Mikołajki – czas niespodzianek, wręczania drobnych upominków, życzliwych gestów. Krystian Kinastowski, prezydent Miasta Kalisza wraz z wiceprezydentem Grzegorzem Kulawinkiem odwiedzili dzieci z Publicznego Przedszkola nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi “Razem”.

Article czo%c5%82o
źródło: kalisz.pl

Prezydenci zawieźli dzieciom kaliskie andruty oraz drobne upominki promujące miasto. Obejrzeli występy maluchów. Rozmawiali także z uczniami z IV Liceum Ogólnokształcącego im. Ignacego Paderewskiego, którzy – jako sąsiedzi – odwiedzają przedszkolaków.

Włodarze złożyli świąteczne życzenia dzieciom, ich rodzinom i pracownikom placówki.

- Wszystkim Kaliszanom – i tym małym i tym dorosłym – życzę nie tylko prezentów, ale też drobnych, życzliwych gestów, które sprawią, że ten dzień będzie szczególnie miły – powiedział Krystian Kinastowski.

Zobacz także
Thumb img 0912
Kolejny alarm bombowy w Kaliszu
Thumb konsultacje spo%c5%82%c4%99czne
Konsultacje ws. Poligonowej
Thumb article article img 6288
W czwartek poznamy nowego dyrektora kaliskiego "...

Komentarze

 • P?s=64&d=identicon&r=pg

  NO cóż………………tu przepięknie ,a w ratuszu wracają wszyscy “pęcherzowcy” łącznie z sekretarką głównego prezydenta niektórymi naczelnikami………… A sekretarz i skarbnik i wiele innych osób, wytrzymali różne najazdy, byli przed Pęcherzem, w czasie Pęcherza, po Pęcherzu i wracają i trwają nadal zna dalsze lata Pęcherza. nie ma się co łudzić, bez tego człowiek obecny prezydent to……………… Szkoda, że to osoby, które pobierają niezłe emerytury i niezłe pensje………………….. gdzie nowe twarze i młodzi ludzie panie prezydencie?
  A co porabia niejaki Daniel S. w ratuszu czujący się jak u siebie?

 • P?s=64&d=identicon&r=pg

  Czy oprócz lansowania oni cos jeszcze robią. Tragedia.

 • P?s=64&d=identicon&r=pg

  Nawet pania Kasprzak reaktywowali
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy
Thumb img 7818
Msm icon 30
Magic Garden Hostel
Thumb bioskin logo
Msm icon 30
Bioskin - Piękno i Zdrowie
Thumb marysienka
Msm icon 30
Marysieńka
Thumb 2
Msm icon 30
Restauracja Pałac Tłokinia
Thumb obrazek 62
Msm icon 30
Ignaszak - Salony Audi, VW i Skody
więcej»
Bico australia 20131216 146n120