Jury wyłoniło zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych: klas 1-3 i 4-7. Prace plastyczne, tworzone przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 14 w Kaliszu, miały pokazywać bezpieczne spędzanie czasu wolnego.

Article czo o
fot. KMP w Kaliszu

Konkurs plastyczny Bezpieczne Ferie to wspólne przedsięwzięcie Komendy Miejskiej Policji oraz Szkoły Podstawowej nr 14 w Kaliszu. Celem konkursu było nie tylko nagradzanie prac uzdolnionych plastycznie dzieci. Jak podaje mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy KMP w Kaliszu – Jego celem było uświadomienie dzieciom przyczyn występowania zagrożeń, szczególnie związanych z zabawami na naturalnych zbiornikach wodnych jak rzeki i jeziora, pobudzenie wyobraźni najmłodszych w jaki sposób mogą bezpiecznie i zdrowo wypoczywać aby nie narazić siebie i innych na niebezpieczeństwa.

Zwyciężyli:
- w kategorii klas 1-3: Justyna Socka kl. 3b, Amelia Stępień kl. 3a, Zuzanna Woźniak Śledź kl. 1c, Gabriela Andrzejewska kl. 3b, Franciszek Zawal 1c,

- w kategorii klas 4-7: Jan Przelaskowski 7c, Julia Sielicka 7b, Kacper Nadobny 7c, Dominika Machaj 5b, Antoni Zawal 5c, Maria Jakubowska 5b, Tobiasz Jaworski 4b, Natalia Ziółkowska 5b, Hanna Kałuża 5b.

Zobacz także
Thumb dsc 8226
Tak kaliszanie bawili się na kaliskim rynku [zdj...
Thumb article article dsc00023
Z 2 promilami i bez uprawnień - kierowca ciągnik...
Thumb czo%c5%82o 1
Vive lepsze w "Świętej wojnie" [Zdjęcia]
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb zrzut ekranu 2014 09 07  godz. 21.17.24
Msm icon 30
USŁUGI ASENIZACYJNE - wywóz nieczystości płynnych - Kalisz i okolice
Thumb cafe logo
Msm icon 30
CAFE CALISIA.PL - Kawiarnia i Internet
Thumb zrzut ekranu 2015 08 14  godz. 15.34.08
Msm icon 30
Galeria Tęcza - prawdziwe centrum handlowo - rozrywkowe
Thumb img 7400
Msm icon 30
SzkolaNarciarstwa.pl - szkoła sportów wodnych i zimowych
Thumb logo
Msm icon 30
Helen Doron English. Jak szybko i skutecznie Twoje Dziecko może nauczyć się j...
więcej»
Bico australia 20131216 146n120