W kaliskim Domu Pomocy Społecznej 5 grudnia o godzinie 16:00 odbył się koncert charytatywny „Wspomnień Czar”. Organizatorem imprezy była Iwona Mikusińska z Agencji Artystycznej Wellman Music & Art. Management.

Article czo%c5%82o
fot. DPS Kalisz

Licznie zgromadzeni mieszkańcy mieli okazję wysłuchać przebojów znanych polskich artystów w wykonaniu uczniów szkół Piano Song pod kierownictwem Anny Kowalkiewicz- Oligny oraz Music Store pod kierownictwem Izoldy Huchli. Młodzi artyści zaprezentowali również Bożonarodzeniowe kolędy, stwarzając nastrój świątecznego oczekiwania.

Wśród przybyłych gości byli min. Mateusz Podsadny wiceprezydent Kalisza, Karolina Pawliczak wiceprzewodnicząca Rady Miasta Kalisza, Grażyna Mazurek przewodnicząca Kaliskiej Rady Seniorów oraz kierownicy jednostek organizacyjnych Miasta Kalisza. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu wykonawców mieszkańcy wraz z zaproszonymi gośćmi mogli poczuć atmosferę zbliżających się świąt, włączając się do wspólnego kolędowania.

Zobacz także
Thumb dsc03466
Zapytaliśmy kobiety, o czym naprawdę marzą
Thumb czo%c5%82o
Kobiety w Niepodległej - konferencja naukowa w r...
Thumb article article article article kla2
Kursy KLA w okresie świątecznym

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb zrzut ekranu 2014 02 03  godz. 23.54.31
Msm icon 30
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "ZIELONE ŁĄKI"
Thumb desmiss
Msm icon 30
Specjalistyczny gabinet pielęgnacji stóp Dermiss
Thumb  mg 7002
Msm icon 30
CAROK - detailing Twojego samochodu
Thumb zrzut ekranu 2015 08 14  godz. 15.34.08
Msm icon 30
Galeria Tęcza - prawdziwe centrum handlowo - rozrywkowe
Thumb logo haft140 lecie
Msm icon 30
Haft - firanki i zasłony ze 140-letnią tradycją
więcej»
Bico australia 20131216 146n120