Kaliszanie z medalami podczas regat windsurfingowych w Gdańsku

2018-07-15 14:23:00 Monika Niewiadomska

W sobotę zakończyły się 3-dniowe ogólnopolskie regaty windsurfingowe o Puchar Prezydenta Miasta Gdańska. Na wodach zatoki Gdańskiej rywalizowali zawodnicy ze wszystkich klubów z Polski. Reprezentanci kaliskiego klubu UJKS " Szturwał" zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

W klasie Techno 4.0 Tymon Cajdler wygrał wszystkie 12 wyścigów, natomiast Jan Siepracki wywalczył 3 miejsce. Gabrysia Rudyk dzielnie broniła honorów dziewczyn i uległa tylko jednej zawodniczce zdobywając 2 miejsce. Krystian Jesion zaliczył swój drugi w życiu start kończąc zawody na 11 miejscu. Wiktoria Wojciechowska uplasowała się tuż za podium na wysokim 4 miejscu w klasie Techno 5.8.

Przed kaliskim Szturwałem nadal dużo pracy aby jak najlepiej zaprezentować się na Mistrzostwach Polski Młodzików, które odbędą się pod koniec sierpnia w Pucku.