Prawo i Sprawiedliwość poda kandydata na prezydenta Kalisza w ciągu najbliższych tygodni. Decyzję o wyborze między Piotrem Kaletą i Tadeuszem Skarżyńskim wstrzymywała… kontuzja prezesa Jarosława Kaczyńskiego.

Article 1
fot. MW

- Prawo i Sprawiedliwość podjęło decyzję o tym, ze idzie do wyborów samorządowych samodzielnie. Trwają rozmowy z Solidarną Polską, prawdopodobnie ich kandydaci wesprą nasze listy. Natomiast wiemy, że prezydent Grzegorz Sapiński będzie kandydował oddzielnie i stworzy swoje listy. My będziemy mieli swojego kandydata, który będzie reprezentował komitet Prawa i Sprawiedliwości – mówi poseł Jan Dziedziczak – Jeśli chodzi o osobę na kandydata na prezydenta centrala otrzymała dwa nazwiska, które zaproponował zarząd okręgu. Teraz ta osoba zostanie przez Komitet Polityczny, czyli ścisłe kierownictwo partii wybrana – dodaje.

Wśród kandydatów na kandydatów na prezydenta Kalisza jest poseł Piotr Kaleta oraz kaliski radny Tadeusz Skarżyński. Wybór między dwoma kandydatami zapadnie w ciągu kilku najbliższych tygodni. Dlaczego tak późno? – Uczciwie mówiąc gdyby nie wstrzymane posiedzenia Komitetu Politycznego związane ze sprawami zdrowotnymi naszego pana prezesa to pewnie byłoby to szybciej. Natomiast te sprawy w ciągu tych prawie 40 dni w szpitalu pobytu pana prezesa się nałożyły i to chwilę potrwa. Jest to kwestia kilku tygodni – mówi parlamentarzysta.

PiS tworzy także własne listy do rady miasta – Będą to mocne listy. Chcemy wygrać te wybory – podkreśla poseł Dziedziczak.

Zobacz także
Thumb img 0023   kopia   kopia   kopia
Dobiega końca wizyta dzieci z Mołdawii w Powieci...
Thumb article img 6181
Kaliskich chemikaliów może być znacznie więcej. ...
Thumb 315 223502
Spotkanie z dzielnicowym

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb  mg 7002
Msm icon 30
CAROK - detailing Twojego samochodu
Thumb b 1
Msm icon 30
Przedszkole Niepubliczne "BURSZTYNOWY ZAMEK"
Thumb marysienka
Msm icon 30
Marysieńka
Thumb logo haft140 lecie
Msm icon 30
Haft - firanki i zasłony ze 140-letnią tradycją
Thumb galeria kalisz
Msm icon 30
Galeria Kalisz
więcej»
Bico australia 20131216 146n120