Studenci specjalności medialnych Filologii polskiej na niecodziennych zajęciach – w telewizji Polsat. W redakcyjną kuchnię wprowadzał studentów II i III lic. oraz I mgr pan Andrzej Kopczyński, realizator wizji.

Article gal big  13
fot. A. Jarzębowski

Podczas wizyty w stacji studenci odwiedzili studia Polsat News, Wydarzeń, sportowe i wirtualne, w którym realizuje się programy publicystyczne, oraz całe telewizyjne zaplecze: redakcje, reżyserki, wszystkie stanowiska osób współtworzących programy.

Wizyta w telewizji Polsat stanowiła ciekawe doświadczenie. Jak przystało na telewizję informacyjną działającą 24 godziny na dobę, wszystko toczyło się w swoim normalnym tempie, czyli zawrotnym, ze wszystkim miejsc, do których mieli dostęp studenci, emitowano program na żywo.

Wizytę w stacji umożliwił pan Andrzej Kopczyński, wieloletni pracownik Polsatu, kaliszanin. Miłą niespodziankę stanowiło spotkanie z panem Mikołajem Adamiakiem, absolwentem Filologii Polskiej w Kaliszu, który jest w stacji grafikiem.

Dopełnieniem wyprawy było zwiedzanie Zamku Królewskiego.

Wyjazd koordynowali mgr Leszek Kubiak i dr Magdalena Zdrowicka-Wawrzyniak.

Zobacz także
Thumb f
Dzień Profilaktyki Raka Piersi – kaliskie „Amazo...
Thumb prof. miko%c5%82aj knaflewski i wicemarsza%c5%82ek krzysztof grabowski z laureatami xviii edycji konkursu
Konkurs Wielkopolski Rolnik Roku - To już 18 lat!
Thumb img 20190518 171007
Międzynarodowe zwycięstwo w Ricany!
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy
Thumb raster   biale full  czarne tlo
Msm icon 30
Akademia Zdrowej Skóry
Thumb mika
Msm icon 30
Mika-Stal
Thumb logo
Msm icon 30
Ignaszak - Salony Audi, VW i Skody
Thumb pobrane
Msm icon 30
Materace Koło - M&K Foam Koło
Thumb dermiss logo
Msm icon 30
Specjalistyczny gabinet pielęgnacji stóp Dermiss
więcej»