MKS Kalisz w sobotę zmierzy się z Meblami Wójcik. Mamy dla Was bilety!

2017-09-29 15:05:00 red.

W 5. serii rozgrywek PGNiG Superligi ekipa Pawła Ruska ponownie zagra u siebie. Czy po ostatniej porażce w Piotrkowie, kaliscy szczypiorniści zdołają wywalczyć kolejne cenne punkty przed własną publicznością? Zapraszamy na mecz do hali Arena Kalisz, 30 września, o godzinie 18:30.

Po tym jak ekipa Pawła Ruska pokonała na własnym parkiecie Stal Mielec, odnosząc tym samym pierwsze, historyczne zwycięstwo w PGNiG Superlidze, już 30 września zamierza iść za ciosem i niesiona dopingiem rzeszy wspaniałych kibiców powiększyć punktowy dorobek. Emocje gwarantowane! Bilety są dostępne na KupBilet.pl, w punktach STS i sieci EMPiK.

Drugiej wyjazdowej porażki w PGNiG Superlidze doznali w minioną sobotę, 23 września szczypiorniści MKS-u Kalisz. Choć mecz w Piotrkowie Trybunalskim rozpoczęli pod swoje dyktando, ostatecznie ulegli miejscowemu Piotrkowianinowi 26:33.

Prawdziwy dreszczowiec zgotowali swoim kibicom piłkarze ręczni MKS-u Kalisz podczas niedzielnego meczu, 17 września ze Stalą Mielec. Po genialnym początku i prowadzeniu MKS-u po pierwszej połowie przewagą 4 bramek, goście wyszli na drugie 30 minut zmotywowani. Na 8 minuty przed końcem przewaga kaliskich szczypiornistów stopniała do jednej bramki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 30:27 dla gospodarzy.

Zapraszamy na sobotni mecz do hali Arena Kalisz, 30 września, o godzinie 18:30.

UWAGAWYNIKI KONKURSU

Poprawna odpowiedź na pytanie: Który z zawodników MKS Kalisz znalazł się w najlepszej Siódemce 03. Serii po ostatnim meczu rozegranym w hali Arena, ze Stalą Mielec? brzmi: Michał Drej.

5 biletów na mecz MKS Kalisz z Meblami Wójcik – na sobotę, 30 września, godz. 18:30 w hali Arena Kalisz zdobywają Dariusz Junik, Mateusz Antolczyk, Tadeusz Mańka, Agnieszka Michalska, Daria Kaźmierczak.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.