KRUK GYM wygrywa w klatce i ringu

2019-03-13 12:00:00 KRUK GYM

Znakomicie zaprezentowali się zawodnicy KCS “KRUK GYM” na turniejach w Swarzędzu i Ostrowie Wielkopolskim. Karolina Wojtczak wygrała w swojej pierwszej walce w 2 rundzie przez nokaut, natomiast bracia Kamil i Patryk Bąkowie walczący w formule 2/2 potrzebowali niespełna dwie minuty na zwycięstwo.

9 marca w Ostrowie Wlkp. odbyła się kolejna edycja gali “OCTAGON NO MERCY” w której wystąpili zawodnicy KCSKRUK GYM”. W jednej z dwóch walk wieczoru swój tryumf odnieśli w klatce podopieczni trenerów Piotra Jarosza (parter) i Aleksandra Kruka (stójka) bracia Kamil i Patryk Bąkowie. Walczyli oni w ciekawej nowej formule 2/2 na zasadach MMA – 3×3 min.(jednocześnie walczy 4 zawodników w klatce). Kaliscy wojownicy nie musieli jednak walczyć 3 rund gdyż w niespełna w 2 minucie pierwszej rundy zdemolowali swoich rywali z Łasku.

Kamil,którego była to pierwsza walka w życiu poddał rywala submission mata leao-klasyczne duszenie zza pleców, a Patryk ciosy w dosiadzie po wcześniejszym trójkątnym duszeniu w parterze.

3 marca w Swarzędzu odbył się turniej “MuayThai KNOCKAUT ART 2019” sezon II,w którym rywalizowało około 100 zawodniczek i zawodników. KCSKRUK GYM” reprezentowała Karolina Wojtczak -54kg.

Podopieczna Aleksandra Kruka w pięknym stylu wygrała swoją walkę w 2 rundzie przez KO pokonując swoją rywalkę z klubu Shootboxer Mosina po dwukrotnym wcześniejszym liczeniu przez sędziego. Była to pierwsza walka w muaythai młodej perspektywicznej zawodniczki.