1 grudnia drużyna Kaliskiego Centrum Sportu KRUK GYM wzięła udział w kolejnej edycji IV Konińskiej Lidze sportów walki pod patronatem fed. A1.
Udział w wydarzeniu wzięło około 100 zawodniczek i zawodników z 15 klubów z Polski.

Article img 6563
fot. KRUK GYM Maciej Kaczmarek

Kaliszanie walczyli w ringu tym razem na zasadach K1 (bez użycia łokci i pracy w klinczu). Pierwszy wystąpił IGOR MIKLAS w kat. dzieci do lat 12. Był to jego 3 pojedynek w życiu. W pięknym stylu pokonał w 2 rundzie przed czasem (kolana na tułów) Macieja Wangę z “Czerwonego Smoka” z Poznania. Werdykt w rywalizacji dzieci ogłoszono na remis, ponieważ takie są zasady w kat.dzieci tej klasy turniejów w Polsce.

FILIP KACZMAREK po raz 1 wystąpił w seniorach w nowej kat. do 91 kg i była to jego 2 walka w życiu. Co prawda walkę przegrał na pkt. ale podopieczny ALEKSANDRA KRUKA, sekundanta Macieja Kaczmarka (wujek Filipa) jak i klubowicze mogą być dumni z jego z występu. W 1 rundzie Filip był liczony po ciosie zadanym przez rywala z “ThaiBoxingTeam” Krotoszyn i to go obudziło. W 2 rundzie ruszył na rywala, zadając celne ciosy kolanami rywalowi.3 runda dała już znaczną przewagę Filipowi i mało brakowało aby “usadził” rywala na deski. Kto wie może i wygrałby ten pojedynek? Jak się okazało Bartek Nowaczyk z Krotoszyńskiego klubu to doświadczony zawodnik,który oprócz walk amatorskich ma także walki zawodowe. Także może i plus dla Nas mimo porażki 1 seniora w historii startującego w KRUK GYM.

1 seniorka klubu KAROLINA WOJTACZAK walczyła z doświadczoną z różnych sportów 30-letnią Katarzyną Piróg z “FightClub” Łódź. Kruczanka starała się bardzo ale z o wiele szybszą i silniejszą rywalką nie miała szans.Za to zyskała w swojej 3 walce cenne doświadczenie. Zawodniczka z łódzkiego klubu stoczyła jeszcze jedną walkę i zdobyła zasłużenie puchar dla Najlepszej Wojowniczki Turnieju.

MACIEJ HERBICH to taki deser na koniec turnieju. Utytułowany wojownik w 2 rundzie bez żadnych uszczerbków przed czasem(celne kopnięcia i kolana na tułów)pokonał Damiana Turka z “Protectora” Ustka.

Do walk gotowi byli także FILIP STASZAK i kolejny utytułowany wojownik ADAM BOROWSKI – nie walczyli z powodu braku rywali. Zebrali za to kolejne doświadczenia z oglądania walk i pomocy startującym.

KRUK GYM dziękuje:

Firmie “WĘDROWNIK” Tomasza Guźniczaka za transport na zawody i do domu. Rodzicom swoich pociech za zaufanie, które okazują klubowi pomagającemu im w rozwoju. Tymczasem bierzemy się do pracy na sali i do następnych zawodów…

Zobacz także
Thumb dsc00079
Rzeszów zdecydowanie mocniejszy. Za nami ostatni...
Thumb dsc09636
Biżuteria złota i srebrna od Jubiler Monika najm...
Thumb beznazwy1
Wypożyczyć Choinkę i dbaj o przyszłość Ziemi - ...

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb v1
Msm icon 30
Suknie Ślubne - Pracownia Krawiecka Emilia Elżbieta Błaszczyk
Thumb logo wizytowka
Msm icon 30
UAM Filologia Polska
Thumb marysienka
Msm icon 30
Marysieńka
Thumb galeria kalisz
Msm icon 30
Galeria Kalisz
Thumb obrazek 62
Msm icon 30
Ignaszak - Salony Audi, VW i Skody
więcej»
Bico australia 20131216 146n120