Istnieje wiele przykładów spektakularnych odszkodowań, jakie można uzyskać po wszelkiego rodzaju wypadkach i innych przykrych zdarzeniach które nas dotykają. Takie historie budzą często emocje – styka się w nich ludzka krzywda i duże kwoty.

Article accident adult african 1539678

Ale dziś opowiemy Państwu o czymś zupełnie innym. O drobnej sprawie, która jednak wiele mówi o tym jak działamy i jakie są nasze priorytety.

Pani Emilia zawsze chodzi tą samą trasą do sklepu na rogu. Tego pechowego dnia nie zwróciła uwagi na to, że chodnik był wyjątkowo śliski ( jak sama mówi w nocy padał deszcz ze śniegiem, a rano ścisnął mróz). Mimo, że nie jest osobą niesprawną ( ma zaledwie 42 lata), po prostu się potknęła i wywróciła. Natychmiast poczuła ostry ból przeszywający kostkę. Z trudem wstała i wróciła do domu.

Lekarz do którego zwróciła się jeszcze tego samego dnia, zaniepokojona opuchlizną, po zbadaniu kostki, uspokoił ją. To tylko drobne skręcenie kostki. Bolesne ale niegroźne.

Kiedy po kilku dniach ból minął, mąż poradził jej, żeby postarała się o odszkodowanie. Zwróciła się do kancelarii odszkodowawczej. Pracownik kancelarii spojrzał na nią z uśmiechem znad okularów i rozłożył ręce.
- Nie podejmiemy się tego.- powiedział – Po prostu nie ma w tym drobnym zdarzeniu dla nas specjalnego zysku. Przykro mi, ale nie mogę pani pomóc.

Pani Emilia nie należy do ludzi którzy łatwo się poddają. "Byłam świadoma, że to nie było wielkie uszkodzenie ciała i że odszkodowanie pewnie będzie niewielkie. Skoro jednak należy się nawet niewielkie odszkodowanie, warto tą sprawę podrążyć. Ponieważ nie jestem fachowcem, trafiłam do kolejnej kancelarii – Pro Juris. "

Pracownicy Pro Juris nie zlekceważyli sprawy pani Emilii. W rezultacie otrzymała odszkodowanie nieco przekraczające trzy tysiące złotych. Nie było to nic spektakularnego. Dlaczego zatem o tym piszemy? Bo dla Pro Juris liczy się przede wszystkim poszkodowany i jego dobro, a nie zyski. Zyski pojawiają się przy większych sprawach. Ale czy to znaczy, że mamy nie walczyć o dobro naszych WSZYSTKICH klientów? – pyta merytorycznie pan Tomasz z Pro Juris – Warto odezwać się do nas nawet z najdrobniejszą sprawą. Każdej przyglądamy się z taką samą uwagą.

Pro Juris walczy zawsze o dobro ubezpieczonych. Stara się pozyskać dla swoich klientów znacznie więcej, niż przewiduje system. I praktycznie zawsze się to udaje.

Przez 10 lat swojego istnienia, kancelaria pomogła już dziesiątkom osób w odzyskaniu od firm ubezpieczeniowych kwot zgodnie z prawem należnych poszkodowanym.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń: 792 844 688

Od niedawna Ogólnopolska Kancelaria Dochodzenia Odszkodowań Pro Juris zdecydowała się nieść pomoc na terenie Wielkopolski, również w Kaliszu, gdzie niebawem zostanie uruchomiany oddział kancelarii. Praktycznie w każdym wypadku gdzie zostałeś poszkodowany Ty lub ktoś z Twoich bliskich, wywalczymy dla Ciebie i Twojej rodziny najwyższą możliwe zadośćuczynienie, odszkodowanie lub rentę. Jako jedyni walczymy do końca!

Przypadek autentyczny, imiona osoby zostały zmienione.

Zobacz także
Thumb dsc07496  1
Muzeum Historii Przemysłu otrzymało nagrodę Izab...
Thumb 64764057 2136184913339587 6065535484665266176 n
Seicento zderzyło się z ciężarówką. Ul. Piłsudsk...
Thumb img 2557
Sołtysi Powiatu Kaliskiego spotkali się w Liskowie

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy
Thumb logo top
Msm icon 30
DESTINO Nieruchomości
Thumb mika
Msm icon 30
Mika-Stal
Thumb matuszk fizjoterapia uslugi
Msm icon 30
Gabinet Fizjoterapii Estetycznej i Medycznej Matuszak
Thumb asen 3
Msm icon 30
USŁUGI ASENIZACYJNE - wywóz nieczystości płynnych, transport materiałów budow...
Thumb borowiak nieruchomos%cc%81ci kalisz logo
Msm icon 30
Borowiak Nieruchomości
więcej»