Iga Wojciechowska zdobyła Grand Prix 16. Kaliskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza. Nagrodę wyśpiewała podczas finału 13 kwietnia.

Article 12
Zdjęcia: kalisz.pl, CKiS

W pierwszym etapie konkursu spośród 139 uczestników jury zakwalifikowało do finału 57 solistów i solistek. Jurorzy nie mieli łatwego zadania. Artyści we wszystkich czterech kategoriach wiekowych zaprezentowali bardzo wysoki poziom. Ostatecznie jednak Grand Prix i Puchar Prezydenta Miasta Kalisza powędrowały do rąk Igi Wojciechowskiej.

Nagrody w imieniu Grzegorza Sapińskiego, prezydenta Kalisza, wręczał wiceprezydent Tomasz Rogoziński.

Jury pod kierunkiem prof. Andrzeja Ryłko wyłoniło laureatów w czterech kategoriach. Zdobywcami pierwszych miejsc zostali:

Kategoria I – kl. I – III sp: Ada Jarek
Kategoria II – kl. IV – VI sp: Iga Wojciechowska
Kategoria III – kl. VII sp oraz kl. II-III gimnazjum: Natalia Kawszyn
Kategoria IV – szkoły ponadgimnazjalne: Julia Marcinkowska

16. Kaliski Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza w Kaliszu, we współpracy z Urzędem Miasta Kalisza, Centrum Kultury i Sztuki oraz Młodzieżowym Domem Kultury.

Zobacz także
Thumb img 9092
Radiowa Dwójka na Głównym Rynku w Kaliszu!
Thumb dzielnica fb
Już jutro spacer po Plantach Miejskich.
Thumb czo%c5%82o
Polsko-niemiecka wymiana doświadczeń penitencjar...

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb music store black
Msm icon 30
Szkoła Muzyczna MUSIC STORE
Thumb elena logo big
Msm icon 30
ELENA - Kolagenum i naturalne dodatki do żywności
Thumb empik
Msm icon 30
Empik - Szkoła Języków Obcych
Thumb 422176 271829882929891 753863972 n
Msm icon 30
EURO KEBAB
Thumb logo
Msm icon 30
Helen Doron English. Jak szybko i skutecznie Twoje Dziecko może nauczyć się j...
więcej»
Bico australia 20131216 146n120