Już 4 listopada od godz 7:00 na Klientów Leroy Merlin czeka wiele atrakcji i korzystnych promocji. Biało czerwone stroje polskiej reprezentacji piłki nożnej, zielona murawa i gorące okrzyki zagrzewające do walki – w takim klimacie rozpocznie się po raz kolejny największa handlowa akcja w tym roku pod hasłem " Dni Bohatera Domu ". W tym roku akcja trwa od 4 do 19 listopada i jest świętem zarówno dla Klientów, jak i Pracowników sklepu.

Article leroy 2017 dbd logo

“Dni Bohatera Domu” – to akcja handlowa inna niż wszystkie ze względu na towarzyszącą zakupom wspaniałą atmosferę. Tworzą ją pracownicy sklepu, którzy w tym czasie dekorują sklep według własnego pomysłu.

W tym roku Klienci zostaną przywitani biało-czerwonymi strojami polskiej prezentacji piłki nożnej i okrzykami kibica zagrzewającymi do walki. To tylko niektóre z pomysłów, jakie Klienci Leroy Merlin będą mogli oglądać i doświadczać w sklepie.

Uroczysty i zabawny klimat jest formą podziękowania za zakupy w naszym sklepie, jak również wolą tworzenia bliższych relacji z Klientem poprzez pokazanie innego oblicza handlu – mówi Dominika Adamus z kaliskiego Leroy Merlin. Bogata oferta produktowa, licytacje, konkursy, hity cenowe i mnóstwo atrakcyjnych promocji to tylko niektóre z długiej listy atrakcji, jakie na Dni Bohatera Domu przygotował nasz sklep. Wszyscy odwiedzający nasz sklep w terminie od 4-19 listopada będą mogli sami spróbować swoich sił na boisku strzelając do bramki. Każdy trafiony gol będzie premiowany nagrodą.

Dni Bohatera Domu, które obchodzimy już od ponad 20 lat – to święto każdego z nas, ale to nasi klienci, ich marzenia, potrzeby, oczekiwania i emocje są zawsze w centrum uwagi. My wszyscy w Leroy Merlin wspieramy ich w dążeniu do celu, którym jest stworzenie doskonałego domu i ogrodu, od fundamentów po dach. Służymy naszą wiedzą i produktami, pomagamy podejmować najlepsze decyzje, wspieramy na każdym etapie budowy, modernizacji, wyposażenia czy dekoracji domu – wyjaśnia Krzysztof Kordulewski, Prezes Zarządu Leroy Merlin Polska.

Dni Bohatera Domu są doskonałą okazją do wspólnej zabawy, budowania relacji, dzielenia się dobrymi emocjami i radością. Z naszymi klientami łączy nas pasja, zaangażowanie, ciężka praca i ….miłość do piłki nożnej. Razem kibicujemy Polskiej Drużynie Narodowej, której jesteśmy oficjalnym sponsorem. Cieszymy się z sukcesów naszych zawodników. Piłkarskich akcentów nie zabraknie więc także w trakcie tegorocznych Dni Bohatera Domu.

W programie między innymi:

Oferta produktów przygotowanych specjalnie z okazji Dni Bohatera Domu dostępna wyłącznie w sklepach Leroy Merlin.

Promocyjne ceny, niższe nawet o 30%, na wiele artykułów ze wszystkich działów: Budowa, Technika, Projekt, Dekoracje i Ogród. Warto zwrócić uwagę, że asortyment sklepów obejmuje ok. 100.000 produktów niezbędnych do budowy, modernizacji czy wyposażenia domu, z czego kilkanaście tysięcy jest dostępnych wyłącznie w Leroy Merlin. Każdy ma więc szansę znaleźć coś dla siebie.

Konkursy z nagrodami:

Pokaż jak się bawisz podczas Dni Bohatera Domu.
Zdjęcie opublikuj na profilu Leroy Merlin na Fb. Wygraj piłkę i koszulkę kibica. Szczegóły w sklepach i na www.leroymerlin.pl

„Dekoruj i wygraj”: kup dwa dowolne produkty Command, udekoruj swoje mieszkanie i wyślij zdjęcie na adres konkursleroymerlin@albedomarketing.pl;

Wygraj karty upominkowe na zakupy w Leroy Merlin. Szczegóły w sklepach i na www.leroymerlin.pl

Loteria „Maluj i wygraj”: kup 2,5 l kolorowej farby Dulux. Wygraj karty podarunkowe na zakupy w Leroy Merlin.

Codziennie do wygrania 1 karta podarunkowa o wartości 5000 zł i 50 kart o wartości 100 zł. Szczegóły w sklepach i na www.leroymerlin.pl

Wystawy najpiękniejszych storczyków w przeróżnych odmianach i kolorach.

Wielbiciele orchidei będą mogli nie tylko je podziwiać i kupić, także dowiedzieć się, jak pielęgnować kwiaty, aby cieszyły oko jak najdłużej. Mogą też wziąć udział w konkursie fotograficznym „Pokochaj storczyki”. Wystarczy sfotografować kwiaty i opublikować zdjęcie na Fb Kocham Ogród. Autorzy najlepszych zdjęć dostaną piękne storczyki. Szczegóły na www.facebook.com/kochamogrod;

Ponadto specjalne oferty w sklepie internetowym Leroy Merlin. Promocyjne ceny na zestawy mebli kuchennych, podłogi, produkty sanitarne, glazurę, narzędzia i akcesoria. Dostawa za 0 zł do paczkomatów Inpost (przy zamówieniu powyżej 49 zł.)

Szczegółowy program Dni Bohatera Domu znajduje się nawww.leroymerlin.pl oraz w każdym sklepie. Warto w tych dniach odwiedzić sklepy Leroy Merlin nie tylko, aby „upolować” super okazję i zakosztować sportowych emocji, ale także w poszukiwaniu inspiracji i pomysłów do domu. Takie święto zdarza się tylko raz w roku.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnego kibicowania i świętowania w Leroy Merlin Kalisz.


Historia Leroy Merlin w Polsce rozpoczęła się przed dwudziestu laty w 1996 roku, wraz z otwarciem pierwszego sklepu w Piasecznie koło Warszawy. Obecnie w Polsce znajduje się 58 sklepów w 36 miastach. Leroy Merlin współpracuje z ok. 600 polskimi producentami. Są wśród nich zarówno znane, wiodące polskie marki jak i niewielkie rodzinne przedsiębiorstwa dostarczające specjalistyczne produkty. Co roku polskie sklepy Leroy Merlin odwiedza ok. 30 mln klientów, a więc można założyć, że w każdym polskim domu znajduje się przynajmniej jeden produkt kupiony w Leroy Merlin.

Oferta sklepów Leroy Merlin to około 100.000 produktów w 5 kategoriach:
Budowa: materiały budowlane i wykończeniowe
Technika: narzędzia, klimatyzacja, ogrzewanie, elektryczność,
Projekt: wszystko co niezbędne do wykończenia domu wewnątrz,
Dekoracje: lampy, tkaniny, dywany, oświetlenie, artykuły dekoracyjne
Ogród: rośliny, meble i akcesoria ogrodowe, narzędzie itp.

Zobacz także
Thumb img 0318   kopia   kopia
Będą remontować drogę powiatową w Chrustach
Thumb czlowiek ktory zabil don kichota b1 nologo
Kolejny seans w Kinie Konesera - Mamy dla Was za...
Thumb img 6324
Testowaliśmy samochody elektryczne. Konferencja ...

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb logo wizytowka
Msm icon 30
UAM Filologia Polska
Thumb 422176 271829882929891 753863972 n
Msm icon 30
EURO KEBAB
Thumb matuszk fizjoterapia uslugi
Msm icon 30
Gabinet Fizjoterapii Estetycznej i Medycznej Matuszak
Thumb zrzut ekranu 2015 08 14  godz. 15.34.08
Msm icon 30
Galeria Tęcza - prawdziwe centrum handlowo - rozrywkowe
Thumb zrzut ekranu 2018 01 08 o 12.17.28
Msm icon 30
Prestige - Salon Kosmetyczny
więcej»
Bico australia 20131216 146n120