością nawiązujący kontakty i otwarty na wszelkie propozycje. Jestem przekonana, że wspólnie podejmiemy wiele ciekawych inicjatyw.

Czy uważacie, że Targi spotkają się z przychylnością mieszkańców naszego miasta?

Jesteśmy przekonani, że tak, ponieważ przygotowaliśmy bardzo dużo atrakcji i niespodzianek dla wszystkich, którzy nas odwiedzą.

Wszystkie szczegóły zamieszczamy na naszych stronach internetowych oraz fanpagu – www.facebook.com/AutogrupaPietrzak i www.facebook.com/KoncertyEventy


Zobacz także
Thumb k1
Koncert z okazji 100 – lecia Odzyskania Niepodle...
Thumb gabrysia
Gabrysia z brązowym medalem na Mistrzostwach Mię...
Thumb dsc06840
Siatkarskie zmagania o Puchar Prezesa UKS "17" [...

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb 422176 271829882929891 753863972 n
Msm icon 30
EURO KEBAB
Thumb obrazek 4
Msm icon 30
NZOZ Dentical
Thumb zdjecie 2
Msm icon 30
Organizacja Imprez Turystycznych ,,BŁĘKITNA’’
Thumb obrazek 62
Msm icon 30
Ignaszak - Salony Audi, VW i Skody
Thumb  mg 7002
Msm icon 30
CAROK - detailing Twojego samochodu
więcej»
Bico australia 20131216 146n120