Kaliszanin, Kacper Maliszewski, wychowanek Kaliskiego Klubu Kyokushinkan Karate David Club wziął udział w międzynarodowym turnieju „Austrian Open”.

Article polska ekipa External article
Polska ekipa fot. Kaliski Klub Kyokushin kan Karate David Club

Turniej odbył się 15 czerwca 2014 roku w Wiedniu. Turniej zorganizowany został przez Austriacką Organizację Karate Kyokushin i wzięły w nim udział drużyny z Chorwacji, Ukrainy, Niemiec, Czech, Szwecji, Japonii, Węgier, Polski oraz Austrii.

Kaliszanin pierwszą walkę stoczył z Niemcem, wygrywając po dogrywce, drugą walkę stoczył z zawodnikiem z Japonii ogrywając go w regularnym czasie. Na drodze do finału stanął Węgier, który przez wskazanie sędziowskie wygrał z kaliszaninem. Tym samym Kacper zajął III miejsce w turnieju Austrian Open.

Droga do tego turnieju była wyboista – najpierw towarzyszył mu makroregion, potem Mistrzostwa Polski Juniorów PFKK, które odbyły się w zeszłym roku przy współudziale UM w Kaliszu, dopiero potem powołanie dwóch zawodników, Kacpra Maliszewskiego oraz Mateusza Madejskiego i na sam koniec powołanie do kadry.

Kacper trenuje z nami od 9 lat, pierwsze jego starty odbywały się w konkurencji kata, jako młody chłopak zajmował wysokie lokaty. Później podjął samodzielną decyzję o starcie w kumite walkach pełnokontaktowych i od tego czasu godnie reprezentuje nasze miasto, klub, szkołę na różnych zawodach. Przygotowując się do tego turnieju zmieniliśmy metodykę pracy oraz sposób przygotowania. Codziennie indywidualnie trenowaliśmy, choć w ostatniej fazie przygotowań zawodnika łapały skurcze. Musieliśmy zatem dać organizmowi odpocząć oraz uzupełnić braki witamin, a potem trenować dalej.

Ten wynik został osiągnięty ciężką pracą zawodnika, determinacją oraz cechami, których ten sport uczy, m.in. wytrwałością. Nie da się inaczej, w żadnym ze sportów.

Przed nami obóz w Tucholi i kolejne starty MPJ w Świnoujściu, potem Kacper przechodzi do konkurencji seniorskiej.

Dla nas start Kacpra to wielki zaszczyt mieć swojego wychowanka, który staje na matach Europy. Moim marzeniem jest to aby za dwa lata, jeden, może dwójka zawodników wystartowała na w turnieju w Japonii. Powoli się do tego przygotowujemy zarówno technicznie jak i organizacyjnie. To był drugi start wychowanków z Kaliskiego Klubu Kyokushin kan Karate David Club. Drogę do mat Europy otworzył Przemysław Podolski, który walczył w Drachten, w Holandii. Niestety, start był nieudany ale zmieniliśmy metodykę treningową, której efekty powoli widzimy. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy kibicowali. Serdecznie dziękuję swojej rodzinie za cierpliwość podczas nieobecności w domu.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnego trenowania z nami karate. Więcej o naszym klubie dowiecie się ze strony internetowej WWW.KARATEKALISZ.PL lub telefonicznie: Tomasz Jeżyk tel. 506 091 772.

Wyniki kategorii kumite juniorów do 65 kg
1. Bendegus Hegedus, Węgry
2. Bece Pentilics, Węgry
3. Kacper Maliszewski, Polska

Zobacz także
Thumb f
Dzień Profilaktyki Raka Piersi – kaliskie „Amazo...
Thumb 60493723 330402730978163 4508708031407587328 n
Arek ArO Przybylski łamie prawa fizyki i odnosi ...
Thumb prof. miko%c5%82aj knaflewski i wicemarsza%c5%82ek krzysztof grabowski z laureatami xviii edycji konkursu
Konkurs Wielkopolski Rolnik Roku - To już 18 lat!

Komentarze

 • P?s=64&d=identicon&r=pg

  1 reason these types of fake louis vuitton bags tend to be therefore well-liked is due to the number associated with colours they are available in. Probably the most well-liked choices consist of dark, fuchsia as well as olive eco-friendly. Should you frequently put on these types of Tag Heuer 1500 Watches included in a good ensemble, this may be beneficial to possess sets in a number of colours which will opt for various clothes. Think about putting on all of them along with a set of houses to be able to very easily showcase the initial colours they are available in. This really is additionally an enjoyable concept in the event that you’ll be putting on reproduction purses inside a particular colour for any vacation. You might like to think about purchasing a few of these vibrant reproduction purses because presents. Microfiber fake watches
  , often called fluffy reproduction purses, supply lots of warmness as well as comfort and ease. Lots of people appreciate all of them simply because they possess a gentle consistency and therefore are really comfortable. Should you reside in a place along with chilly winters, this really is a terrific way to keep the ft comfortable. You’ll remain comfy regardless of just how long these types of pake panerai watches tend to be upon because of the microfibers which are utilized. These types of reproduction purses provide a lot comfort and ease that you’ll require not really be worried about replica breitling watches discovering additional slip-ons with regard to cold temperature. Be sure you possess lots of sets for that chilliest evenings.

 • P?s=64&d=identicon&r=pg
  true religion swim jordan high heels wholesale jordan coach bags outlet on sale true religion shorts louis vuitton neverfull pm oakley straight baby true religion jeans ray ban wayfarer new michael kors bromley flat boot coach online outlet sale pre owned louis vuitton design jordan shoes louis vuitton handbags at saks authentic true religion outlet lens for oakley sunglasses michael kors erin cheap polo ralph lauren true religion jean jacket price ray ban rb3447 jordan 19 tory burch women shoes michael kors portland coach factory outlet online store sale coachoutlet.com online louis vuitton outlet store online christian louboutin rollerball loafers authentic jordans for sale true religion inseam polo shirts men kids jordans cheap tory burch lucite cuff michael kors handbag outlet cheap louis vuitton outlet all jordans shoes true religion men jeans authentic preowned louis vuitton ray ban wayfarer sunglasses cheap tory burch customer service louboutin shoes women ralph lauren polo 2010 jordans true religion store location michael kors mens watches new jordan shoes louis vuitton neverfull pm michael kors handbags outlet online oakley riddle coach handbags outlets white ralph lauren polo jordan six rings authentic christian louboutin shoes jordan basketball baby polo clothes louis vuitton pre owned ray bans glasses louis vuitton purses used coach outlet diaper bags discontinued coach bags coach outlet store online shopping oakley discount coach shoes outlet store online michael kors handbags cheap online cheap michael kors purses outlet white true religion jeans tory burch thora coach outlet purses on sale oakley fuel cell polarized true religion women shirts authentic jordan shoes newborn jordan shoes coach purse outlet store online discount true religion jeans outlet true religion denim ray ban rb3179 mens christian louboutin shoes sale oakley vault locations buy used louis vuitton true religion for baby boys ray ban large purses louis vuitton tory burch factory store sneakers jordans ray ban sunglasses for women tory burch glasses ray bans for sale white ray ban sunglasses jordan 11s concord plus size true religion coach factory outlet store online real jordan flight 9 oakley discount store michael kors mk5055 tory burch cheap handbags oakley backpack true religion style louis vuitton graffiti bag louboutin shoes men oakley script sunglasses tory burch clutches oakley sunglasses price tory burch emmy thong michael kors watch for men louis vuitton bags uk fake ray bans for sale michael kors watches silver christian louboutin daffodile strass cheap christian louboutin coach outlet wristlet louis vuitton dallas jordan xiii true religion jeans history coach shoes outlet ray bans wayfarer sunglasses michael kors handbags sale outlet louboutin men red bottoms ray ban 8305 coach purse sale michael kors home discount sunglasses oakley coach factory website coach duffle bag ray ban men white true religion shorts tory burch **** flops clearance tory burch store locator oakley sunglasses radar path michael kors nyc ray ban wayfarer for cheap michael kors shoes for women red bottom black heels ray ban 4125 deals on true religion jeans arabic newspaper in jordan louis vuitton jewelry newborn jordan outfits discount ray ban aviator sunglasses michael kors outlet cheap oakley wayfarer jordans.com sneakers cheap-jordan.com usa coach brand bags men christian louboutin sneakers cheap michael kors purses online polos cheap oakleys coach purse outlet on sale true religion jeans jordans for infants michael kors mk8077 michael kors canvas tote jordan shoes for women outlet for michael kors where can i find christian louboutin shoes louis vuitton handbags for sale tory burch outlet online sale tory birch shoes tory boots michael kors online coach factory outlet handbags concord on jordan news louis vuitton purse prices jordan batting gloves coachfactoryoutlet new louis vuitton tory burch outlet online cheap tory burch handbags saks tory burch brown flats michael kors jet set bag coach leather handbags affordable michael kors handbags louboutin designer shoes michael kors rain boots best price for michael kors handbags michael kors cheap jordan shoes outlet coach outlet albertville jordan retro 8 true religion jeans discount cheap michael kors outlet michael korss jordan 16.5 authentic coach outlet bolsa michael kors oakley jackets louis vuitton handbags discount does michael kors have an online outlet oakley jawbone michael kors suits coach online outlets coach clutches michael kors carla ray ban new wayfarer coach outlet purses on sale cheap tory burch handbags size 14 jordans oakley deringer ray ban 4075 glitter christian louboutin factory coach all louis vuitton bags ray ban round sunglasses ray ban small aviator discount true religion jeans men ray ban glasses for kids jordan s cheap louis vuitton bags for sale christian louboutin lady daf ray ban rb4147 tory burch boots outlet oakley sunglasses wholesale tory burch used louis vuitton bag sale women watches michael kors tory burch outlets online coach outlet shopping online michael kors purses christian louboutin louis oakley outlet store sell louis vuitton ray ban 8303 tory burch tampa louisvuitton.com – louis vuitton international page michael kors white watch louboutin red bottoms loui vuitton purses for cheap true religion jean jacket sale tory burch 2011 michael kors purses on sale tory burch wedge classic jordans discount authentic louis vuitton purses discount louis vuitton red bottom shoes price oculos ray ban michael michael kors sale watches for women michael kors michael kors outlet store prices michael kors ceramic watch alma louis vuitton tory burch jelly thora oakley sunglasses deals discount authentic louis vuitton cheap coach louis vuitton deals oakley monster pup jet set michael kors true religion boys jordan jumpsuits ray ban wayfarer folding cheap authentic louis vuitton handbags michael kors handbags outlet locations michael kors metallic handbag michael kors factory online christian louboutin dallas ray ban cats sunglasses tory burch store locator jordans 23 michael kors for sale real louis vuitton purses louis vuitton bag louis vuitton belt oakley felon tory burch rain boots oakley board shorts stores that sale christian louboutin shoes red bottoms shoes for women jordan trainers tory burch handbag sale jordan concords tory burch clearance shoes true religion skinny where is the true religion outlet store jordan retro 6 oakley sunglasses radar path coach coach jordan xii polo ralph lauren free shipping louis vuitton.com usa mirrored ray bans aviator true religion official website cheap red bottoms for sale discount oakley sunglasses online new michael kors watches official coach outlet store online michael kors bags tory burch thong louis vuitton tivoli jordan id christian louboutin new york tory burch snow boots oakley outlet los angeles oakley coupon outlet ray ban sunglasses true religion misty louis vuitton vernis alma jordan 11 cool grey true religions cheap ray ban 4149 michael kors watches for women cheap ray bans louboutin daffodil cheap michael kors handbags michael kors women jordans for babies cheap aviator ray bans coach outlet online factory store polarized oakley true religion jeans logo true religion for women michael kors studded handbag true religion caps jordan 12 retro coach outlet cabazon sale michael kors handbags coach online outlet store michael kors clothing michael kors coupon coach purple purse fake ray ban wayfarer atlantic city coach outlet ray ban sales true religion livermore ray ban wayfarer 2132 michael kors snakeskin bag coach bags clearance original louis vuitton cheap jordans.com coach factory coach.com www.louisvuitton.com the coach outlet online oakley wiretap sunglasses tory burch flats outlet michael kors purses on sale ray ban aviators mirrored true religion hats for men
 • P?s=64&d=identicon&r=pg
  may be divided into sun mirror, mild colored sunglasses and specific purpose Sunglasses general (skiing, hiking, beach, etc . ) three categories, members in the public to choose according to their requirements to buy sunglasses. Sunglasses contact lenses can be divided into three sorts of polarized lenses, color accessories, photochromic lenses.

  In the purchase regarding ordinary sunglasses, the first paying attention is the best lens color, greyish and green, brown, area of the lens is too low, shallow color indicates typically the lens light resistance is just not strong; secondly, check the top quality of lens, sunglasses put away from the eyes of around half a meter, through the contact lens to observe objects, such as seen in linear distortion shows often the lens deformation, not to acquire. A good pair of sunglasses must be marked with “UV-100PROTCT10N” along with marked with the standard amount, type, color, frame sizing, quality level, manufacturer’s name in addition to trade mark.
  Fake Ray Ban Sunglasses Sale
  Cheap Replica Ray bans UK
  Cheap Ray Bans
  Wholesale Ray Bans
  ray bans glasses
  polarized oakley
  Fake Ray Ban Sunglasses Sale
  ray bans outlet
  Oakley sunglasses china
  sunglasses ray ban sale
  oakley sunglasses wholesale
  oakley replica
  sunglass ray ban cheap
  Ray Ban Outlet 2015
  Fake Oakleys For Sale
  cheap ray ban aviators for sale
  discount ray ban
  ray ban sunglasses sunglass hut
  oakley sunglasses juliet
  custom oakley sunglasses
  oakley metal plate
  glasses ray ban frames
  oakley sunglasses polarized
  Oakley Sunglasses Online Online
  fake ray bans sunglasses

 • P?s=64&d=identicon&r=pg

  Jesli chcesz miec potezny ruch na tej stronce mozesz go pozyskac z instagrama uzywajac Instazood. Filmik o nim dodalem razem z tym komentem polecam obejrzec
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy
Thumb es logo
Msm icon 30
Empik - Szkoła Języków Obcych
Thumb v1
Msm icon 30
Suknie Ślubne - Pracownia Krawiecka Emilia Elżbieta Błaszczyk
Thumb raster  biale full czarne tlo
Msm icon 30
Akademia Zdrowej Skóry
Thumb asen 3
Msm icon 30
USŁUGI ASENIZACYJNE - wywóz nieczystości płynnych, transport materiałów budow...
Thumb bioskin logo
Msm icon 30
Bioskin - Piękno i Zdrowie
więcej»