Już dziś w sobotę 15 czerwca w Kaliszu podjęta zostanie próba pobicia Rekordu Polski w ilości tańczących taniec hip hop.

Article article img 0106

Z tej okazji ma przyjechać ma do Kalisza ponad 400 tancerzy, a także szkoły kaliskie, takie jak Sieraszewski Dance Studio czy Fabryka Tańca Różańscy, którzy wspierają przy okazji taneczną stronę organizacyjną projektu.

W imprezie udział wezmą także zwycięzca, a później juror programu “You Can Dance” Maciej “Gleba” Florek, który poprowadzi poprzedzający bicie rekordu turniej tańca o puchar CarNetu z nagrodą finansową ufundowaną przez kaliską wypożyczalnię samochodów, znany m.in. z 13 posterunku aktor Paweł Burczyk, który zaangażowany został w prowadzenie bicia rekordu, Misiek Koterski czy Robert Żołędziewski, który z kolei poprowadzi charytatywną licytację w trakcie imprezy, gdzie będzie można wejść w posiadanie m.in. oryginalnego krawatu Julio Iglesiasa z jego własnoręcznym podpisem, a z którego zyski przeznaczone zostaną na rzecz Zoi i Mai – dwóch podopiecznych fundacji Bread of Life.

W rolę jurorów turnieju “Wielka Bitwa Kaliska” wcielą się znani z programu “You Can Dance” Maciej Strzyż oraz Klaudia “Kika” Olszewska, natomiast muzycznie imprezę nakręci DJ Sok. Prócz polskich tancerzy i aktorów w promocję wydarzenia zaangażowała się również amerykańska aktorka, znana z serialu Beverly Hills 90210 oraz z głównych rol w kultowej serii filmów o Laleczce Chucki – Christina Elise McCarthy.
Hollywoodzka gwiazda zachęca do udziału w imprezie poprzez film, który nagrała na swój instagram, a który obejrzeć można pod niniejszym linkiem: www.facebook.com/PomaganieJestTrendy/videos/349886828976875/

Oficjalnie wiemy już na podstawie liczby zgłoszonych uczestników, że rekord pobijemy przynajmniej trzykrotnie, dużą rolę odgrywają tu kaliskie kluby Fabryka Tańca Różański i Sieraszewski Dance Studio, które udzieliły nam wsparcia. Zapraszamy jednak pozostałe kaliskie szkoły oraz wszystkich mieszkańców, by na ostatnim zakręcie do nas dołączali, dzięki czemu będziemy mieć szansę, że już w pierwszej edycji imprezy pobijemy nie tylko Rekord Polski, a od razu Rekord Guinnessa, na co bardzo liczymy. Każdy może to zrobić, ponieważ przygotowany przez szkołę Sieraszewski układ jest prosty, a Fabryka Tańca Różański organizuje w tym tygodniu dodatkowe zajęcia umożliwiające nauczenie się układu przez wszystkich – wyjaśnia prezes fundacji Pomaganie Jest Trendy.

Układ został nagrany także przez grupę SDS na video i można nauczyć się go wzrokowo na stronie wydarzenia, gdzie również zawarty został plan imprezy: www.facebook.com/events/586780455133682/, nadto zainteresowani Kaliszanie mogą wziąć udział w bezpłatnych zajęciach, gdzie szybko nauczą się obowiązującego 15 czerwca układu, a które odbędą się w ostatnim tygodniu dwukrotnie organizowane przez Fabrykę Tańca Różańscy (m.in. w środę po 18).

Organizatorem imprezy jest kaliska fundacja Pomaganie Jest Trendy we współpracy z Miastem Kalisz oraz Fundacją Bread of Life i kaliskimi klubami tanecznymi.

W trakcie imprezy uruchomiony zostanie także fundacyjny, mobilny “BabuShop”, w którym będzie można nabywać zdrowe produkty z Duszkiem Babu oraz produkty z zawartością CBD, z których zyski również przeznaczone zostaną po komisyjnym ich wyliczeniu na rzecz wspomnianych dziewczynek. W stoisku będzie także można uzyskać informację nt. pomocy prawnej dla osób poszkodowanych w wypadkach.

Do relacjonowania imprezy zaproszone zostały media lokalne oraz ogólnopolskie m.in. Dzień Dobry TVN, Telewizja Polska czy Polsat News.

Zobacz także
Thumb polsailingdayaaaaaa
PolSailing 2019 - dowiedz się więcej o żeglarstwie
Thumb article policja
Wjechał na obwodnicę pod prąd. Doszło do kolizji...
Thumb dscf9475   kopia
Przed nami IV Weekend na Szlaku Piastowskim

Komentarze


Uwaga: Komentarze moderowane. Twój wpis pojawi się po akceptacji moderatora.Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy
Thumb logo haft140 lecie
Msm icon 30
Haft - firanki i zasłony ze 140-letnią tradycją
Thumb pobrane
Msm icon 30
Materace Koło - M&K Foam Koło
Thumb logo
Msm icon 30
Sklep Bico Australia
Thumb zrzut ekranu 2017 11 14 o 13.36.07
Msm icon 30
SHADE Studio Fryzjersko – Trychologiczne
Thumb asen 3
Msm icon 30
USŁUGI ASENIZACYJNE - wywóz nieczystości płynnych, transport materiałów budow...
więcej»