Kaliskie siatkarki wciąż niepokonane! Walka była zacięta [zdjęcia]

2018-01-13 08:00:00 BK

Nie mało adrenaliny dostarczyły w piątek siatkarki Energa MKS Kalisz w walce z MKS E. Leclerc Radomka Radom. Mimo, że wygrały 3:0, to rywalizacja była bardzo wyrównana i kaliszanki nie miały łatwej przeprawy.

Radomka była trudnym przeciwnikiem i na to nasze siatkarki były przygotowane. Podopieczne Jacka Skroka plasują się obecnie na trzecim miejscu. Wygrały dziesięć z czternastu rozegranych meczów. Pod koniec ubiegłego roku zanotowały serię sześciu kolejnych zwycięstw.

Już od pierwszego seta na Hali Arena była gorąco, a drużyny szły łeb w łeb. Na szczęście nasze zawodniczki zakończyły go wynikiem 26:24! Kolejne rozdanie również nie było łatwe, ale przypieczętowały je rezultatem 25:22 za sprawą Ivany Isailovic! Ostatni set był istnym dreszczowcem ale Energa MKS Kalisza zachowała stalowe nerwy i maksymalne skupienie, które ostatecznie dały wynik 3:0, 31:29.