W upalne dni każdy powinien zadbać o właściwe nawodnienie organizmu. Dla ochłody najlepsza woda i lody, ale niektórzy mieszkańcy dbający o zdrowotne zapominają zachowaniu porządku w miejscach publicznych. Tego rodzaju zdarzenie zaobserwował niedawno operator monitoringu miejskiego.

- Mężczyźni odpoczywający na ławce po konsumpcji lodów zachowali się niewłaściwie, mianowicie ich postępowanie wypełniało znamiona wykroczenia polegającego na zaśmieceniu miejsca ogólnie dostępnego dla publiczności – mówią strażnicy miejscy – Jeden ze sprawców pomimo, iż pojemnik na odpady był praktycznie w zasięgu ręki opakowaniem po lodach przystroił przylegający do ławki żywopłot. Drugi współsprawca wpadł na pomysł zgniecenia papierku, jednakże nie spróbował zdolności manualnych chociażby wrzucenia kulki do pojemnika i idąc w ślady swojego kolegi również przyozdobił publiczną zieleń. Niestety dekoracja godziła w estetyczny wygląd kaliskich plantów – dodają strażnicy.

Mężczyźni zostali ukarani mandatami przez patrol strażników miejskich.

Zobacz także
Thumb large 2 768x514
Al. Wojska Polskiego po gruntownym remoncie. "Ko...
Thumb article zrzut ekranu 2018 10 15 o 15.59.03
Świat w Kawałkach z Dental Care - niecodzienne s...
Thumb seria10 pog kal foto7
Ważne zwycięstwo szczypiornistów. Kniazieu znów ...

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb zrzut ekranu 2014 09 07  godz. 21.17.24
Msm icon 30
USŁUGI ASENIZACYJNE - wywóz nieczystości płynnych - Kalisz i okolice
Thumb matuszk fizjoterapia uslugi
Msm icon 30
Gabinet Fizjoterapii Estetycznej i Medycznej Matuszak
Thumb elena logo big
Msm icon 30
ELENA - Kolagenum i naturalne dodatki do żywności
Thumb obrazek 255
Msm icon 30
Destino Nieruchomości
Thumb obrazek 62
Msm icon 30
Ignaszak - Salony Audi, VW i Skody
więcej»
Bico australia 20131216 146n120