W sobotni wieczór w Hali OSRiR odbył się uroczysty koncert na zakończenie sezonu tanecznego Szkoły Tańca SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO. W koncercie wzięła udział większość zespołów na co dzień prowadzonych w Kaliszu czyli ponad 150 młodych tancerzy. Szczególną furorę zrobiła grupa dziewczynek i chłopców z grupy 7 i 8 latków, którzy wykonali taniec do muzyki z Gwiezdnych Wojen – tak więc Leia Organa i Luke Skywalker w zmultiplikowanej wersji. Niektórzy kaliszanie mieli okazję zobaczyć ich taniec także podczas otwarcia tegorocznej La Strady.

Article zrzut ekranu 2018 06 17 o 17.18.08

Zespoły zaprezentowały swoje tegoroczne choreografie, z którymi brali udział w turniejach ogólnopolskich. W tym sezonie tanecznym przyniosły one 35 miejsc na podium w tym 15 razy na najwyższym stopniu.

Podczas wczorajszego koncertu wystąpiły nie tylko zespoły prowadzone przez Aurelię i Piotra Sieraszewskich, ale także zespoły hip-hopowe, na co dzień kształcące się pod okiem Karoliny Secler-Szczepaniak oraz zespoły Jazzowe szkolone przez Ewelinę Sieraszewską.

W tym sezonie zespoły prowadzone przez Szkołę Tańca uczestniczyły w Ogólnopolskich Turniejach o randze Mistrzostw Polski oraz Grand Prix.

W koncercie swoje pokazy zaprezentowali również tancerze nowo stworzonej grupy Turniejowej Tańca Towarzyskiego Krzysztof Adamski i Ewelina Sieraszewska wraz ze swoimi podopiecznymi. W sumie wystąpiło ponad 150 tancerzy. Koncert prowadzony był przez Daniela Hefke i Martynę Lewandowską.

Właściciele Szkoły Sieraszewski Dance Studio dziękują wszystkim – szczególnie Rodzicom i opiekunom za zaufanie, poświęcony czas i cierpliwość podczas przyprowadzania swoich pociech na zajęcia.

Dziękujemy i życzymy odpoczynku, bezpiecznych wakacji i byśmy się mogli spotkać po wakacjach w dobrym nastroju – mówi Piotr Sieraszewski. Rok, który jest przed nami jest rokiem szczególnym to rok jubileuszowy 30 lecie zespołu Flick i 30 naszej pracy artystycznej – dodaje.

Zobacz także
Thumb grabowski
2 miliony złotych na spółki wodne
Thumb money 2696234 1280 e1531142563181 768x291
Mikrodotacje dla młodych organizacji pozarządowy...
Thumb cytobus opatowek
Badania cytologiczne w Opatówku i Stawiszynie

Komentarze


Uwaga: Komentarze moderowane. Twój wpis pojawi się po akceptacji moderatora.Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb zrzut ekranu 2018 01 08 o 12.17.28
Msm icon 30
Prestige - Salon Kosmetyczny
Thumb obrazek 62
Msm icon 30
Ignaszak - Salony Audi, VW i Skody
Thumb obrazek 255
Msm icon 30
Destino Nieruchomości
Thumb sieraszewski
Msm icon 30
SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO - Szkoła Tańca
Thumb galeria kalisz
Msm icon 30
Galeria Kalisz
więcej»
Bico australia 20131216 146n120