Filia nr 7 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka w Kaliszu zaprasza do wspólnego czytania tekstów Bolesława Leśmiana. Spotkanie będzie upamiętnieniem 77. rocznicy śmierci poety. O życiu i twórczości artysty opowie Maria Florczak.

Article le mian External article
fot. MBP im. Adama Asnyka, Kalisz

W akcji, opatrzonej hasłem „Leśmian cały w malinach” mogą wziąć udział wszyscy miłośnicy twórczości Boesława Leśmiana. Zapraszamy 5 listopada, o godz. 17.00, do gmachu biblioteki, przy ul. Tuwima, na os. Majków.

Wcześniej, w Zespole Szkół Techniczno-Elektronicznych, przy ul. Częstochowskiej 99, o godz. 12.00, odbędą się warsztaty literackie w oparciu o teksty poety.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Promocji Sztuki „Łyżka Mleka”.

Zobacz także
Thumb dariusz grodzinski fb4
Kalisz - OdNowa
Thumb czo%c5%82o
Prawo i Sprawiedliwość podsumowało kampanię wybo...
Thumb dsc01431
Dariusz Grodziński obiecuje: „Koniec ery funkcjo...
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb matuszk fizjoterapia uslugi
Msm icon 30
Gabinet Fizjoterapii Estetycznej i Medycznej Matuszak
Thumb img 7400
Msm icon 30
SzkolaNarciarstwa.pl - szkoła sportów wodnych i zimowych
Thumb bioskin logo
Msm icon 30
Bioskin - Piękno i Zdrowie
Thumb mika
Msm icon 30
Mika-Stal
Thumb zrzut ekranu 2014 09 07  godz. 21.17.24
Msm icon 30
USŁUGI ASENIZACYJNE - wywóz nieczystości płynnych - Kalisz i okolice
więcej»
Bico australia 20131216 146n120