Ruszyło wielkie sportowe święto w Kaliszu. Ponad 800 zawodników z całej Polski przemaszerowało spod Baszty Dorotki na płytę Głównego Rynku pod ratusz, aby oficjalnie rozpocząć Mistrzostwa Polski Masters w piłce ręcznej 2019. Przez następne dwa dni blisko 50 zespołów zagra ponad 100 meczów, które będą transmitowane na żywo na Calisia.pl.

Article zrzut ekranu 2019 06 7 o 21.17.56

8 czerwca

Hala Widowiskowo-Sportowa w Gołuchowie

8.00 – Hutnik Kraków vs Chrobrego Głogów
8.30 – Grunwald Old Boys Poznań vs Meble Wójcik Elbląg
9.00 – MHT Pabianice vs Gwardia Opole
9.30 – SDFP Kraków vs MHT Pabianice
10.00 – Chrobrego Głogów vs Grunwald Old Boys Poznań
10.30 – Meble Wójcik Elbląg vs Hutnik Kraków
11.00 – HELIOS MASTERS CZEMPIŃ vs Grunwald Old Boys Poznań
11.30 – Gwardia Opole vs HELIOS MASTERS CZEMPIŃ
12.00 – Grunwald Old Boys Poznań 45+ vs SDFP Kraków
12.30 – Hutnik Kraków vs Grunwald Old Boys Poznań
13.00 – Chrobrego Głogów vs Meble Wójcik Elbląg
13.30 – SDFP Kraków vs Gwardia Opole
14.00 – MHT Pabianice vs HELIOS MASTERS CZEMPIŃ
14.30 – Grunwald Old Boys Poznań 45+ vs MHT Pabianice
15.00 – HELIOS MASTERS CZEMPIŃ vs SDFP Kraków
15.30 – Gwardia Opole vs Grunwald Old Boys Poznań 45+
16.00 – Warszawa vs MKS Zagłębie Lubin
17.00 – 1 miejsce gr. A – 2 miejsce gr. B
17.30 – 1 miejsce gr. B – 2 miejsce gr. A

Hala – Zespół Szkół nr 7 w Kaliszu

8.00 – SPR Grunwald Ruda Śląska Oldboy Team vs Wialan Tarnów
8.30 – UMKS TRÓJKA OSTROŁĘKA
9.00 – Warszawianka Masters vs Oldboys Górnik Złotoryja
9.30 – TSR ORAWA vs Budowlani Nowa Sól
10.00 – Górnik Złotoryja 50+ vs Lwy Jasia Łaziska
10.30 – Oldboys Czuwaj Przemyśl vs Pogoń Oldi Szczecin
11.00 – Wialan Tarnów vs UMKS TRÓJKA OSTROŁĘKA
11.30 – Pasjonat Zielona Góra vs SPR Grunwald Ruda Śląska Oldboy Team
12.00 – Oldboys Górnik Złotoryja vs TSR ORAWA
12.30 – Budowlani Nowa Sól vs Warszawianka Masters
13.00 – Lwy Jasia Łaziska vs Oldboys Czuwaj Przemyśl
13.30 – Pogoń Oldi Szczecin vs Górnik Złotoryja 50+
14.00 – SPR Grunwald Ruda Śląska Oldboy Team vs UMKS TRÓJKA OSTROŁĘKA
14.30 – Warszawianka Masters vs TSR ORAWA
15.00 – Górnik Złotoryja 50+ vs Oldboys Czuwaj Przemyśl
15.30 – Lwy Jasia Łaziska vs Pogoń Oldi Szczecin
16.00 – Wialan Tarnów vs Pasjonat Zielona Góra
16.30 – Oldboys Górnik Złotoryja vs Budowlani Nowa Sól

Hala – Szkoła Podstawowa nr 17 w Kaliszu

8.00 – Zgoda Ruda Śląska vs KPR Jelenia Góra Masters
8.30 – DSS Toruń Vs Tarnów Masters Team
9.00 – Pogoń Zabrze vs OBHT Świdnica
9.30 – Pogoń Masters Handball Szczecin vs Dzik Warszawa
10.00 – Wilanowia Warszawa vs ZGODA RUDA ŚLĄSKA
10.30 – KPR JELENIA GÓRA MASTERS vs DSS Toruń
11.00 – Tarnów Masters TEAM vs Wilanowia Warszawa
11.30 – OBHT Świdnica vs Pogoń Masters Handball Szczecin
12.00 – Dzik Warszawa vs POGOŃ ZABRZE
12.30 – ZGODA RUDA ŚLĄSKA vs DSS Toruń
13.00 – Wilanowia Warszawa vs KPR JELENIA GÓRA MASTERS
13.30 – POGOŃ ZABRZE vs Pogoń Masters Handball Szczecin
14.00 – OBHT Świdnica vs Dzik Warszawa
14.30 – Tarnów Masters TEAM vs ZGODA RUDA ŚLĄSKA
15.00 – DSS Toruń vs Wilanowia Warszawa
15. 30 – KPR JELENIA GÓRA MASTERS vs Tarnów Masters TEAM

Międzyszkolna Hala Sportowa w Kaliszu

8.30 – HANDBALL GORZÓW WLKP. vs 4EVER YOUNG GRODKÓW
9.00 – Kwidzyn vs DOMINO-ZNAK MASTERS PUŁAWY
9.30 – CHKS Łódź vs OLD OSTROVIA
10.00 – Warszawa vs OLDBOYS BOCHNIA
10.30 – 4EVER YOUNG GRODKÓW vs Kwidzyn
11.00 – DOMINO-ZNAK MASTERS PUŁAWY vs HANDBALL GORZÓW WLKP.
11.30 – OLD OSTROVIA vs AZS UJK Kielce
12.00 – MKS Zagłębie Lubin vs OLD-BOYS START KONIN
12.30 – HANDBALL GORZÓW WLKP. vs Kwidzyn
13.00 – 4EVER YOUNG GRODKÓW vs DOMINO-ZNAK MASTERS PUŁAWY
13.30 – CHKS Łódź vs AZS UJK Kielce
14.00 – OLD-BOYS START KONIN
14.30 – OLDBOYS BOCHNIA vs MKS Zagłębie Lubin
15.30 – OLDBOYS BOCHNIA vs OLD-BOYS START KONIN

Arena Kalisz

9.00 – KPR SZCZYPIORNO Kalisz vs Kwidzyn 45+
9.30 – Chrobrego Głogów 45+ vs Stowarzyszenie Miłośników Szczypiorniaka w Bartoszycach
11.00 – Kwidzyn 45+ vs Chrobrego Głogów 45+
11.30 – Stowarzyszenie Miłośników Szczypiorniaka w Bartoszycach vs KPR SZCZYPIORNO Kalisz
13.00 – Kwidzyn 45+ vs Stowarzyszenie Miłośników Szczypiorniaka w Bartoszycach
13.30 – KPR SZCZYPIORNO Kalisz vs Chrobrego Głogów 45+
15.00 – 1 miejsce gr. C vs 1 miejsce gr. E
15.30 – 1 miejsce gr. D vs 1 miejsce gr. F
16.00 – 1 miejsce gr. A vs 1 miejsce gr. C
16.30 – 1 miejsce gr. B vs 1 miejsce gr. D
17.00 – 1 miejsce gr. E vs 1 miejsce gr. A
17.30 – 1 miejsce gr. F vs 1 miejsce gr. B

9 czerwca

Arena Kalisz
10.00 – 2 miejsce gr. G vs 2 miejsce gr. H
12.00 – 1 miejsce gr. G vs 1 miejsce gr. H

Zobacz także
Thumb zdje%cc%a8cietrenerpersonalny
Świętuj dziś z Żakiem zakończenie roku szkolnego!
Thumb article przechwytywanie2222
Miasto coraz bliżej 50 proc. dofinansowania na l...
Thumb 20190616 132918
Kaliska sekcja Kajak Polo walczyła o Puchar Polski

Komentarze




Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.




Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II





Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy




Thumb logo top
Msm icon 30
DESTINO Nieruchomości
Thumb music store sluchawki
Msm icon 30
Szkoła Muzyczna MUSIC STORE
Thumb 39400681 2076890515677692 4664888534237184000 n
Msm icon 30
Marysieńka
Thumb logo
Msm icon 30
Sklep Bico Australia
Thumb bioskin logo
Msm icon 30
Bioskin - Piękno i Zdrowie
więcej»