Tak mówią o swoim kolędowaniu uczniowie szkoły MUSIC STORE -“Cieszymy się bardzo, że możemy dzielić się z innymi tym, co umiemy najlepiej – muzyczną radością przekazywaną w kolędach, pastorałkach i piosenkach świątecznych.”

Article dsc 3623  copy External article
fot. MS

Nasi uczniowie włączyli się aktywnie w kolędowanie podczas Wigilii na Kaliskim Rynku.

Na scenie wyśpiewali najpiękniej jak potrafili kilka kolęd i pastorałek. " Od serca do ucha" – wybrzmiało ponad domami Kalisza i na pewno zapadło w sercach zebranych przed kaliskim ratuszem. To był tylko przedsmak koncertu, który odbył się 16 grudnia w lokalu Komoda przy ul. Niecałej.

“Pierwsza gwiazdka” zabłysła na niebie i wówczas rozpoczęła się muzyczna uczta dla bardzo licznie zgromadzonej publiczności. ​ Za kilka dni będą święta i wspólnie zasiądziemy do kolacji wigilijnej, a ​MUSIC STORE ​już ​w niedzielne popołudnie zapragnęliśmy ​przenieść ​naszych gości ​w ​ świąteczny, pełen miłości nastrój. ​ ​

Koncert rozpoczęliśmy kolędowo – w wersji instrumentalnej ​ i w wykonaniu naszych wspaniałych nauczycieli: Dominiki, Piotra, Bartka i Macieja.

Grupa MUSIC STORE ​akompaniowała naszym wykonawcom podczas całego niedzielnego koncertu. Obejrzeliśmy tancerzy, którzy w pięknej choreografii przenieśli nas w atmosferę świąteczną.

Wszyscy młodzi wykonawcy wyśpiewali wszystkim ​najpiękniejsze słowa zawarte w kolędach, pastorałkach i piosenkach świątecznych, słowa o miłości, przebaczeniu i radości z Bożego narodzenia, dlatego nie było podczas koncertu konferansjera zapowiadającego ​ poszczególne utwory.

Muzyka zagościła ​w ​Komodzie ​i w naszych sercach, ​a ​sprawcami ​byli uczniowie i nauczyciele szkoły MUSIC STORE. Przekazali ​nam piękne emocje, dzięki którym poczuliśmy ​wspaniałą świąteczną atmosferę.

Na koniec wspólnie z publicznością ​zaśpiewaliśmy ​"Przybieżeli do Betlejem" i popłynęły życzenia “Spokojnych, rodzinnych i pełnych miłości świąt, aby przy stole wigilijnym nie zabrakło uśmiechu, radości i pełni szczęścia – Jezus się narodzi i niech pozostanie w naszych sercach”.

Koncert przygotowali nauczyciele szkoły MUSIC STORE. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę właścicieli lokalu KOMODA za możliwość kolędowania.

Zapraszamy na powtórkę koncertu 9 stycznia 2019r. godz. 18.00 podczas Kulturalnej Środy – zagramy i zaśpiewamy kolędowo jeszcze raz.

Zobacz także
Thumb ikonyutw 21
Ikony studentów UTW
Thumb article article kla
Bezpłatne przejazdy KLA dla uczniów
Thumb img 0700
Dziś 156. rocznica wybuchu Powstania Stycznioweg...
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy
Thumb logo haft140 lecie
Msm icon 30
Haft - firanki i zasłony ze 140-letnią tradycją
Thumb zrzut ekranu 2014 02 03  godz. 23.54.31
Msm icon 30
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "ZIELONE ŁĄKI"
Thumb borowiak nieruchomos%cc%81ci kalisz logo
Msm icon 30
Borowiak Nieruchomości
Thumb zrzut ekranu 2015 08 14  godz. 15.34.08
Msm icon 30
Galeria Tęcza - prawdziwe centrum handlowo - rozrywkowe
Thumb zrzut ekranu 2010 11 28  godz. 19.57.34  article
Msm icon 30
Restauracja Nastrojowa
więcej»
Bico australia 20131216 146n120