Mikołajki – czas niespodzianek, wręczania drobnych upominków, życzliwych gestów. Krystian Kinastowski, prezydent Miasta Kalisza wraz z wiceprezydentem Grzegorzem Kulawinkiem odwiedzili dzieci z Publicznego Przedszkola nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi “Razem”.

Article czo%c5%82o
źródło: kalisz.pl

Prezydenci zawieźli dzieciom kaliskie andruty oraz drobne upominki promujące miasto. Obejrzeli występy maluchów. Rozmawiali także z uczniami z IV Liceum Ogólnokształcącego im. Ignacego Paderewskiego, którzy – jako sąsiedzi – odwiedzają przedszkolaków.

Włodarze złożyli świąteczne życzenia dzieciom, ich rodzinom i pracownikom placówki.

- Wszystkim Kaliszanom – i tym małym i tym dorosłym – życzę nie tylko prezentów, ale też drobnych, życzliwych gestów, które sprawią, że ten dzień będzie szczególnie miły – powiedział Krystian Kinastowski.

Zobacz także
Thumb beznazwy1
Wypożyczyć Choinkę i dbaj o przyszłość Ziemi - ...
Thumb sam 0584
"Chorzy przychodzimy do pracy, jesteśmy zmęczeni...
Thumb czolo
Kaliskie kajakarki nagrodzone przez marszałka

Komentarze

 • P?s=64&d=identicon&r=pg

  NO cóż………………tu przepięknie ,a w ratuszu wracają wszyscy “pęcherzowcy” łącznie z sekretarką głównego prezydenta niektórymi naczelnikami………… A sekretarz i skarbnik i wiele innych osób, wytrzymali różne najazdy, byli przed Pęcherzem, w czasie Pęcherza, po Pęcherzu i wracają i trwają nadal zna dalsze lata Pęcherza. nie ma się co łudzić, bez tego człowiek obecny prezydent to……………… Szkoda, że to osoby, które pobierają niezłe emerytury i niezłe pensje………………….. gdzie nowe twarze i młodzi ludzie panie prezydencie?
  A co porabia niejaki Daniel S. w ratuszu czujący się jak u siebie?

 • P?s=64&d=identicon&r=pg

  Czy oprócz lansowania oni cos jeszcze robią. Tragedia.

 • P?s=64&d=identicon&r=pg

  Nawet pania Kasprzak reaktywowali
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb mg 7002
Msm icon 30
CAROK - detailing Twojego samochodu
Thumb v1
Msm icon 30
Suknie Ślubne - Pracownia Krawiecka Emilia Elżbieta Błaszczyk
Thumb towers
Msm icon 30
Sklep Bico Australia
Thumb mika
Msm icon 30
Mika-Stal
Thumb music store black
Msm icon 30
Szkoła Muzyczna MUSIC STORE
więcej»
Bico australia 20131216 146n120