Pamiętacie niedawną akcję “Nalot na księgarnię Staromiejską”? Wielu kaliszan miało wtedy okazję odwiedzić wnętrze tej księgarni po raz pierwszy od dawna.

Article art book bookmark 186447

O nalocie pisaliśmy tutaj:

Tymczasem, dzisiaj Walentynki. Jak przywita je księgarnia Staromiejska? Na wystawie pojawi się fotel, w którym zasiądą z książką w ręku kaliszanie, chcący zwrócić uwagę na ważność lokalnych sklepów dla lokalnej społeczności.

Ten nietypowy happening spotkał się z pozytywnym odzewem – już teraz zajęta jest ponad połowa z półgodzinnych “okienek” na wystawie. Jeśli i Ty chcesz zasiąść z książka w ręku na wystawie Staromiejskiej 14 lutego i wyrazić swoje uczucia dla książek, księgarni i biznesów lokalnych – zgłoś się do organizatorów akcji, odnajdując na facebook Agnieszkę Fraj lub Dawida Borowiaka.

Ale fotel na wystawie księgarni to nie wszystko. Jeśli w tym dniu kupisz książkę w Staromiejskiej, paragon daje Tobie i Twojej drugiej połówce następujące korzyści:

Po pierwsze: każdej parze w księgarni zrobi zdjęcia kaliski fotograf, Jeremiasz Michałkiewicz, który będzie od godz. 13. Wasze zdjęcie pojawi się na calisia.pl i na profilach związanych z lokalną przedsiębiorczością. Oczywiście otrzymacie takie zdjęcie na własność w formie elektronicznej.

Po drugie: atrakcyjne zniżki i gratisy w centrum:

Annabelle: 14 i 15 lutego okazując paragon ze Staromiejskiej, otrzymujecie w herbatę lub kawę za darmo ( za 1 grosz).

Parada Smaków NOVA: 14 i 15 lutego do obiadu lub kolacji walentynkowej lampka Wina za złotówkę.Do śniadania lub ciasta kawa za złotówkę.

Pomidorowe Bistro również daje kawę lub herbatę za 1 grosz 14 i 15 lutego.

Resto Cafe Piano Song: kawa lub herbata do dowolnego zamówienia za 1 grosz.

W dodatku walentynkowa magia paragonów działa w dwie strony: paragon z Annabelle lu Parady Smaków uruchamia niezwykłe i nieoczekiwane zniżki na książki w Księgarni Staromiejskiej. Pięknie, prawda?

Organizatorzy akcji spotykają się z pozytywnym przyjęciem u każdego, z kim rozmawiają o szczegółach. Zanosi się na to, że próba oddolnego i całkowicie społecznego zwrócenia uwagi na lokalne firmy, będzie kontynuowana również w innych miejscach i wymiarach.

I uwaga: to nie jest jedynie akcja promocyjna księgarni. Księgarnia Staromiejska to początek. Wielu osobom zależy na pobudzeniu Śródmieścia Kalisza. Niewielka grupa osób postanowiła zrobić pierwszy krok.

A zatem zapraszamy 14 lutego nie tylko do Księgarni Staromiejskiej.

Przejdźcie się po centrum, trzymając się za ręce, albo nie. Zobaczcie jak ważne są te wszystkie małe, niesieciowe sklepy, butiki i punkty usługowe. Kupcie książkę, wypijcie kawę, zjedzcie walentynkową kolację. Kalisz może być piękny – to naprawdę zależy od Was.

Portal Calisia.pl jest współorganizatorem i promotorem tej akcji, jak również lokalnego trendu www.Popieram-Kalisz.pl

Zobacz także
Thumb qwqw
Co trzecia kamera monitoringu miejskiego nie działa
Thumb czo%c5%82o
Studniówka IV LO i VII LO SMS w Kaliszu [Dużo zd...
Thumb img 8797b
Paweł Zagumny z wizytą w Kaliszu.

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy
Thumb elena logo big
Msm icon 30
ELENA - Kolagenum i naturalne dodatki do żywności
Thumb zrzut ekranu 2017 11 14 o 13.36.07
Msm icon 30
SHADE Studio Fryzjersko – Trychologiczne
Thumb desmiss
Msm icon 30
Specjalistyczny gabinet pielęgnacji stóp Dermiss
Thumb zrzut ekranu 2010 11 28  godz. 19.57.34  article
Msm icon 30
Restauracja Nastrojowa
Thumb marysienka
Msm icon 30
Marysieńka
więcej»
Bico australia 20131216 146n120