Nadchodzą wybory samorządowe. Niejeden z nas, z własnego przekonania lub namówiony przez otoczenie, decyduje się kandydować w tych wyborach. Taki ktoś ma pomysły, dysponuje zapałem, ale nie zawsze wie jak te pomysły i zapał ukierunkować. Jak przedstawić swoje idee innym?

Article zrzut ekranu 2018 09 03 o 16.25.04

Calisia.pl stworzyła dział WYBORY. Widoczny jest w drugiej części strony głównej sportalu. W tym dziale KAŻDY, KTO KANDYDUJE MOŻE BEZPŁATNIE umieścić swoje informacje.
Co osiągamy w ten sposób?

Bardzo dużo osób dowie się poprzez taką wizytówkę na Calisia.pl coś wiecej na temat kandydata ze swojego regionu, jakie ma pomysły, program, czy kierunek polityczny, w którym chce pójść jako przyszły radny czy przyszła radna.

Dzięki temu wybory, jakich dokonamy razem przy urnach, będą bardziej świadome i wpływ na rozwój naszego miasta lepszy.

Dodatkowo pewnym sprawdzianem będą głosy, które na kandydata można oddawać poprzez wizytówkę: jeden głos dziennie na jednego kandydata z jednego adresu IP. Te głosy, to oczywiście zabawa, ale prezentacja jest jak najbardziej na poważnie.

Prezentacje kandydatów – na Radnych i na Prezydenta Kalisza – odbywają się w podziale na okręgi wyborcze. Przykładową, bezpłatną wizytówkę kandydata możecie Państwo zobaczyć pod linkiem – Robert Mróz kandyduje z Okręgu nr 1 – Śródmieście, tutaj prezentuje swój kompletny Program Wyborczy https://www.calisia.pl/rankings/wybory-2018-okreg-1

Ale dział WYBORY to nie jedyny sposób, w jaki calisia.pl może pomóc w osiągnięciu wyborczych celów.

Nie trzeba nikogo przekonywać do faktu, że Calisia.pl jest poczytnym portalem. Ale nie wszyscy wiedzą, że Calisia.pl to również prężnie działająca agencja reklamowa Agencja.Calisia.pl

Na specjalniej stronie, stworzonej pod kątem wyborów www.wybory.calisia.pl , kandydaci znajdą szereg opcji: od publikacji artykułu sponsorowanego, poprzez druk wizytówek, po nakręcenie profesjonalnego spotu wyborczego.

Na stronie www.wybory.calisia.pl znajduje się osiem kroków do sukcesu wyborczego. Pierwszy, wymieniona wyżej wizytówka, jest krokiem darmowym. Pozostałe siedem kroków: konsultacja, publikacja artykułu wyborczego, sesja fotograficzna, nakręcenie materiału wideo, założenie strony internetowej kandydata, a nawet druk plakatów, ulotek i innych materiałów wyborczych – to kroki odpłatne. Za poszczególne usługi można zapłacić online i dzięki temu zyskać dodatkową zniżkę.

W ten prosty sposób, jeśli potrzebujecie dobrego zdjęcia, ulotek, albo jedynie doradztwa, możecie skorzystać z usług na bardzo dobrym poziomie. Zachęcamy kandydatów na radnych do skorzystania zarówno z nieodpłatnych wizytówek na calisia.pl, jak i z pozostałych usług.

Zatem jeśli zamierzasz ubiegać się o mandat radnego – skontaktuj się z nami, opis swojej osoby wraz ze zdjeciem można przesyłac mailem na adres: wybory@calisia.pl lub przez formularz na stronie wybory.calisia.pl/kontakt

Jeśli macie pytania – zadzwońcie 604 404 284 lub napiszcie do nas wybory@calisia.pl

Zobacz także
Thumb 1ef5adbace0490274e37700864714596
Sportowy konkurs w Galerii Amber!
Thumb konkurs
Zabierz flagę Kalisza na wakacje.
Thumb 0017 nef
Trwają zgłoszenia do akcji Zielony Kalisz

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy
Thumb zrzut ekranu 2018 01 08 o 12.17.28
Msm icon 30
Prestige - Salon Kosmetyczny
Thumb asen 3
Msm icon 30
USŁUGI ASENIZACYJNE - wywóz nieczystości płynnych, transport materiałów budow...
Thumb raster   biale full  czarne tlo
Msm icon 30
Akademia Zdrowej Skóry
Thumb pobrane
Msm icon 30
Materace Koło - M&K Foam Koło
Thumb zrzut ekranu 2015 08 14  godz. 15.34.08
Msm icon 30
Galeria Tęcza - prawdziwe centrum handlowo - rozrywkowe
więcej»