Czy myśleliście kiedyś, aby podarować komuś w prezencie umiejętności, okazję do nauki, albo poszlifowania swojego talentu? Szansę, aby rozwinął to, co kocha robić, ale z różnych powodów nie doskonali? Rozejrzyjcie się wokół siebie, być może to właśnie Wasze dziecko, siostra, a może mama marzy o tym, aby być bliżej muzyki, rozwijać swój śpiew, albo nauczyć się grać na jakimś instrumencie?

Article zrzut ekranu 2018 11 29 o 11.33.28

Szkoła MUSIC STORE z powodzeniem działa już od 27 lat i wykształciła już sporo muzyków. Największym sukcesem i osiągnięciem szkoły jest wprowadzanie w świat muzyki KAŻDEGO ROKU ponad 200 osób – mówi właścicielka Szkoły Izolda Huchla.

Koncerty, przeglądy, festiwale, konkursy – to wizytówka szkoły Szkoła MUSIC STORE od samego początku jej istnienia. Można wspomnieć o corocznych koncertach w CKiS, recitalach najzdolniejszych i wyróżniających się uczniów, koncertach świątecznych i tematycznych oraz udział w wielkich przedsięwzięciach miasta Kalisza.

Wszystkie te wydarzenia kierowane są z myślą o mieszkańcach Kalisza i wstęp na nie jest zawsze bezpłatny – dodaje Pani Iza.

“Przegląd Twórczości Małego Artysty” to kolejne ważne przedsięwzięcie, którego już dziewiąta edycja odbędzie w tym roku. Jego odbiorcami są przedszkolaki, które prezentują swoje talenty wokalne, taneczne oraz swoją grę na instrumentach na dużej scenie.

Szkoła MUSIC STORE jest również współorganizatorem XVII Konkursu Przedszkolnej Piosenki Świątecznej czy festiwalu Ikony Polskiej Sceny Muzycznej.

Muzyka jest obecna w każdym działaniu szkoły. Naszą pasją jest zaszczepianie w ludziach chęci tworzenia lub współuczestniczenia w świecie muzyki. – mówi właścicielka Szkoły.

Wśród mniej znanych umiejętności muzycznych, jakie można rozwijać w Szkoła MUSIC STORE są obecnie kilkumiesięczne kursy gry na ukulele, d’jambe czy cajonie…. dla WSZYSTKICH, bez względu na wiek. Można przyjść i spełniać swoje marzenia. Kilka lekcji daje już wielką satysfakcję – bo wychodzi!! Gramy bardzo uniwersalny repertuar, w którym można się odnaleźć niezależnie od wieku.

Oprócz gry można śpiewać – zapoznać się z tajnikami sztuki wokalnej, szlifując swój talent. Propozycją dla wszystkich jest wspólne muzykowanie. W tym roku nasza nowa propozycja to nabór do zespołów instrumentalnych (szczegóły w szkole)!!! Zapraszamy osoby, które już grają i chcą w zespołach szlifować swój warsztat.

Wspólne, muzyczne hobby daje wiele radości, a zwieńczeniem mogą być koncerty, na których z przyjemnością pokażemy efekty pracy.

Zapraszamy w nasze progi tych, co zawsze chcieli, a…? Nie było czasu, odwagi lub po prostu odsunęli na dalszy plan chęć muzykowania wskutek nadmiaru obowiązków w wirze codzienności.

Nowością w naszej szkole są „Muzyczne prezenty”, które możecie ofiarować swoim najbliższym na Mikołajki bądź pod choinkę: „Kurs śpiewu” lub „ Kurs gry” na wybranym instrumencie. Zachęcamy i zapraszamy do rozwinięcia skrzydeł w muzycznym świecie pod opieką szkoły MUSIC STORE.

Szkoła Muzyczna „Music Store”
szkolamusicstore.pl
ul. Przemysłowa 8
62-800 Kalisz
Tel. 76-44-700
kom. 605 287 956
605 287 943
szkola@musicstore.com.pl

Zobacz także
Thumb czo%c5%82o
Najnowszy singiel Piotra Porady już dziś w sieci...
Thumb policja
Włamał się do budynku organizacji charytatywnej ...
Thumb 1
Od 1 czerwca rusza sezon basenów zewnętrznych ka...

Komentarze


Uwaga: Komentarze moderowane. Twój wpis pojawi się po akceptacji moderatora.Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy
Thumb zrzut ekranu 2015 08 14  godz. 15.34.08
Msm icon 30
Galeria Tęcza - prawdziwe centrum handlowo - rozrywkowe
Thumb matuszk fizjoterapia uslugi
Msm icon 30
Gabinet Fizjoterapii Estetycznej i Medycznej Matuszak
Thumb raster   biale full  czarne tlo
Msm icon 30
Akademia Zdrowej Skóry
Thumb dentical logo
Msm icon 30
NZOZ Dentical
Thumb bioskin logo
Msm icon 30
Bioskin - Piękno i Zdrowie
więcej»