Rodzinna Firma Ignaszak – Autoryzowany Dealer Volkswagena, Audi i Skody wprowadza do swojej oferty kolejną, bardzo cenioną i popularną markę na rynku polskim i światowym. Od początku sierpnia w Salonie Skody można zadbać o obsługę serwisową swojego Seata.

Article ignaszak salon skoda

Seat – „przystojny Hiszpan z niemiecką precyzją” – tak w skrócie można określić tą popularną markę ze stajni Volkswagena. Na przestrzeni lat Seat nabierał coraz bardziej sportowego pazura. Od 1950 roku – roku założenia Seata – przeszedł on diametralną metamorfozę poczynając od czterodrzwiowego rodzinnego Seata 1400 D, poprzez model 131, aż po współczesne modele takie jak Leon, Toledo, czy Ibiza.

Przejście do grupy Volkswagena w 2002 roku nadało temu „Hiszpanowi” niemieckiej precyzji wykonania i co chyba najważniejsze odświeżenia jednostek napędowych, które charakteryzują się bardzo dużą mocą, co sprawia, że w połączeniu z niesamowitym designem, są to auta nie tylko na niezapomniane podróże, ale też posiadają „duszę sportowca”.

Jednak czasem zdarzy nam się pojechać trochę za szybko, zagapić, albo po prostu mieć pecha, a nasz ukochany samochód traci swój blask. Teraz nie warto się denerwować tymi sprawami. Na pomoc przyjdą nam fachowcy serwisowi z Salonu Ignaszak, którzy od początku sierpnia stali się autoryzowanym serwisantem Seata.

- W ramach wieloletniej działalności i umowy z Volkswagenem, Audi i Skodą stwierdziliśmy, że warto by było jeszcze pozyskać kolejną markę, czyli Seata i prowadzić obsługę serwisową – mówi Kierownik Serwisu Ignaszak Jakub Zakrzewski – Widzimy w tej marce wielki potencjał, ponieważ Seat „napiera” bardzo mocno na rynek w całej Polsce – dodaje.

- Warto zaznaczyć, iż zajmujemy się serwisem Seata, autami które są na gwarancji jak i po gwarancji. Będziemy przyjmować również auta do napraw powypadkowych, rozliczać się z ubezpieczalniami jak również będziemy wykonywali kompleksową obsługę samochodu blacharsko – lakierniczą – mówi Jakub Zakrzewski – Przyjęcie samochodu będzie się odbywało w Salonie marki Skoda, a naprawa we wspólnym budynku serwisowym.

Seat to nie tylko samochody nowe, salonowe, ale też te nieco starsze, których bez wątpienia jeździ dużo na naszych drogach. Któż z nas nie posiadał w rodzinie poczciwej Ibizy drugiej generacji, auta niepozornego, lecz niezawodnego w każdych warunkach. Czas robi swoje i nawet najtrwalsze części powoli się zużywają. W tym wypadku Serwis Ignaszak również przychodzi nam z pomocą, ponieważ możemy uzyskać, każdą oryginalną część z najstarszych modeli nawet do 30 procent taniej w programie 5+ który obejmuje auta starsze niż 5 lat.

Masz auto na gaz z oryginalną instalacją BRC? Nie ma problemu! Serwisanci Salonu Samochodowego Ignaszak nie będą mieli problemu z jego serwisem – jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy BRCDla nas nie ma rzeczy niemożliwych – podkreśla Jakub Zakrzewski.

Bazując na doświadczeniu trzech wiodących marek Audi, Volkswagena i Skody możemy mieć pewność, że zostawiając naszego Seata w Serwisie Auto Ignaszak – zajmą się nim profesjonaliści z najwyższej półki.

Al.Woj.Polskiego 5, Kalisz
502 947 930
502 947 874
62 765 90 70

Ignaszak.pl

Zobacz także
Thumb czo%c5%82o
„I ty zostaniesz wojownikiem”
Thumb img 9092
Radiowa Dwójka na Głównym Rynku w Kaliszu!
Thumb czo%c5%82o
I Kaliski Nocny Półmaraton "Bursztynowa Hellena"...

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb matuszk fizjoterapia uslugi
Msm icon 30
Gabinet Fizjoterapii Estetycznej i Medycznej Matuszak
Thumb logo wozimy sie
Msm icon 30
Sklep Wozimysie.pl - wózki do biegania, foteliki rowerowe i akcesoria
Thumb obrazek 255
Msm icon 30
Destino Nieruchomości
Thumb galeria kalisz
Msm icon 30
Galeria Kalisz
Thumb bioskin logo
Msm icon 30
Bioskin - Piękno i Zdrowie
więcej»
Bico australia 20131216 146n120