Wyobraźmy sobie poranek na południu Hiszpanii, nad morzem. Właśnie wróciliśmy z pobliskiego targu ze świeżymi pomidorami i oliwkami i teraz siedzimy przy śniadaniu na balkonie z widokiem na Morze Śródziemne, skąpane w blasku słońca. Wakacje all inclusive? Niekoniecznie. Tak mogą wyglądać nasze poranki, jeśli KUPIMY SOBIE DOMEK na wybrzeżu Hiszpanii.

Article dsc08922

„Ależ to tylko dla bogaczy” myślimy, przekreślając takie marzenia jednym ruchem. Tymczasem zamiast rezygnować z marzeń, warto porozmawiać z fachowcami znającymi hiszpański rynek nieruchomości.

Ale gdzie w Kaliszu znaleźć ekspertów od nieruchomości za granicą?

Biuro EXPERTO NIERUCHOMOŚCI rozpoczęło działanie w Kaliszu w listopadzie tego roku. Poza klasycznymi usługami, czyli pomocą w wynajmie, kupnie, sprzedaży nieruchomości, biuro otacza swoich Klientów prawdziwie uniwersalną opieką.

EXPERTO NIERUCHOMOŚCI potrafi profesjonalnie przygotować nieruchomości do sprzedaży, pomogą w zaprojektowaniu wnętrza (dzięki współpracy z uznanymi projektantami wnętrz), ale przede wszystkim będą wytrwale pracować nad zrealizowaniem Waszych potrzeb w zakresie nieruchomości.

Żadne zadanie nie jest dla nas zbyt małe. Bo dziś ktoś chce tylko wynająć pokój, bo idzie na studia, ale za kilka lat będzie może budował fabrykę. Dlatego każdy Klient ma dla nas duży potencjał i dlatego do każdego podchodzimy z równie duża uwagą – mówi pani Natasza Konarska – Rybka, której hiszpańskie doświadczenie w świecie nieruchomości nauczyło cierpliwości i traktowania poważnie absolutnie każdego Klienta.

Są ludzie, którzy kupują tylko jeden dom w życiu. Teoretycznie dla biura nieruchomości, które utrzymuje się z prowizji, taki Klient nie jest znaczący. Ale weźmy przykład pana, który kupił sobie dom w 1959 roku i mieszka w nim do dziś. Pośrednik nieruchomości mógłby go zlekceważyć. Tymczasem ten pan nazywa się Warren Buffet i jest jednym z największych inwestorów w USA. Dlatego w filozofię naszego biura wpisane jest docenianie każdego klienta – mówi pani Natasza.

Właścicielka biura chce także rozwijać na rynku nieruchomości w Wielkiej Brytanii, gdzie ma wiele kontaktów. Nastawimy się również na zupełnie nowy segment usług: obsługę transakcji dla Polaków, którzy wyjechali do UK. Zostawili za sobą domy i mieszkania, które niektórzy chcą teraz wynająć albo sprzedać. I odwrotnie, są ludzie, którzy po kilku latach w UK chcieliby kupić sobie dom lub mieszkanie w Polsce. Możemy pomóc jednym i drugim. To bardzo obiecujący rynek- mówi pani Natasza.

Na profesjonalnej prezentacji, która odbyła się dla zaproszonych gości w minioną sobotę – mogliśmy poznać wiele interesujących faktów i ciekawostek związanych z nieruchomościami. Czy wiedzieliście, że w Szkocji kiedy już spłaci się hipotekę, maluje się drzwi na czerwono?

Wieczór uprzyjemnił występ Anny Pélissier i Marka Nowakowskiego – duetu znanego z pięknych wykonań repertuaru jazzowego i soulowego. Już w styczniu – Kaliszanie będą mogli lepiej poznać ten wyjątkowy duet.

EXPERTO NIERUCHOMOŚCI zamierza zaznaczyć mocno swoją obecność na rynku nieruchomości w Kaliszu. Stąd misja edukowania. Na stronie internetowej real-experto.pl będą pojawiać się przykłady jak można mądrze zainwestować np: w mieszkanie albo lokal handlowy.

Podsumowując: nowoczesne podejście do rynku nieruchomości, troska o każdego klienta i duże doświadczenie w rynku lokalnym i międzynarodowym, czyni EXPERTO NIERUCHOMOŚCI zaufanym partnerem dla Waszych działań inwestorskich.

Biuro EXPERTO NIERUCHOMOŚCI mieści się w Kaliszu przy ul.Pułaskiego 31/3 i zaprasza codziennie w godzinach 9 – 17, tel. +48 600 364 690.

Zobacz także
Thumb multi.00 09 39 01.still006
Piknik w salonie Dacia z Piotrem Pręgowskim [Wyw...
Thumb article img 9837
Zmagania Strongman w Kaliszu zobaczymy w TVP Sport!
Thumb czo%c5%82o
Bez medali, ale w czołówce.

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb zrzut ekranu 2010 11 28  godz. 19.57.34  article
Msm icon 30
Restauracja Nastrojowa
Thumb logo
Msm icon 30
Helen Doron English. Jak szybko i skutecznie Twoje Dziecko może nauczyć się j...
Thumb music store black
Msm icon 30
Szkoła Muzyczna MUSIC STORE
Thumb zrzut ekranu 2018 03 16 o 13.58.43
Msm icon 30
Marco Pizzeria - pizza z dowozem
Thumb zrzut ekranu 2015 08 14  godz. 15.34.08
Msm icon 30
Galeria Tęcza - prawdziwe centrum handlowo - rozrywkowe
więcej»
Bico australia 20131216 146n120