Tak mówią o swoim kolędowaniu uczniowie szkoły MUSIC STORE -“Cieszymy się bardzo, że możemy dzielić się z innymi tym, co umiemy najlepiej – muzyczną radością przekazywaną w kolędach, pastorałkach i piosenkach świątecznych.”

Article dsc 3623  copy External article
fot. MS

Nasi uczniowie włączyli się aktywnie w kolędowanie podczas Wigilii na Kaliskim Rynku.

Na scenie wyśpiewali najpiękniej jak potrafili kilka kolęd i pastorałek. " Od serca do ucha" – wybrzmiało ponad domami Kalisza i na pewno zapadło w sercach zebranych przed kaliskim ratuszem. To był tylko przedsmak koncertu, który odbył się 16 grudnia w lokalu Komoda przy ul. Niecałej.

“Pierwsza gwiazdka” zabłysła na niebie i wówczas rozpoczęła się muzyczna uczta dla bardzo licznie zgromadzonej publiczności. ​ Za kilka dni będą święta i wspólnie zasiądziemy do kolacji wigilijnej, a ​MUSIC STORE ​już ​w niedzielne popołudnie zapragnęliśmy ​przenieść ​naszych gości ​w ​ świąteczny, pełen miłości nastrój. ​ ​

Koncert rozpoczęliśmy kolędowo – w wersji instrumentalnej ​ i w wykonaniu naszych wspaniałych nauczycieli: Dominiki, Piotra, Bartka i Macieja.

Grupa MUSIC STORE ​akompaniowała naszym wykonawcom podczas całego niedzielnego koncertu. Obejrzeliśmy tancerzy, którzy w pięknej choreografii przenieśli nas w atmosferę świąteczną.

Wszyscy młodzi wykonawcy wyśpiewali wszystkim ​najpiękniejsze słowa zawarte w kolędach, pastorałkach i piosenkach świątecznych, słowa o miłości, przebaczeniu i radości z Bożego narodzenia, dlatego nie było podczas koncertu konferansjera zapowiadającego ​ poszczególne utwory.

Muzyka zagościła ​w ​Komodzie ​i w naszych sercach, ​a ​sprawcami ​byli uczniowie i nauczyciele szkoły MUSIC STORE. Przekazali ​nam piękne emocje, dzięki którym poczuliśmy ​wspaniałą świąteczną atmosferę.

Na koniec wspólnie z publicznością ​zaśpiewaliśmy ​"Przybieżeli do Betlejem" i popłynęły życzenia “Spokojnych, rodzinnych i pełnych miłości świąt, aby przy stole wigilijnym nie zabrakło uśmiechu, radości i pełni szczęścia – Jezus się narodzi i niech pozostanie w naszych sercach”.

Koncert przygotowali nauczyciele szkoły MUSIC STORE. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę właścicieli lokalu KOMODA za możliwość kolędowania.

Zapraszamy na powtórkę koncertu 9 stycznia 2019r. godz. 18.00 podczas Kulturalnej Środy – zagramy i zaśpiewamy kolędowo jeszcze raz.

Zobacz także
Thumb czo%c5%82o  1
8. kolejka TravelShops Liga Kaliska za nami
Thumb dsc 3063
Wyniki egzaminu gimnazjalnego i ósmoklasisty
Thumb 089
Wyjątkowy koncert w wykonaniu dzieci z Kazachstanu
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy
Thumb dermiss logo
Msm icon 30
Specjalistyczny gabinet pielęgnacji stóp Dermiss
Thumb dentical logo
Msm icon 30
NZOZ Dentical
Thumb es logo
Msm icon 30
Empik - Szkoła Języków Obcych
Thumb b 1
Msm icon 30
Przedszkole Niepubliczne "BURSZTYNOWY ZAMEK"
Thumb zrzut ekranu 2018 01 08 o 12.17.28
Msm icon 30
Prestige - Salon Kosmetyczny
więcej»